Хітові серії ігор

Топові серії ігор які не залишать вас байдужими

Шукаєте хітові новинки цілими серіями? Ми завжди поруч! Заходьте!

IQ
IQ

Хітові серії ігор

Вам набридла стара класика? Шукайте щось нове і незвичайне? У розділі Хіт серії ігор ви знайдете ігри, які стали популярними цілими серіями. Любителі пограти будинки з сім'єю або з друзями знають, наскільки процес захоплює увагу на цілий вечір, а потім ще довго йдуть обговорення гри і її результатів.

З кожним днем інтернет-магазин настільних ігор Кубик все більше і більше дивує своїх клієнтів і покупців новими хітами і ексклюзивними іграми - ми шукаємо новинки від самих різних виробників, завжди в курсі випуску найновіших ігор, не забуваючи при цьому про вже сталі смаки гравців.

У нас працюють фахівці, які самі вечорами захоплено грають. І саме тому вони знають все-все ігри і підбирають вам світові хіти, а також ті настолки, які тільки-тільки вийшли

  • Можливо, вас цікавлять ігри з серії 7 Чудес Світу (7 wonders). Гра займає одно з перших місць в списку кращих сімейних ігор. Їх можуть грати як дорослі, так і діти. Ви зможете відчути себе творцем і творцем своєї цивілізації. Побудувати замки і фабрики, прикрасити свої володіння фонтанами, прекрасними садами і парками. Розвивати торгові центри, навчати геніїв різних наук. Змагатися з сусіднім королівством у будові колізею і поринути в міфи древньої Греції. У грі як в житті — хто сміливіший і розумніший, той перемагає.
  • Чи може ви бажаєте поринути у світ епічних подій знаменитої книги Джорджа Мартіна Гра Престолів (Game of Thrones). Великий вибір ігор, які з перших хвилин захоплюють і відносить вас в часи, де смерть і зрада на кожному кроці. Де дуже цінується доблесть, сміливість і відданість. Гра займає одно з перших місць за популярністю і прекрасно підходить для дружнього круга скрасити вечори.
  • А серія ігор Каркассон (Carcassonne) користується правом вважатися самою кращою. Вона притягає простими і доступними правилами. За допомогою настолки ви перенесетеся за часів феодалів, які прагнуть заволодіти і контролювати французьку провінцію Каркассон. Гра Каркассон розширила свої можливості в додаткових іграх і доповненнях, завдяки чому ви зможете розширити свої можливості і володіння.
  • Або ж горите бажанням послідувати за гарячими слідами за розбійниками? Разом з детективами розкривати різні злочини. Тоді серія ігор Елементарно! (Sherlock) точно для вас! У кожній грі нова пригода. І кожна гра примушує думати, включати логіку і мислення. Розгадувати дії грабіжників і оглядати докази, знаходити свідків і допитувати обвинувачених. Тут ви зможете розкрити усі свої таланти, дедукцію і інтуїцію.

Також багатьох інших серійних ігор ви зможете придбати на сторінці Хіт серії ігор. Кожна з них допомагає не лише провести час в крузі дружної і веселої компанії, але і допоможе побачити через гру життєві обставини з іншого боку медалі. Гра — це і є частина нашого життя.

Купити настільні ігри в Харкові і Україні можна, скориставшись "Купити в один клик", оформивши замовлення на сайті написавши нам в Viber, у Телеграм чи зателефонувавши (057) 756-91-87 або (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід