Рольові книжки-системи

Найкращий спосіб піти від реальності і глибоко-глибоко зануритися в ігрові світи – це ролеві настільні ігри. Існують різні RPG окремих напрямів, тематик і сеттинга. І при цьому для кожної є своя окрема ролева система, яка містить набір правив для характеристик і здібностей головних героїв і персонажів, їх дій і результативності.

Якщо, приміром, у варгейме гравець діє згідно з власною тактикою і стратегією, то в ролевій грі йому доводиться відігравати управління персонажем виключно виходячи з набору характеристик, особливостей і здібностей, закладених в героя у момент його створення перед партією. Навіть нехай цей персонаж повністю вигаданий і витканий по ниточці з даного правилами набору описів кожної риси і навичок. Таким чином, в кожного персонажа гравець самостійно закладає усі його можливості для майбутньої гри, враховуючи базові вимоги правил і підтримуючи ігровий баланс. А по ходу партії первинні параметри і досвід персонажів обов'язково прокачуються.

Частенько зведення правил ролевої системи дуже просте, щоб гравці не плуталися і з легкістю змогли їх запам'ятати, щоб застосовувати під час партії, не заглядаючи зайвий раз в правила і буклети. У будь-якому випадку в кожній RPG обов'язково має бути ведучий або майстер, який управлятиме грою, стежити за правильністю дій гравців і направляти їх у разі потреби.

У свою чергу ролеві системи підрозділяються на типи залежно від зростання можливостей персонажа по ходу партії (рівнева, навыковая і змішана). При цьому багато систем створювалися спеціально під конкретний жанр гри, деякі є вузьконаправленими, а частину з них використовують універсальний ігровий підхід.

Але, найунікальніше і зручніше для гравців в кожній RPG – це гнучкість ігрових систем, оскільки вони можуть по-різному їх застосовувати, підлаштовуючи під себе. Тому правила не є обов'язковими до виконання, служать лише базовим інструментом, на підставі якого можуть бути змінені, спрощені/ускладнені майстром або за згодою усіх учасників пригоди.

Інтернет-магазин настільних ігор Кубик зібрав для вашої зручності популярні ролеві системи на одній сторінці, серед яких ви зможете вибрати для себе бажаний пригодницький всесвіт залежно від своїх переваг :

  • Підземелля і Дракони (Dungeons and Dragons) – перша настільна ролева гра, яка є ідеальним варіантом для любителів фентезі і пригод по Забутих Королівствах з унікальними героями;
  • Слідопит (Pathfinder) знаходиться на верхівці рейтингу по продаваемости серед усіх інших RPG світу. Ігровий всесвіт створений на базі версії 3.5 систем D&D, але при цьому її дії розгортаються на далекій планеті Голарион, де відбуваються дивовижні речі, зустрічі з чудовиськами і незабутні пригоди в непорушному фентезі сеттинге;
  • Зоряний Шукач (Starfinder) – змінена версія Слідопита з фантастичним ухилом, оскільки тут з'єдналися воєдино і магія з фэнтезийными істотами, і космічні польоти з високими технологіями і роботами. Події розгортаються в далекому космосі на станції «Авессалом»;
  • Вампіри (Vampire: The Masquerade) повідає вам історію становлення підмісячного світу, в якому ви пройдете увесь шлях становлення декількох поколінь вампирской епохи. Неперевершений фоліант для шанувальників похмурого всесвіту, окропленого кров'ю;
  • Щоденник Авантюриста (Savage Worlds) є універсальною і швидкою системою з легкими правилами, недовгою підготовкою, тому підходить для новачків. Система включає декілька RPG в різних сеттингах. І кожна з них по-своєму унікальна і неповторювана.

Для деяких ігор вам вистачає буде книги з правилами, для ширшого розмаху дій інші ж ігрові всесвіти пропонують додаткові книги з правилами для майстра і гравців, бестиарии, необхідні ігрові аксесуари (ширми, килимки, набори карт, інших компонентів і так далі).

Вибирайте вподобану ролеву систему з наданих на сторінці і вирушайте в запаморочливі пригоди по непередбачуваних всесвітах і світах!

Купити настільні ігри в Харкові і Україні можна, скориставшись "Купити в один клик", оформивши замовлення на сайті написавши нам в Viber, у Телеграм чи зателефонувавши (057) 756-91-87 чи (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід