Стартап-конструктор

Стартап-конструктор

449 грн

Очікується
2-15
12+
30'
Видавець: Банда умников
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Стартап-конструктор

Стартап-конструктор

449 грн
Очікується

Творча компанійська гра для ділових і звичайних людей. «Стартап-конструктор» можна використовувати як генератор бізнес-ідей і як гру для домашньої вечірки. У першому випадку це конструктор стартапів для маркетологів, а в другому швидка гра для дружньої компанії.


Стартап-конструктор гра: домашній варіант


Кожен гравець бере по одній випадковій карті кожного типу:

  • Ситуація/проблема;
  • Цільова аудиторія;
  • Додаткові умови стартапу;
  • Технологія стартапу.

Гравцям дається три хвилини, щоб вигадати ідею, що пов'язує якомога більше карт. Учасники ставлять бали один одному - за кращу бізнес-ідею та кращу презентацію. Якщо гравець зв'язав три карти, він отримує +1 очко, а якщо всі чотири карти, він отримує два додаткові очки.

Зігравши кілька раундів, учасники визначають переможця. Ним стає гравець із найбільшою кількістю очок.

 

Варіант для професіоналів


Як і в домашньому варіанті, гравці одержують по одній випадковій карті кожного типу. У грі можливе 160 тисяч різних початкових умов.

Грають із ведучим, який відповідає за правила та регламент, коригує процес та оцінює результати. Це може бути розминка, «криголам» на півгодини, а можливо серйозна презентація з публічним виступом. Група також може використовувати модель "Мозкового штурму" або "Шість капелюхів мислення".

 

Купити гру Стартап-конструктор у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

80 карт
32 фішки
набір чек-листів
методичні вказівки для ведучого
правила гри (завантажити).

Ігри із серії Банда розумників

2-5
7+
10'

Фрукто 10 - дитяча розвиваюча гра від фірми Банда розумників .   Фрукто 10 - гра на увагу та швидкий рахунок, в ній учасники прагнуть якнайшвидше порахувати суму чисел, вказаних на ігрових картах. На початку гри всі карти тасуються, і кожен гравець отримує по одній стартовій картці. На картах зображені фрукти (ананаси, банани, груші, полуниця) різних кольорів та з різними числовими значеннями на них.   За командою гравці одночасно перевертають свої карти обличчям вгору і повинні швидко скласти числа на однакових фруктах на своїй карті та на верхній карті загальної колоди. Гравець, який першим побачить суму 10, повинен якнайшвидше оголосити, який фрукт дав необхідне значення. Якщо фрукти були правильно пораховані, гравець отримує верхню карту з колоди та кладе поверх своєї. Важливо відзначити, що не обов'язково шукати пару чисел, що дають суму 10 (5 і 5, 3 і 7) - на картах зображено безліч фруктів і гравець може зібрати "Десятку". на трьох і навіть чотирьох однакових фруктах.   Коли відкривається нова карта в колоді, починається новий раунд і гравці знову намагаються знайти потрібну суму чисел. Гра Фрукто 10 триває доти, доки не закінчаться карти в колоді. Гравці підраховують кількість набраних карт, і переможцем стає той, хто зібрав їх найбільше.   Гра Фрукто 10 передбачає кілька варіантів ігрового процесу. По-перше, гравці можуть не тільки підсумовувати числа за однотипними фруктами, а й за однотипними кольорами, наприклад, буде правильним, якщо гравець отримає суму 10 на синьому банані та синій полуниці. По-друге, можна змінити сумарне число, яке потрібно знаходити, наприклад, спочатку треба знайти суму чисел, що дорівнює трьом, потім чотирьом і так далі. Також є варіант гри "максимум", де гравці повинні знайти найбільше числове значення на двох випадкових картах.

Є в наявності
199 грн
2-5
6+
10'

Турборахунок - дитяча розвиваюча гра від фірми Банда розумників.   Турбосчёт - чудова дитяча гра, у якій потрібно працювати як головою, а й руками. Гра вчить дитину рахувати, знайомить з нею з такими математичними знаками як "рівно" і "Більше/менше". У наборі представлено два види карт: із тваринами, та із завданнями. На картах тварин зображені пташки, жаби та їжачки в різній кількості, а на картах завдань зазначено умову, за якою їх треба рахувати.   Карти тварин тасуються і лунають порівну між гравцями, а з колоди завдань береться одна карта і викладається в центрі столу. Гравці повинні по черзі відкривати верхню карту зі своєї колоди тварин і дивитися, чи не виконується умова на карті завдання. Наприклад, на карті вказано "жаб більше ніж пташок", це означає, що гравець повинен швидко оглянути всі карти гравців і ще швидше порахувати в умі, скільки тих чи інших тварин на них зображено. Якщо їх кількість задовольняє умові на карті, треба накрити її рукою, крикнувши "Турбо!".   Якщо гравець правильно порахував, то він забирає карту виграного завдання, а на її місце кладеться нова, і гра продовжується. Коли закінчаться карти в колоді завдань гра завершується, і гравці підраховують, хто скільки карток набрав у процесі гри. Перемагає гравець із найбільшою кількістю отриманих карток завдань.   Гра Турборахунок хороша тим, що в процесі гри учасники повинні практично весь час вести в думці рахунок звіряткам, адже з кожною новою відкритою картою їх кількість безперервно змінюється, а швидке ляскання по карті рукою вносить велике пожвавлення в гру, спрямовуючи непосидючість дитини в потрібне русло.

Очікується
220 грн
2-5
10+
10'

Турборахунок Форсаж - дитяча розвиваюча гра від фірми Банда розумників .   Турборахунок Форсаж - це більш ускладнена версія гри Турборахунок, яка продовжує знайомити учасників з арифметикою. У наборі, як і раніше, представлено два види карт: з тваринами, і з завданнями. На картах тварин зображені пташки, жаби та їжачки в різній кількості, але якщо раніше на одній карті був тільки один вид тварин, то тепер вони будуть упереміш: п'ять їжачків легко вживаються на одній карті з трьома жабами, а шість пташок зовсім не заважають хамелеону - екзотичної звірятку, яка маскується під інших і збиває з пантелику гравців.   Карти із завданнями також стали складнішими: якщо раніше на одній карті була одна умова "рівно семи"Або "Більше п'яти", то тепер умов на карті вже дві, наприклад, птахів має бути більше, ніж їжачків, і одночасно більше, ніж жаб.   Карти тварин тасуються і лунають порівну між гравцями, а з колоди завдань береться одна карта і викладається в центрі столу. Гравці повинні по черзі відкривати верхню карту зі своєї колоди тварин і дивитися, чи не виконується умова на карті завдання. Наприклад, на карті вказано "жаб повинно бути більше чотирьох, але менше, ніж пташок", це означає, що гравець повинен швидко оглянути всі карти гравців і ще швидше порахувати в умі, скільки тих чи інших тварин на них зображено. Якщо їх кількість задовольняє умові на карті, треба накрити її рукою, крикнувши "Турбо!". Але не забувайте про хамелеона - його можна поспіхом прийняти за пташку або жабу, що зробить ваш хід помилковим.   Якщо гравець правильно порахував, то він забирає карту виграного завдання, а на її місце кладеться нова, і гра продовжується. Гра завершується, коли закінчуються карти в колоді завдань, і гравці підраховують, хто скільки карток набрав у процесі гри. Перемагає гравець із найбільшою кількістю отриманих карток завдань.   Турборахунок Форсаж можна використовувати як окрему гру та як доповнення до простого Турбозлік, змішуючи карти тварин і завдань. Таким чином, гра буде вестися з постійною зміною рівня складності, роблячи короткі розрядки після серйозної напруги звивин, адже навіть дорослі не відразу зможуть зорієнтуватися в таких умовах, як сума птахів і жаб більша або дорівнює дев'яти, або щоб одночасно було "більше п'яти жаб і менше семи їжачків".

Очікується
199 грн
2-5
7+
10'

  Геометрика (Геометрика): гра з фігурами та про фігури!   Ви можете відрізнити овал від кола? А ваш першокласник? Поки що ні, але це не біда. З розвиваючою настільною грою Геометрика (Геометрика) дітлахи швидко освоїться серед різноманітності фігур і з легкістю зможуть навіть самостійно їх малювати. При цьому ігровий процес стане завуальованим навчальним, пробудить бажання у дитини до пізнання нових геометричних фігур, дослідити кожен їхній куточок.   Пройдемося по кутах і не тільки! Ні, ми зараз поговоримо не про ті кімнатні кути, куди потрапляють неслухняні дітки від не зовсім педагогічно освічених батьків. У настільній грі Геометрика ви знайдете безліч хитромудрих і багатосторонніх фігурок, в яких можна і кути порахувати, і багато нового про геометрію дізнатися./> До складу гри входить колода карт з фігурами і колода з ознаками. При цьому ознаки мають дві умови, одна з яких під час ходу гравця ігнорується. Перед партією обидві колоди варто перетасувати та викласти на ігровий стіл 5 карт із фігурами сорочкою вниз. Поруч залиште обидві колоди. Визначившись з черговістю ходу, гравці беруть карту з колоди з ознаками і шукають їх на викладених 5-ти картах фігур. Якщо ознаку знайдено, гравець має право витягнути ще одну карту ознаки або зупинитися і забрати картку ознаки, щойно витягнуту, з відповідною картою фігури. Коли ознаки не знайдено, карту варто скинути, а хід передати іншому гравцю. До речі, настільна гра Геометрика – дуже ризикова. Якщо ви вирішите витягнути ще одну або кілька карт, то всі ознаки з них повинні відповідати тільки одній вибраній вами фігурі. Також ви можете регулювати складність гри завдяки 3 рівням. Партія закінчується, коли одна з колод спорожніє, а переможе гравець, який зміг зібрати якнайбільше карт.   Така захоплююча та цікава Геометрика!   Настільна гра Геометрика – це корисна розвага як для дітей, так і для дорослих. Вона чудово тренує увагу, розвиває здатність класифікувати предмети за ознаками, а найголовніше. дає дитині ази геометрії. Купити настільну гру Геометрика коштує всім батькам, які бажають легко і швидко освоїти своє чадо зі нудним шкільним предметом. Крім того, Геометрика може стати чудовим науковим посібником на допомогу вчителям. Займайтеся весело та пізнавально!

Очікується
249 грн
2-5
10+
10'

  Чи є коло еліпсом? Це одне із багатьох питань, яке виникне під час гри і з'ясувати яке буде дуже важливо всім учасникам. "Геокомплект 2 в 1" включає: Оригінальну "Геометрику", базовий комплект. Захоплююча ігрова механіка в ній поєднується з необхідністю оперувати базовими геометричними поняттями: у грі дитина природно та з інтересом засвоює назви геометричних фігур та їх ознаки, математичну термінологію, властивості геометричних об'єктів. Доповнення «Геометрика EXTRA» — набір додаткових карток, які роблять гру динамічнішою та складнішою, а також дозволяють освоїти неабияку порцію нових геометричних понять.

Очікується
449 грн

З цим товаром купують

2-5
8+
20'

e> Всі ми любимо чудеса. Живучи в прагматичному, цивілізованому і вкрай суворому суспільстві, ті найзаповітніші дива ми бачимо не часто. Втім, досвідчені магі-ілюзіоністи за допомогою спритності рук, і деякого набору знань і навичок, можуть отримати захоплені оплески з найсуворіших скептиків.   Самобутня і яскрава настільна гра "Illusion", присвячена оптичним ілюзіям, стане справжнім бенкетом для ваших очей. У коробці з грою на нас чекають правила та 110 карт. 12 карт виступають як покажчики, а інші 98 – це карти з малюнками. На звороті кожної з карток з малюнками зазначено відсотковий вміст кольорів малюнка. "Illusion" по суті в ігровій формі перевірить вас на уважність та спостережливість: у процесі гри вам і вашим друзям доведеться виставляти карти в ряд за зростанням кольору, визначеного карткою-покажчиком. І скептицизму у грі також є місце: ви можете запустити перевірку. Переможцем стає той гравець, який завдяки своєму пильному оку і чуйному сприйняттю кольору першим заробляє три очки.   Розглянемо ігровий процес у деталях.   Колоди покажчиків і малюнків перемішуються, і викладаються на стіл. Далі розкриваються по одній верхній карті з покажчиків та малюнків. Ходити гравці по черзі.   У рамках свого ходу гравець може здійснити одну з двох дій:   Потягнути верхню карту з колоди малюнків, і знайти для неї місце в ряду відповідно до зростання певного вказівником кольору.   Запустити перевірку, якщо на думку гравця малюнки розташувалися не по порядку. За такої перевірки всі карти з ряду перевертаються і перевіряються. Якщо карти у правильній послідовності, то переможне очко присуджується гравцю, який останнім викладав картку. Але якщо в послідовності перебуває помилка, то перевіряючий нараховує 1 переможне очко собі. Замість спеціальних жетонів для підрахунку переможних очок використовуються ті самі карти-покажчики. Після перевірки картки йдуть на скидання.   Гравець, який отримав карту-покажчик стає першим гравцем у новому раунді, і представляє учасникам нову карту з малюнком і нову карту-покажчик. Гра йде доти, доки один із гравців не збере у себе три карти-покажчики (3 переможні очки відповідно). "Illusion" – чудовий вибір для гри у дорозі. Завдяки простим правилам та динамічному ігровому процесу, ця гра відмінно себе показує на сімейних вечорах. І особливо гра порадує художників, чий досвідчений погляд звичний до багатоцвіття і вловлює найтонші півтони та переходи квітів.

Є в наявності
445 грн
1-6
10+
30'

Малійні Міста – красива і захоплююча сімейна стратегія, яка відразу ж після виходу була номінована на кілька престижних настільних премій, у тому числі На звання гри року Відчуйте себе мером невеликого містечка, де найменші мешканці лісу планують жити довго і щасливо! Ви керуєте крихітним містом у самому серці маленької країни. Це не гостинні землі, про які можна мріяти. Місця тут небагато, та й ресурсів обмаль – залишається лише хапатися за будь-які можливості. Ви маєте побудувати власне місто і зробити його самим процвітаючим у королівстві. І постарайтеся не витрачати ресурси даремно – це ще додасть вам клопоту! На початку гри ваше місто – лише порожній планшет, розділений на 16 клітин. Вам належить заповнювати його ресурсами, а вже з них будувати різні будівлі. Причому від партії до партії ці будинки змінюватимуться. Сьогодні ви можете побудувати ринок та абатство, а завтра замість них на вас чекають театр та каплиця – і кожна споруда приносить переможні очки трохи по-своєму.   Кожен хід один з гравців отримує молот головного будівельника і називає тип ресурсу. Всі гравці зобов'язані взяти куб відповідного кольору та покласти його на одну з клітинок свого планшета. Ваше завдання – збирати ресурси у певні фігури, зображені на картах будівель, що лежать у центрі столу. Як тільки вам вдалося викласти таку фігуру, ви можете скинути всі витрачені ресурси та побудувати вибраний будинок – розмістити його фігурку на одній із задіяних клітин. Пам'ятайте, що будівлі мають різний ефект. Деякі вигідно будувати поруч, інші мають розташовуватися в кутах поля, треті можуть зберігати неугодні ресурси. Використовуйте властивості будівель з розумом – адже тільки так можна перемогти! Гра закінчується, коли жоден учасник не може викласти ресурс або побудувати будинок на своєму планшеті. Перемагає той, хто набере найбільше переможних очок. Здається, нічого складного: берете ресурси, які вам потрібні, збираєте з них візерунки і будуєте будівлі. Але не дайте простим правилам себе обдурити – це справжня стратегія, в якій є місце азарту, важкого вибору та навіть ударів у спину. Адже кожен хід ваш супротивник може вибрати ресурс, який вам абсолютно не потрібний! Доведеться розміщувати його на планшеті, даремно витрачаючи дорогоцінні вільні клітини і, можливо, отримуючи штраф наприкінці гри – якщо, звичайно, ви не придумаєте, як його позбутися. Оформлення Крихітних Міст також привертає увагу. Чарівні ілюстрації, що нагадують кадри з чарівних мультфільмів, більше сотні дерев'яних будиночків, які так приємно тримати в руках, – ndash; якість компонентів справді на висоті. А ще в Крихітні Міста можна грати практично будь-яким складом – від двох до шести. Можна навіть розкласти партію наодинці – для цього автор передбачив окремий соло-режим. Поєднання нескладних правил, витончених ігрових механік та чарівного оформлення робить гру захоплюючою як для дорослих, так і для дітей віком від 10 років.

Є в наявності
1635 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід