Жах Аркхема: Порушене коло (Arkham Horror: Card Game Circle Undone)

Фільтр
1-4
14+
90'

"In the Clutches of Chaos" – творів Г. Ф. Лавкрафта "Arkham Horror: The Card Game".   Після вашого доленосного розслідування в пригоді "

ДОП
Очікується
759 грн
1-4
14+
90'

"Union and Disillusion" – четверте міфічне доповнення циклу "Незавершене Коло"для "Жах Аркхема". "For the Greater Good" ви звели знайомство з езотеричною сектою Орден Срібних Сутінків, і вирушили на береги величної річки Мискатонік у пошуках чотирьох нещасних зниклих безвісти кілька днів тому.   Між двома мостами, що перетинають Міскатонік, похмурим пам'ятником злого минулого застиг відчужений Острів. Скуті туманом береги цього страшного острова безплідні і виглядають дуже неприязно. Ваш човен повільно і велично торкається дном прибережного піску. Ви причалюєте в урочистій мовчанці, ніби перешкоджаєте комусь незримому виявити вас. Лише рідкісні птахи уважно спостерігають за вами з гілок дерев. Саме туди лежить ваш шлях. На благо чи на біду?   По всьому Острову розкидані чаклунські Жарівні. Ви можете запалити на них примарне полум'я, і ​​тим самим відігнати згубний туман. Але разом з тим, Жарівні пов'язані з якимсь ритуалом, початок якого вже покладено. У найкращих традиціях фундаментальної фізики – ndash; кожна з ваших дій має далекосяжні наслідки.   Між Аркхемом і Темними Силами стоїте ви. Аркхем, стародавнє, просочене чаклунством місто… Чи готові ви кинути Аркхем у вир хаосу, тільки для того, щоб не дозволити Згубним Силам знайти плоть?   Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "жах Аркхема. Карткова гра і велике доповнення Жах Аркхема. Карткова гра: Порушене коло". "

HIT
Очікується
759 грн
1-4
14+
90'

"Before The Black Throne" – шосте доповнення з Mythos Pack у пригоді The Circle Undone для чудової та атмосферної гри за мотивами творів Г. Ф. Лавкрафта "Arkham Horror: The Card Game".   Події, пережиті вами у пригоді "In the Clutches of Chaos", де ви всі фізичні та духовні сили кинули на порятунок приреченого міста, змусили вас залишити не тільки сам Аркхем, а й простори звичної реальності.   І все ж таки ви в незліченних милях від Трона Ночі, кінцевої точки вашого маршруту. Саме там на вас чекає Ворог. Оскільки ви є заручником власного Призначення, невблаганний Рок може дістати вас навіть крізь немислимі прірви холодного та порожнього Космосу. Якщо Пустота розкриється перед вами, ви будете змушені взяти верхню карту колоди і покласти її поряд, лицьовою стороною донизу. Таким чином відіграється той запаморочливий розрив у часі та просторі, що відокремлює вас і все інше людство. Така "відторгнута" картка не є ігровою областю та закрита для обстеження. Єдиний тип взаємодії з такою картою – повторне її набуття за допомогою заповнення Порожнечі. Для цієї мети у вас є особлива колода: Колода Космосу.   І нехай ви вирвані зі звичного середовища, нехай страх тяжіє над вами, а гнилий запах Безумства відчутний майже фізично, навіть якщо всі ваші дії лише відстрочать Неминуча… Навіть усвідомлюючи все це, гра коштує свічок. Битва ще не закінчена! Вам і тим, хто йде пліч-о-пліч з вами, доведеться довести силам Всесвіту, що люди так легко не здаються!   Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "жах Аркхема. Карткова гра і велике доповнення Жах Аркхема. Карткова гра: Порушене коло."

ДОП
Очікується
419 грн
1-4
14+
90'

"For the Greater Good" – третє за рахунком міфічне доповнення циклу "Порушений Коло" Жах Аркхема.   Події, що мали місце в "Wages of Sin" ("Розплата за Гріхи") призводять вас до сумних висновків. Аркхем – темне та глухе місце. Тут відбуваються дивні справи, і що набагато гірше, безвісти зникають люди. Є таємниці, з якими навіть найкращі з нас не в змозі впоратися на самоті. Тому вам належить заручитися підтримкою Ордену Срібних Сутінків, хоч ваші стосунки із цією сектою куди як непрості. Таким чином, сама доля вимагає вашого рішення: або ви пов'язуєте себе з таємницями та інтригами цього окультного суспільства, або на свій страх і ризик залишаєтеся героєм-одинаком.   Для доповнення таке рішення – ключове. Залежно від вашого вибору і складатимуться ваші пригоди. Також ваші відносини з Орденом визначать діапазон ігрових областей, які ви зможете потрапити в рамках розслідування.   Доповнення "For the Greater Good" продовжить і розвине концепцію мультикласових героїв (героїв, що одночасно належать до кількох класів), вперше явлену нам у "The Secret Name" ("Таємне Ім'я"). Такі "майстри на всі руки" зможуть ще краще розвинути свої навички, що, безумовно, позначиться і на глибині розслідування, і можливостях героїв.   Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "жах Аркхема. Карткова гра і велике доповнення Жах Аркхема. Карткова гра: Порушене коло. "

HIT
ДОП
Очікується
759 грн
1-4
14+
90'

"Таємне Ім'я" – перше міфічне доповнення до гри "Жах Аркхема" в рамках циклу доповнень "Порушене Коло".   Ви пережили чимало потрясінь досліджуючи події та таємниці "Незавершеного Круга". Тепер у вас є чітке розуміння, що Аркхем орудує таємна секта. На жаль, Аркхем – не найприязніше місце на світі. Особливо для тих, хто прагне розвідати у стародавнього міста його таємниці. Втім, зачіпка у вас є. І якщо уявити секту та її дії у вигляді величезного та складного замку, то ваша зачіпка – це ніяк не ключ, це скоріше дуже тонка і тендітна відмичка.   Цю відьму звали Кезія. Дві сотні років тому ця загадкова, але, безумовно, мудра і могутня дама змогла в самому прямому сенсі зникнути з в'язниці Салема. Місцеві шепочуться, що стара Кезія досі ховається у Відьомому Будинку, який з давніх-давен стоїть на Французькому Пагорбі. Занадто багато питань. Жодної відповіді. І ви, зібравши волю в кулак, вирушаєте в Аркхем, наздоганяючи привидів минулого.   Почався новий цикл. Злісні іносвітові сили та їх смертні поплічники вже готують щось страшне, щось, чому ніяк не можна дати втілитись в реальність. І на вас чекають битви з ворогами як живими, так і ефемерними. Для цього вам знадобляться особливі герої. І вони будуть у вас. "Таємне Ім'я" вводить в гру цілу низку героїв, які одночасно належать до двох класів. І нехай таким "універсалам" не доступний повною мірою арсенал класових навичок їх спеціалізованих колег, це з лишком компенсується значною гнучкістю в ігровому процесі.   Увага! Для гри потрібна базова гра Жах аркхема Карткова гра та велике доповнення "порушене коло".

SALE
HIT
ДОП
Є в наявності
269 грн
1-4
14+
90'

"The Secret Name" – перший міфічне доповнення до гри "Жах Аркхема"в рамках циклу доповнень "Незавершене Коло" .   Ви пережили чимало потрясінь досліджуючи події та таємниці "Незавершеного Круга". Тепер у вас є чітке розуміння, що Аркхем орудує таємна секта. На жаль, Аркхем – не найприязніше місце на світі. Особливо для тих, хто прагне вивідати у стародавнього міста його таємниці. Втім, зачіпка у вас є. І якщо уявити секту та її дії у вигляді величезного та складного замку, то ваша зачіпка – це ніяк не ключ, це скоріше дуже тонка і тендітна відмичка.   Цю відьму звали Кезія. Дві сотні років тому ця загадкова, але, безумовно, мудра і могутня дама змогла в самому прямому сенсі зникнути з в'язниці Салема. Місцеві шепочуться, що стара Кезія досі ховається у Відьомому Будинку, який з давніх-давен стоїть на Французькому Пагорбі. Занадто багато питань. Жодної відповіді. І ви, зібравши волю в кулак, вирушаєте в Аркхем, наздоганяючи привидів минулого.   Почався новий цикл. Злісні іносвітові сили та їх смертні поплічники вже готують щось страшне, щось, чому ніяк не можна дати втілитись в реальність. І на вас чекають битви з ворогами як живими, так і ефемерними. Для цього вам знадобляться особливі герої. І вони будуть у вас. "Таємне Ім'я" вводить в гру цілу низку героїв, які одночасно належать до двох класів. І нехай таким "універсалам" не доступний повною мірою арсенал класових навичок їх спеціалізованих колег, це з лишком компенсується значною гнучкістю в ігровому процесі.   Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "жах Аркхема. Карткова гра і велике доповнення Жах Аркхема. Карткова гра: Порушене коло.

ДОП
Очікується
759 грн
1-4
14+
90'

“Тайные культы, к которым и принадлежали эти ведьмы, нередко сохраняли и передавали удивительные секреты древних, ушедших эпох; ничего удивительного в том, что Кезия на самом деле овладел умением проходить сквозь пространственные врата”. Г. Ф. Лавкрафт, “Сны в Ведьмином Доме”. Осуждение. Воздержанность. Справедливость. Башня. Так сложились карты Таро, предрекая мрачное и неотвратимое будущее. Но как только становится известным факт таинственного исчезновения четверых обитателей поместья, расположенного на Французском Холме, возникает вполне резонный вопрос: не ждёт ли такая печальная участь весь Аркхэм? Это дополнение начнёт Четвёртый Цикл, и вернёт исследователей домой, в пронизанный мрачными тайнами Аркхэм. Ложа Серебряных Сумерек затевает нечто невообразимое. Следствием манипуляций культистов стало беспокойство, разлитое в воздухе вокруг Одинокого Холма. Ведьминские пляски, нечестивые ритуалы, призраки давно усопших людей… К вашей команде готовы присоединиться новые исследователи, со своими навыками и интересами. Множество новых карт, готовых помочь вам бороться с грядущими невзгодами. И они вам вне сомнений пригодятся. Аркхэм и раньше не был тихим городом, а сейчас он и вовсе выглядит демонической обителью. Вас ждут два захватывающих сценария, в ходе которых вас и ваших друзей-исследователей ждут артефакты, загадки, опасности, древние секреты и космические ужасы, лежащие у порога бытия. Среди новых лиц, готовых противостоять ужасам и древним тварям, нет того, кто знал бы о Исконных Врагах человечества больше Дианы. Некогда она была обычной предпринимательницей, которую судьба привела в мрачный Аркхэм. Гордости Дианы не было предела, когда её пригласили в Ложу. Девушка с радостью приняла приглашение. Для её бизнеса открылась масса возможностей, ведь влияние Ложи по всему Аркхэму огромно. Но чем глубже Диана узнавала о своих оккультных покровителях, чем больше она видела на тайных сборищах, тем сильнее в её сердце росли сомнения и страх. Дикие оргии, жуткие жертвоприношения, игры с существами нематериальной природы. И наступил тот день, когда Диана решила уничтожить Ложу Серебрянных Сумерек изнутри. Она готова воспользоваться знаниями и умениями, приобретёнными в своём служении, готова рискнуть жизнью и душой, чтобы остановить грядущее. Ведь всякий из культистов знает, что во Вселенной есть кое-что похуже смерти. “Arkham Horror The Card Game: Circle Undone” готовит вам новые испытания. Мир стоит у порога чудовищных метаморфоз. Сердцем грядущей тьмы на этот раз стал Аркхэм. Вмешайтесь в сложнейшую партию Забытых Богов. Спутайте их карты, спасите наш прекрасный мир.   Внимание! Для игры требуется базовая игра Arkham Horror: Card Game.

FREE
ДОП
Очікується
1499 грн
1-4
14+
90'

"Wages of Sin" – друге міфічне доповнення з циклу "Порушений Коло" для "Жах Аркхема".   Той досвід, який ви набули, і ті пригоди, які ви пережили завдяки "Таємному Імені" змусило вас концептуально переосмислити все, що ви знали про життя. Про життя і не лише. Безумство таїться за межами реальності. Безумство, яке багато разів гірше за смерть, адже в тих неевклідових просторах, які Божому доводиться домом, немає і не може бути смерті.   Хмари згущуються над Аркхемом, і у вас на серці зараз тривожно як ніколи раніше. Чи вистачить у вас відваги ще глибше пірнути в чаклунство? Чи витримає ваш змучений розум цю непідйомну вагу знань?   Свіжі плітки дихають тривогою, як бруківка дихає жаром у літній опівдні. Кілька ночей тому на Пагорбі Вісельника спостерігали примари. У лісі неподалік людей охоплював дикий, безпричинний страх, що змушує бідних селян тікати кудись очі. У вас є чітке розуміння, що ці дивні події – ланки одного ланцюга. Але куди веде цей ланцюг? Чиї руки її тримають, чи чиї руки вона сковує? Відьми, нечисть, гнітючі таємниці минулого, що нині стали байками та страшилками для приїжджих…   Ви можете багато чого дізнатися на священній землі Кладовище, де безтілесні духи давно померлих людей повідають вам про різні речі. В рамках доповнення "Wages of Sin" всі області існують у двох планах: сторона реальна та примарний світ.   Для примарного світу у вас буде спеціальна колода подій.   Між світлом і тінню, між живими та мертвими, між логікою та кошмарами… Чи зможете ви пройти? Чи вистачить у вас знань і сил для битв з безтілесними духами і померлими мертвими?   Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "жах Аркхема. Карткова гра і велике доповнення Жах Аркхема. Карткова гра: Порушене коло. "

ДОП
Очікується
759 грн

Настільні ігри в УкраїніКубик! Як багато в цьому слові ... Кому-то відразу на думку спадають їх перші дитячі м'які або дерев'яні кубики зі звірятками і літерами, кому-то хитромудрий і загадковий кубик Рубіка, а кому-то величезні куби для архітектурних споруд.

Для нас же Кубик - це наша улюблена справа і місце, яке готове дарувати щохвилини радість друзям, гостям і всім людям, заглянувших до нас у пошуках цікавих приємностей і розваг.

Більше 10 років тому в Харкові ми заклали в "фундамент" свого улюбленого заняття перший кубик. Так і з'явився перший інтернет-магазин настільних ігор і невеликий магазинчик, що розрісся до найбільшого магазину настолок в Україні з простою і зрозумілою для всіх назвою "Кубик". Ми вклали в нього всю душу, любов і вдячність своїм покупцям, в результаті чого можемо запропонувати вашій увазі асортимент найкращих товарів для дозвілля та відпочинку - настільних ігор і аксесуарів до них.

У магазині Кубик ви знайдете виключно світові настільні хіти з Європи і США, найкращі настолки з топових рейтингів світових авторитетних сайтів та виставок. Кожна настільна гра в нашому магазині - одна з кращих і обов'язково включена в ТОП-1000 популярних настільних ігор. Повірте і перевірте, ми відібрали для вас кращі настільні ігри з усього світу!

А щоб ваші настолочки стали ще більш цікавими і вдосконаленими, ми обов'язково снарядів їх самими якісними і неперевершеними аксесуарами. В асортименті магазину є величезний вибір кубиків, каунтерів, пакетиків, протекторів, мішечків, веж для кубиків, органайзерів, щоб було комфортно і зручно грати і зберігати ваші ігри.

Але і це ще не межа. Раптом вам захотілося чогось такого, чого не змогли знайти в нашому магазині, ми обов'язково привеземо це під замовлення!


Якщо ви вже на нашому сайті, значить, теж любите настільні ігри, як і ми. Тому магазин настільних ігор Кубик дарує вам ряд переваг:

+ Доступні і прийнятні ціни на настільні ігри;
+ Величезний вибір кращих настільних ігор з усього світу;
+ Система накопичувальних знижок, починаючи з першої покупки;
+ Програма знижок при одночасній купівлі декількох ігор в одному замовленні;
+ Безкоштовна доставка при замовленні понад 999 гривень по всій території України;
+ Надшвидка доставка по всій Україні - відправки здійснюються щодня;
+ Можливість оплати при отриманні бажаної посилки;
+ Будь-які настільні ігри під замовлення;
+ Допомога, консультації, підказки та поради наших консультантів в будь-яких питаннях стосовно вибору і правил настільних ігор під час оформлення замовлення.


Нам довіряють і якщо хоч раз придбали настолку в магазині Кубик, завжди повертаються за "добавкою". Адже за час свого існування ми виконали понад п'ятдесят тисяч замовлень і 99,9% наших гостей і відвідувачів залишилися задоволені. До того ж ми завжди прислухаємося до ваших порад і кожен день намагаємося стати ще краще, удосконалюємо сервіс обслуговування, робимо функціонал користування і стиль сайту ще більш зручним.
ТАК ЩО ТАКЕ НАСТІЛЬНІ ІГРИ?

Відповімо відразу. По-перше, це яскраві привабливі коробочки від маленьких до величезних в кілька кілограм. По-друге, це цілі світи, де ви можете реалізувати свої приховані таланти, робити те, чого не можете зробити в реальному житті і навіть самореалізуватися, розвинути корисні навички, таланти і вийти з гри новою людиною.

Грати ми всі любимо ще з дитинства. Навіть більше - чим старше стає людина, тим більш привабливими для неї виглядають настільні ігри. Вони допомагають уникнути побуту і мирської суєти, відправлять в казку, в чарівний, містичний або моторошний світ, дозволять змінити сферу діяльності і зайнятися управлінням країни, стати професійним детективом або безстрашним героєм. Лише одна заповітна коробка здатна забрати вас на годину-другу до таємничих всесвітів або далеких фантастичних берегів.

Настільні ігри - це і приголомшлива розвага як для дітей, так і для дорослих, це і кругозір пізнання і засіб для розвитку, самовдосконалення та набуття впевненості в комунікації і прийняття особистих рішень.

Цінний той факт, що на сьогоднішній день в Україні з'явилася стабільна можливість придбати різноманітні настільні ігри на будь-який вік, смак, переваги та ступінь прокачування ігрових здібностей: дитячі, сімейні, детективні, стратегічні, для вечірки, для новачків або досвідчених гравців. Завдяки настільним іграм ваші діти забудуть про гаджети і комп'ютери, проведуть час з користю і захопленням. А різноманіття компактних настолок стануть вам відмінними супутниками в дорозі, навіть якщо ви відправляєтеся у відрядження на самоті, скрасять нудний шлях дружній компанії, розважать малюка і зроблять відпустку незабутньою.

Купити будь-яку вподобану настільну гру в інтернет-магазині Кубик дуже просто. У нас в магазині ви точно не заблукаєте. З турботою про вас ми зробили зручну систему сортування настолок в каталозі за категоріями та жанрами:
- сімейні;
- ігри для двох;
- ігри для одного гравця;
- карткові;
- кооперативні;
- логічні;
- на спритність;
- детективні;
- пригоди
і багато-багато різних інших розділів ви знайдете на сторінках інтернет-магазину Кубик. А від різноманіття асортименту просто розбігаються очі, тому щоб ви могли остаточно визначитися з вибором, наші консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання.

Що стосується якості кожної окремо взятої настільної гри можете навіть не сумніватися - воно неперевершене і виконано відповідно до міжнародних стандартів. Адже наші постачальники зі світовим ім'ям і у нас ви купите тільки оригінальні настолки від найпопулярніших виробників. Ми не пропонуємо і не поширюємо контрафактний "китай". Тільки все найкраще, адже ми теж граємо в ті ж самі ігри, які пропонуємо всім нашим клієнтам.

Не соромтеся, перегортайте розділи, читайте опис, користуйтеся пошуком і робіть свій вибір на користь корисного і цікавого дозвілля з цікавими настільними іграми. Тут для кожного обов'язково знайдеться заповітна гра. А в разі, якщо вам захочеться чогось ексклюзивного з 60000 існуючих настільних ігор, наша спеціальна послуга "Настільна гра під замовлення" впорається з цим завданням за дві секунди!

Якщо ж ви полюєте за настільними світовими хітами, то в інтернет-магазині Кубик завжди зможете знайти такі популярні настільні ігри, як: Уно (Uno), Каркассон (Carcassonne), Дженга (Jenga), Манчкин (Munchkin), Колонізатори (Settlers of Catan ), Дикі джунглі (Jungle speed), Діксіт (Dixit), Аліас Вечірка (Alias ​​party), Активіті (Activity), Шкідник (Saboteur), Твістер (Twister), жах Аркхема (Arkham horror), Стародавній жах (Eldritch horror), 7 чудес (7 wonders) і багато-багато іншого, про що гудуть на Ессені, пишуть і голосують на BoardGameGeek і вихваляють в своїх Відеоогляд блогери!

Купити настільні ігри в Харкові і Україні можна, скориставшись формою "Замовлення-блискавка" на сторінці кожного товару, оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, телеграм або зателефонувавши за телефонами (050) 601-60-43.
Меню
Категорії
Жанр
Профіль