Зомбі в будинку. Зараження

Zombies in the house. Infection

1095 грн

Очікується
FREE
HIT
2-4
12+
40'
Видавець: Магеллан
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Зомбі в будинку. Зараження

Zombies in the house. Infection

1095 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

"Зомбі в будинку. Зараження" - перевидання кооперативної гри на виживання "Зомбі в будинку" , більш стильним і сучасним оформленням, об'ємним ігровим полем, а також зомбі з унікальними здібностями - закутими зомбі, зомбі-гіпнотизерами, зомбі-мавпами, невбиваними босами-ведмедями і т.п.

"Зомбі в будинку" - прикольна паті-гра про боротьбу проти зомбі. Настільна гра "Zombies in the house" була розроблена у 2016 році. Це нескладна і недовга настілка, яка дозволить цікаво провести час і розважить усіх учасників.

Друзі вирушають на пікнік, але їхня машина зітхає серед дрімучого лісу. Зовні ніч, темрява, хоч око виколи, але треба щось вирішувати, не сидіти ж у машині до ранку. Хлопці кидають машину та вирушають за допомогою. Раптом вони натикаються на хатину у лісі. Вони радісно прямують до будинку, ще не знаючи, що в ньому повно мерзенних монстрів.

 

Ні, це не молодіжний жах. Це зав'язка настільної гри "Зомбі в будинку". У процесі партії гравці досліджуватимуть покинутий будинок і боротимуться з ходячими мерцями. Щоб перемогти у грі, вони повинні знайти ключ, каністру з бензином і дістатися червоної машини, що стоїть у дворі.

Учасники отримують персонажів з унікальними здібностями, різними стартовими речами та показниками здоров'я. Всі ігрові жетони перемішуються та викладаються закритою на полі. 

Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець крутить вертушку та переміщає свого персонажа на стільки клітинок, на скільки вказує стрілка. Персонаж переміщається ортогоналі. Він може проходити через двері або пролазити через вікна. Ступивши на закритий жетон, персонаж повинен зупинитися і перевернути його. Невикористані окуляри руху при цьому згоряють. Якщо гравець відкриває річ, він забирає її собі. Якщо монстра – він бореться з ним.

Гравець крутить вертушку і дивиться на сектор, де зупиниться стрілка:

  • Шпаги. Якщо гравець має холодну зброю, він вбиває монстра;
  • Приціл. Якщо гравець має вогнепальну зброю, він вбиває монстра;
  • Зуби. Монстр кусає персонажа – той втрачає одне життя;
  • Хлопчик, що тікає. Персонаж тікає від монстра. Щоб дізнатися, на скільки клітинок, потрібно ще раз крутнути вертушку.

Бій триває доти, поки гравець не вб'є монстра, не втече або не загине, втративши останнє життя. Загиблі гравці стають зомбі і переходять на бік монстрів.

У свій хід гравець-зомбі (загиблий у бою з монстром) крутить вертушку і пересуває жетон будь-якого відкритого монстра: 

  • Болотний жах / Павук-мутант. Монстр пересувається стільки клітин, скільки вказує стрілка;
  • Зомбі. -1 до дальності руху;
  • Диявольський пес. +1 до дальності руху.

Зустрівшись із жетоном персонажа, монстр починає бій.

Коли один або кілька гравців добираються до червоної машини з ключами і каністрою, вони рятуються. Можна почекати на інших, які вижили, а можна виїхати і без них. 

 

Купити гру Зомбі в будинку. Зараження у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле — будинок і двір і стіни для нього — 3 навісних
3 забитих
4 збірні фігурки — дві машини
сокира та зомбікосарка
вертушка
4 фігурки персонажів та 4 планшети для них
5 карток стартової зброї
47 карток з предметами та зомбі
17 жетонів життів
24 фігурки зомбі та 14 пластикових підставок
/zombiesinthehouseinfectionrules.pdf" target="_blank">правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід