Талісман (російське 4 видання)

Talisman Rus (4th Revised Edition)

2290 грн

Очікується
FREE
HIT
2-6
9+
90'
Видавець: Стиль Жизни
Хочуть купити цю гру: 9 гравців

Талісман (російське 4 видання)

Talisman Rus (4th Revised Edition)

2290 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Історія гри починається з могутнього чарівника, який у давнину правив землями Талісмана за допомогою магічної корони, викованої в Долині Вогню духами , жорстоко поневоленими чаклунською силою.Багато століть правив чарівник своїм доменом, поки, після довгого життя серед книг і сувоїв, не відчув він, що дні його закінчуються.Він вирішив сховати свою корону в найжахливішій частині найнебезпечнішої області свого королівства, розставивши навколо її найстрашніших стражників, яких тільки змогли підкорити його могутні заклинання, виконавши все це, чарівник оголосив, що правити після нього буде лише той герой, якому дістане сили, мудрості та відваги, щоб здобути корону.

 

Пройшли сотні років, і землі чарівника, які надовго залишилися без правителя і захисника, стали ще небезпечнішими, потрапили у владу чудовиськ і незліченних бід. Досі давня легенда тягне за собою доблесних героїв у цю злощасну країну. Вони сходяться сюди в пошуках Корони Наказів і влади над землями Талісмана, але поки що ніхто не зміг впоратися з цим випробуванням.

 

Вам належить стати одним із шести героїв, які хочуть стати правителями країни Талісмана. Кожен герой - унікальний персонаж зі своїми силами, слабкостями та особливими можливостями. Для перемоги в грі ти маєш пробратися в серце найнебезпечнішого регіону цих земель, знайти там Корону Наказів і використовувати її давню магію для підпорядкування твоїх суперників.

 

Твоя мандрівка буде важким, сповненим небезпек, але саме з подолання перешкод і складається гра. Тільки поступовий розвиток твого героя, залучення могутніх союзників і збирання магічних предметів дадуть тобі шанс вижити в заключному випробуванні, яке чекає на тебе за Порталом Влади.

 

Метою гри для кожного героя є досягнення центру поля: там герой добуває Корону Наказів і витісняє її заклинаннями інших героїв із земель Талісмана.

 

Купити гру Талісман (російське 4 видання) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
104 карти Пригод
24 карти Заклинань
40 фішок Сили
40 фішок Вміння
40 фішок Життя
36 жетонів Долі
28 карт Придбань
4 карти Талісмана
14 карт Героїв
14 фігурок Героїв
4 карти Жаби
4 фігурки Жаби
4 карти Характеру 30 золотих монет
6 кубиків
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

2
9+
20'

"Вулик" - це стратегічна гра, від якої неможливо відірватися. Для того щоб почати гру вам потрібен лише ще один гравець; причому грати можна на будь-якій відносно рівній поверхності, просто переставляючи шестигранні фігурки із зображеннями комах. Правила прості – треба лише запам'ятати, як переміщається кожен вид комах. Наприклад, повільний жук може переповзати через фішки, спритний коник перестрибує через фішки, швидкісний мураха може бігати на будь-які дистанції навколо вулика, не відриваючись від поверхні. Виграє той, хто зможе оточити бджолу суперника фішками – своїми чи супротивника.   Кишенькова версія «Вулика» ідеально підходить як розвага під час поїздок – компактна, проста і захоплююча. У кишенькову версію входять доповнення «Сонечко» та «Москіт».

Є в наявності
495 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід