Заміс. Війна без кінцівок

Smash Up: It's Your Fault!

395 грн

Очікується
HIT
2-4
12+
45'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 29 гравців

Заміс. Війна без кінцівок

Smash Up: It's Your Fault!

395 грн
Очікується

Заміс. Війна без кінцівок (Smash Up: It's Your Fault!): до захоплення світу готові!

Коробка настільної гри Заміс. Війна без кінцівокСерія настільних ігор Заміс (Smash Up) – це те, що, поза сумнівом, приведе вас якщо не до світового панування, то хоча б дозволить панувати над суперниками. Хоча, керувати світом було б набагато крутіше! Адже саме цього ми і прагнемо! Ваше відважне військо вже стартує напоготові і чекає на заповітний наказ від свого головнокомандувача. Ой, а фракції то які, одна краща за іншу. Аби тільки зробити правильний вибір.

У черговому випуску, що продовжує замісну серію, під назвою Заміс. Війна без кінцівок (Smash Up: It's Your Fault!) на вас чекають нові фракції, які можуть боротися як одна з одною, так і складуть приємне поповнення до вже існуючих армій у колекції з інших ігрових наборів.

Щоб вступити в бій для початку вам слід змішати дві абсолютно будь-які і різні між собою фракції для досягнення спільної мети і вирушити в замісну битву на захоплення ворожих баз. І зовсім неважливо, що вони будуть являти собою: Смугу торнадо, Переобладнану печеру або небезпечний Акулячий риф.

У коробці їх п'ять! Саме п'ять, а не чотири!

Найважливіше в настільних іграх серії Заміс – це фракції, з якими можна складати неймовірні комбінації для атак. А тепер увага! До складу видання Заміс. Війна без кінцівок як ніколи раніше (за винятком базової гри) входить 5 фракцій:

  • Супергерої під час бою ідеально взаємодіють із поплічниками, і симпатизують насамперед тим, у яких сила дорівнює двом, щоб надалі отримати воїнів із п'ятою силою;
  • Стародавні Греки роблять ставку на дії, отримуючи за їх розіграш різні бонуси та нарощуючи сили. Розум понад усе, що разом у тандемі з Акулами зробить ідеальну армію; Карты фракции Драконы настольной игры Замес. Война без конечностей
  • Дракони за рахунок постійних здібностей мають значний вплив на бази, з них виходять ідеальні охоронці та захисники;
  • Акули одержимі ідеєю повного знищення ворожих поплічників. Так і недарма. Їм за це завжди перепадають якісь переваги, та й наїдяться заразом;
  • Торнадо професійно переміщують поплічників між базами, нібито жонглюють ними. Також за допомогою деяких карт дій фракції вдається блокувати правоохоронців супротивників, буквально змітаючи їх зі свого шляху.

В іншому принцип серії ігор і базові правила залишаються без змін. Перед початком партії гравці вибирають собі по дві фракції і викладають на ігровий стіл бази у кількості більшій на один від числа гравців.

Карти фракції Акули настільної гри Заміс. Війна без кінцівокУчасники ходять по черзі і спочатку перевіряють властивості, що спрацьовують на початку ходу. Далі вони можуть викласти одного із поплічників біля будь-якої бази та розіграти карту дії. Після цього відбувається перевірка на наявність готових до захоплення баз: загальна сила поплічників має дорівнювати або більше очок оборони бази. При захопленні бази гравцями в порядку черговості застосовуються всі спеціальні властивості, після чого відбувається порівняння сил поплічників. У кого налічиться більше сили, тому присуджується більша кількість переможних очок. Як тільки базу буде захоплено, розігруються відповідні спеціальні властивості. Далі гравці добирають на руку по дві карти з персональних колод (у руці має бути не більше десяти карт) та виконують дії закінчення ходу.

Переможцем у грі стає гравець, який набрав 15 переможних очок. Можливо тепер весь світ належить йому.

Оголошуй Війну без кінцівок і весь світ належатиме тобі одному!

Карти фракції Супергерої настільної гри Заміс. Війна без кінцівокНастільна гра Заміс. Війна без кінцівок – захоплюючий картковий файтинг, що є самостійним доповненням для гри Заміс. Це той варіант, де особливу погоду грають саме фракції та їх комбінації між собою, які в тандемі можуть дати таку ударну хвилю, що суперник наступного разу дуже добре подумає, кого йому краще замішати в свою армію.

До речі, перш ніж включити нові фракції в даний набір, автор гри Пол Пітерсон та інші її творці відібрали найкращих з найкращих шляхом фанатського голосування. Тож до випуску настолки доклали свою руку і думку такі ж шанувальники Замісу, як і ви. А може, ви особистим голосом теж підтримували своїх улюблених персонажів?

Купити настільну гру Заміс. Війна без кінцівок варто любителям легких та динамічних заруб, а також шанувальникам усієї серії та поціновувачам дуельних протистоянь.

Хочете розбавити цей бойовий коктейль жахом чи милотою? Тоді видання Заміса Неминучий випуск про Ктулху та Мімімі легко впораються з цим завданням.

Заяви про себе світу, замісивши противників! 

 

Купити гру Заміс. Війна без кінцівок у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 фракцій по 20 карт
10 карт баз
жетони переможних очок
правила гри (завантажити).

Ігри із серії Заміс (Smash Up)

2-4
12+
45'

Вам неодмінно потрібно захопити цілий світ, і зробити це потрібно негайно і невідкладно! Ваші безстрашні і віддані воїни вже готові вирушити на захоплення баз суперників, залишилося лише дати наказ! Про гру Перед вами свіже доповнення для гри "заміс"! Простір для експериментів стає все більше і більше, тим більше, що нові фракції стають все оригінальнішими! Зустрічайте: Василісу Премудру і Царівну жабу. Це тільки на перший погляд вони здаються тихими та боязкими, проте ви ще не бачили їх у бою! Карлика Румпельштильцхена – підступного та хитрого любителя золота. З ним краще не зв'язуватися, адже він готовий на будь-які хитрощі, аби тільки дійти перемоги! Улюблених героїв казок Братів Грімм – Гензель і Гретель, які вигадали кілька ідей для знищення противників! Стародавніх інків та полінезійських мореплавців – незамінних помічників у будівництві баз та майстрів татуювання. Дана гра повністю самостійна, але ви можете об'єднати "заміс: Культурний шок" з будь-якими минулими чи майбутніми доповненнями! Продовжуйте експериментувати і ви, напевно, знайдете свою фірмову суміш! Як грати? Змішуйте будь-які дві фракції, створюючи тим самим саму гримучу суміш і дотримуйтесь наступних дій: Спрацьовують властивості, які повинні спрацювати на початку ходу Гравець може зіграти по одній картці поплічника та дії Перевіряються бази, можуть з'явитися ті, які можна захопити Гравець добирає дві карти з колоди Спрацьовують ефекти, які повинні спрацювати наприкінці ходу Далі хід передається наступному гравцеві. Перший гравець, який зможе знищити бази суперника та набрати п'ятнадцять переможних очок стає завойовником світу та переможцем партії!   Нагадуємо вам, що "Заміс: Культурний шок" – це самостійна гра для двох гравців, але ви легко можете об'єднати її з базовою грою "Заміс" та будь-якими доповненнями, щоб отримати ще більше цікавих комбінацій та можливість грати великою компанією.

Очікується
395 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід