Колонізатори. Купці і Варвари

Catan: Traders & Barbarians

1095 грн

Очікується
FREE
ДОП
2-4
10+
60'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 26 гравців

Колонізатори. Купці і Варвари

Catan: Traders & Barbarians

1095 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

 

Купити гру Колонізатори. Купці і Варвари у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

138 ігрових фігурок: 24 лицаря
по 6 штук 4х кольорів
12 мостів по 3 штуки 4х кольорів
4 обози по 1обозу 4х кольорів
36 варварів
бронзового кольору
40 монет
25 по одній
15 по 5 одиниць
22 верблюди бронзового кольору
120 ігрових карт: 1 комплект для "Навали варварів"
2 комплекти для "Купців та варварів&ra "Події на Катані"
4 карти для "Рибаків Катана"
3 аркуші картонних компонентів
правила гри (завантажити).

Ігри із серії Колонізаторы (Settlers of Catan)

3-4
10+
90'

Одна з найпопулярніших у світі настільних ігор "Колонізатори" була придумана Клаусом Тойбером у 1994 році. З того часу вона багато разів перевидавалася , здобула величезну кількість нагород та міжнародних премій і стала воістину класикою жанру!Гра входить до тридцятки найкращих сімейних ігор за версією BGG. Гравці - перші поселенці якогось острова Катан не воюють один з одним, проте перебувають у стані постійної мирної конкуренції. Адже переможе у грі той, чия цивілізація побудує більше міст, поселень і доріг, та й чого гріха таїти, матиме найбільшу і боєздатну армію.   Все починається з того, що викладається поле з гексів, кожен з яких може принести гравцеві ресурси: руду, зерно, глину і т.д. Потім гравці виставляють свої стартові поселення та дороги - на цьому етапі дуже важливо, де саме вони розташовуватимуться, адже саме з тих гексів, на перехресті яких ставиться поселення, збиратимуться ресурси, а отже, вони визначатимуть початкові можливості гравця.   Механіка гри Колонізатори містить у собі і сліпу удачу (кидки кубика для визначення ресурсів, що збираються) і торгівлю ресурсами між гравцями (на основі усної домовленості), будівництво і навіть елементи прямого нападу на суперників з метою відібрати у них карти ресурсів (виконується спеціальною фігуркою розбійників). Одна з причин, через яку гра здобула величезну популярність у всьому світі - добре продуманий баланс між усіма цими ігровими діями. А численні доповнення ще більше урізноманітнять ігровий процес.   Гра Колонізатори проста в освоєнні, ідеально підходить для того, щоб урізноманітнити дозвілля сім'ї або дружньої компанії, а крім того володіє "підвищеною грабельністю" - у неї хочеться грати знову і знову.   У гру Колонізатори можуть грати лише 3-4 гравці, але за бажанням можна використовувати правила для двох гравців . Також гравці можуть придбати розширення, яке дозволяє збільшити кількість гравців до шести. Альманах гри Колонізатори (правила в деталях та приклад гри).   Для спрощення освоєння настільної гри Колонізатори, рекомендуємо

Очікується
1295 грн
3-4
10+
110'

Всі багаті і процвітаючі цивілізації рано чи пізно стикаються з однією і тією ж проблемою - бідні, але войовничі сусіди не проти. ширше розкрити рота на чужий і смачний коровай... Не минула ця чаша і поселенців Катана... Вже наближається до острова цілий флот голодних, і від цього зовсім злісних, варварів! якщо лицарі виявляться слабшими за варварів – містам Катана не привітається.   Колонізатори. Міста та лицарі - велике доповнення до гри Колонізатори, яке вводить у гру нові механіки та можливості. Як випливає з назви, основну увагу в додатку приділено розвитку міст і славетним лицарям, яким тепер додалося робітниці і тепер, крім переслідування розбійників острова, потрібна ще й підготовка до захисту від вторгнення диких варварів. А тепер по порядку.   Навколо міст можна звести захисну стіну за дві глини. Ця стіна буде "захищати" карти ресурсів на руці у гравця від скидання, наприклад, при атаці розбійників. Міста тепер можна забудовувати – у кожного гравця буде своє поле забудови, де по черзі активуватимуться різні будівлі з першого рівня по п'ятий. Побудови поділяються на три види: торгові, наукові та політичні та їх вартість оплачується картами не ресурсів а товарів: тканиною, монетами та папером. Збудувавши будь-яку будівлю четвертого рівня, місто автоматично стає столицею і приносить своєму володарю чотири переможні очки (2 за місто + 2 за столицю).   Лицарі отримали два стани: вільний (не може виконувати дії) і завзятий (може вступати в бій і виконувати дії). Лицарі тепер діляться на ранги: простий, славний і великий і мають відповідно від 1 до 3 очок сили. Коли варвари висаджуються на острів, їхня сила дорівнює кількості міст, збудованих усіма гравцями. Щоб перемогти варварів і не дати їм звести міста до стану поселень, сумарна сила всіх завзятих лицарів має бути не меншою за силу варварів.   Також хочеться звернути увагу, що Колонізатори. Міста та лицарі сумісні, хоч і частково, з іншим великим доповненням - Мореходи. Увага! Для гри необхідна базова версія Колонізаторів. Альманах гри Колонізатори (правила в деталях та приклад гри).

Очікується
1095 грн
3-4
10+
60'

Минули роки, острів Катан заселений, освоєний і цивілізований. Що ж робити його жителям-колоністам? Адже спокійне життя без тягарів освоєння та боротьби з природою зовсім не для них?Вихід простий – необхідно шукати нові, ще не знаючі ходи важкого черевика колонізатора, берега!   І ось гавані Катана зарясніли новенькими вітрилами, запах моря і просмоленого дерева кораблів манить негайно прокласти курс куди очі дивляться і, сподіваючись на Бога і фортецю судна, досягти заповітних берегів невідомі землі. Нові географічні відкриття сприяють торгівлі і на Катан широкою річкою починає текти заморське золото.   З доповненням Колонізатори. Мореходи гравців чекають на дев'ять закінчених сценаріїв, кожен з яких є небезпечною і захоплюючою пригодою, причому дев'ятий сценарій - зовсім і не сценарій, а просто пропозиція викласти гекси в рамку з волі випадку.   Перше, на що хочеться звернути увагу: Колонізатори. Мореплавці за рахунок нових гексів збільшують розміри ігрового поля. По-друге, з'явився новий тип гексів - золотоносна річка та соратник розбійника з пустелі - пірат, який борознитиме морем і відбиратиме карти сировини у тих гравців, чиї кораблі потрапили до його зони видимості.   У додатку Колонізатори. Мореходи сценарії дуже різноманітні за сюжетом та набором гексів ігрового поля. Три, чотири, п'ять, сім островів, великих і маленьких, з уже сформованим полем або яке викладатиметься в процесі гри, з ворожими піратами чи доброзичливими тубільцями - сценарії зовсім не схожі один на одного. А далі? Далі буде ще цікавіше!   Увага! Для гри необхідна базова версія Колонізаторів. Альманах гри Колонізатори (правила в деталях та приклад гри).

Очікується
1095 грн
3-6
10+
110'

Розширення вводить в гру комплекти для двох нових гравців – фігурки доріг, міст і поселень зеленого і коричневого кольору. нові карти сировини та розвитку, гекси водних просторів.   Загалом правила залишилися колишніми. Змінився лише процес створення ігрового поля, і було введено позачергову фазу будівництва після закінчення кожного ходу.   Увага! Для гри необхідна базова версія Колонізаторів.

Очікується
795 грн

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід