Вархаммер 40000 Командне Відділення Крила Смерті

Warhammer 40000: Deathwing Command Squad

1190 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop

Вархаммер 40000 Командне Відділення Крила Смерті

Warhammer 40000: Deathwing Command Squad

1190 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Термінатори Крила Смерті Темних Ангелів – найкращі бійці свого Ордену. Вдягнені в неймовірно рідкісні та легендарно міцні обладунки Термінаторів, брати з Крила Смерті основним своїм призначенням бачать прорив ліній супротивника у місцях найгустішого вогню. Неймовірна стійкість, доповнювана ураганною вогневою міццю вже не раз змітала і ксеносів, і єретиків.

За межами поля битви Термінатори Крила Смерті виступають як носії орденської мудрості, знавців історії та геральдики, а також як хранителі традицій. Саме таким досвідченим і відважним бійцям відома вся правда, саме на їхні плечі та на плечі їхніх братів із Крила Ворона лягає тяжкість пошуку та упіймання полеглих (братів-відступників) у лавах військ Хаосу.

А ще Термінатори Крила Смерті зачищають Космічні Скитальці.

Обладунки ветеранів Крила Смерті вибілені до кольору сухої кістки та прикрашені пам'ятними амулетами та реліквіями, що нагадують про загиблий рідний світ. Кожен боєць Крила Смерті має доступ до найдавнішого та руйнівного озброєння священних Арсеналів, включаючи величезні алебарди Калібану та силові мечі виняткової сили, що збереглися з часів Єресі Хоруса.

Працюючи в тісній зв'язці з мобільними байкерами Крила Ворона, Термінатори Крила Смерті на полі бою набувають величезної тактичної свободи.

Та й самі по собі вони є грізною силою, з якою не можна не зважати!
 

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Командне Відділення Крила Смерті у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 мініатюр Командного Відділення Крила Смерті

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід