Знижки


Запрошуємо відвідати наш розпродаж за адресою https://www.bgames.com.ua/specials.php!Систем знижок у нас цілих дві, і що характерно вони підсумовуються. )


Перша розрахована на тих, хто любить купувати за раз кілька ігор і за це відразу ж отримує знижку за кількістю ігор або товару: за дві гри - 1%, за три - 2%, за чотири - 3% ... Але в цьому випадку знижки за протектори і гри незалежні один від одного. Дана знижка автоматично враховується при оформленні замовлення в рядку "Бонус за кілька товарів".Друга система знижок - накопичувальна - для наших улюблених постійних покупців. )
Зверніть увагу: щоб отримати накопичувальну знижку, необхідно робити замовлення через сайт і свій обліковий запис (реєстрація або увійти через Google). Замовлення по телефону, вайберу, "без реєстрації" не додаються до вашої накопичувальної знижки.


Як тільки ви робите своє перше замовлення і реєструєтеся в нашому магазині, ви стаєте нашим улюбленим і постійним покупцем, які прийде до нас ще не раз! І вже на наступний замовлення ви отримуєте знижку на настільні ігри та аксесуари, яка в міру нових покупок стає все більше і більше! Дана знижка автоматично враховується при оформленні замовлення і вказана на сторінці підтвердження замовлення. Наприклад "Накопичувальна знижка: Сума ваших замовлень - 2.828 грн, ваша поточна знижка 3%: 66 грн".


Свій поточний рівень знижки, а також докладну інформацію по рівням знижок ви можете подивитися в пункті меню "Мій профіль" .Залишайтеся з нами і приводьте друзів!
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід