Вархаммер 40000 Скаути-снайпери Космічного Десанту

Warhammer 40000: Space Marine Scouts With Sniper Rifles

619 грн

Очікується
SALE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Вархаммер 40000 Скаути-снайпери Космічного Десанту

Warhammer 40000: Space Marine Scouts With Sniper Rifles

680 грн
619 грн
Очікується

Брати-неофіти в рядах Космодесанта відомі як Скаути. Вони вже розпочали довгий і славний шлях імплантації різних священних органів, але не отримали заповітний "Чорний Панцир", фінальний і найскладніший з імплантантів, необхідний для носіння силової броні.

 

Це з одного боку робить Скаутов дуже вразливими, але з іншого відкриває для них величезну кількість тактичних можливостей.

 

Скаути можуть без проблем проникнути за лінію фронту, щоб надалі нав'язати ворогові партизанську війну на його ж території. За наявності хамеліолінових плащів та довгоствольних снайперських гвинтівок, шанс зробити диверсію та піти непоміченим зростає по експоненті.

 

У Відділенні таких Скаутів-снайперів для більшої гнучкості прийнято видавати одному з бійців ракетну установку. Стандартна ракетниця, що стоїть на озброєнні солдатів (і Гвардії, і Астартес) Імперіуму може вести вогонь двома типами зарядів: протипіхотними осколковими (фрагг-заряди), та бронебійно-фугасними (кракк-заряди). Другі потрібні для виведення з ладу важкоброньованих цілей, стрілянина за якими із снайперських гвинтівок буде плачевно неефективна.

 

Скаути – наймолодші з Космічних Десантників. Вони палають жагою до битви, і завжди готові проявити відчайдушний героїзм. На жаль, саме тому Скаути часто гинуть, переоцінивши свої сили або недооцінивши можливості ворога.

 

Скаути в першу чергу розвідники та диверсанти, розуміючи їх призначення, і забезпечивши їх достатнім вогневим прикриттям, або ж розмістивши в надійному укритті, звідки вони зможуть відносно безпечно вести вогонь, ви будете приємно здивовані їхнім бойовим потенціалом.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Скаути-снайпери Космічного Десанту у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 мініатюр Скаути Космічного Десанту зі снайперськими гвинтівками

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід