Брати по зброї (рос)

The Grizzled (rus)

650 грн

Очікується
HIT
2-5
10+
30'
Видавець: Лавка игр
Хочуть купити цю гру: 17 гравців

Брати по зброї (рос)

The Grizzled (rus)

650 грн
Очікується
Клітина, і тому, хто до неї потрапив, доводиться, напружуючи нерви, чекати, що з ним буде далі.

Е.М.Ремарк

 

The Grizzled - кооперативна карткова гра, виконана в тематиці Першої Світової війни. Основна відмінність цієї гри від інших ігор на військову тематику в тому, що в ній увага приділяється не стратегічним атакам і героїчним перемогам, а простому солдатському життю, переживанням людини, яка зі своїми товаришами зі зброї змушена терпіти всі тяготи війни.

 

На початку гри кожен гравець отримує карту персонажа, і формуються дві стопки карт: випробувань і моралі. У стопці випробувань нижньою картою кладеться карта світу - карта перемоги у грі, а в стопці моралі найнижча карта - карта пам'ятника, карта поразки в грі. Понад них кладеться по 25 випадкових карт випробувань.

 

Гра The Grizzled розбита на низку раундів, званих місіями. Один із гравців на початку місії роздає кожному учаснику по кілька карт зі стопки випробувань. Він сам вирішує, скільки карт роздати - чим більше отримають гравці карт, тим складніше успішно завершити місію, але тим швидше закінчиться стос випробувань, тим швидше гравці прийдуть до перемоги.

 

Карти випробувань діляться на два типи: загрози та удари долі. Удари долі це особисті негаразди солдата (травми, неврози), які кладуться поруч із персонажем, накладаючи на нього штрафи та обмеження у процесі гри. Загрози всім солдатам загальні і кладуться у загальну ігрову зону - полі бою. Загрози бувають погодні (сніг, дощ, ніч) та людські (протигаз, куля, свисток). На кожній карті випробування може бути зображена будь-яка комбінація з погодних та людських загроз.

 

Мета гравців - викласти якнайбільше карт з руки в ігрову зону, при цьому жоден тип загроз на викладених картах не повинен повторюватися більше двох разів. Гравці в жодному разі не повинні показувати свої карти один одному, а рішення мають прийматись самостійно. Щоб збільшити шанси на перемогу, гравці можуть розіграти особливі ефекти: вимовити полум'яну промову або скористатися своїм успіхом, який дозволить скинути карти з руки або ігрової зони.

Після всіх перенесених тягарів розіграної місії у бійців падає мораль - гравці повинні перекласти з колоди моралі в колоду випробувань стільки карт, скільки карт на руках залишилося у всіх гравців, але не менше 3 шт. Таким чином, гравці постійно повинні йти на ризик і розігрувати більше карток з руки, інакше колода поразки закінчиться набагато швидше, ніж колода перемоги.

 

У грі The Grizzled команда гравців перемагає, як тільки всі карти з колоди випробувань розібрані та розіграні, відкриваючи останню карту світу. Гравці програють, якщо колода моралі закінчиться раніше та відкриється карта пам'ятника. Також гравці програють, якщо один із гравців отримує чотири або більше ударів долі.

 

Купити гру Брати по зброї (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

6 карт персонажів
59 карт випробувань
16 жетонів підтримки
5 жетонів Мова
жетон лідера місії
пам'ятка
карта світу
карта пам'ятника
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід