Гра престолів (2-е видання) (рос)

A Game of Thrones: (2nd Edition) Rus

1895 грн

Очікується
FREE
HIT
PRO
3-6
14+
180'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 91 гравців

Гра престолів (2-е видання) (рос)

A Game of Thrones: (2nd Edition) Rus

1895 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Проспівайте Пісню Льоду та Полум'я заново!

 

Коробка настільної гри Гра престолів (2-ге видання) (рус.)

Роман, що став культовим Дж. Р.Р. Мартіна "Гра Престолів", а також його екранізація, справили величезний вплив на світову культуру. Вдалим у цьому творі можна назвати все, тому його настільне втілення мало повторити в ідеалі найкращі та піднесені моменти невгамовної боротьби за Залізний трон. І авторам настільної гри Гра престолів (2-е видання) (рос) (A Game of Thrones: (2nd Edition) Rus) Крістіану Петерсену та Кевіну Вілсону вдалося це зробити в повному обсязі, наповнивши насолоду нереальною емоційністю та атмосферою.

Отже, король Роберт Баратеон лише помер. І ось виникає питання: а хто ж наступний правитель Семи королівств? Наповнені прагненням сісти на Залізний трон шість великих будинків тільки роблять перші кроки до непримиренних сутичок та захоплень земель. А щоб реалізувати свою амбітну мету, у гравців є всього 10 раундів.

Усі події ігрового сюжету, звичайно ж, відбуватимуться у Вестеросі. Для чого до складу гри входить найдокладніша карта.

Під час партії вам належить очолити один із будинків: владних Баратеонів, шляхетних Старків, підступних Ланністерів, слизьких Грейджої, амбітних Тиреллів або жорстоких Матреллів. Збирайте свої армії, інструктуйте полководців та захищайте родові володіння.

 

 

Гра престолів, що переросла у непримиренну війну! Чи домовленостям бути?

 

Игра престолов (2-е издание) (рус.): игровое поле и ширмы домовГра престолів 2 – дуже масштабна стратегія, де використовуються механіки контролю територій з дипломатичним ухилом.

За один раунд гравцям доведеться пройти три фази:

1. Фаза Вестероса, коли відкриваються відповідні карти та активуються їх ефекти. Залежно від того, які карти відкриті, ви можете змінити кількість військ або виставити нові загони та кораблі. Якщо раптом буде відкрито карту «Битва Королів», то всі маркери обнуляються, а між гравцями відбувається аукціон для визначення нової розстановки на треках. До речі, рано чи пізно не виключено, що до вас можуть нагрянути здичавілі, так як у цій фазі пересувається маркер загрози на їхньому треку і маркер на треку раундів. А відбитися від диких вам належить усім разом;

Игра престолов (2-е издание) (рус.): игровой процесс2. Фаза задумів відбувається під егідою таємної роздачі наказів гравцями на ігровому полі. Кількість наказів для гравця визначається на треку Королівського двору.. При цьому накази можуть бути простими або особливими і додатково поділяються на такі типи: оборона, набіг, похід, підмога, посилення влади;

3. У фазу дій гравці активують та розігрують усі накази. Першим розігруються накази набігу, у результаті гравці прибирають усі накази суперників у суміжних областях. За прибраний наказ посилення влади учасник протистояння отримує один додатковий жетон влади та позбавляє його свого суперника. Якщо ви вийшли в похід - робіть маневри і відправляйте свої війська в сусідні області, але врахуйте, що за один хід ви можете вступити в бій лише раз. Бій може супроводжуватися викликаною вами підмогою із сусідньої області, але при цьому безпосередньо у битві помічники не беруть участь. Це чудовий момент для досягнення домовленостей та дипломатичних взаємин із суперниками. Результат битви обчислюється сумою сил протилежних сторін з урахуванням задіяних військ, карт наказів походу та оборони, жетонів, розіграних карт будинків та його ефектів. Під час посилення влади гравці одержують відповідні жетони із резерву.

Игра престолов (2-е издание) (рус.): жетоны домовЯку б тактику чи стратегію ви не обрали, не забувайте про вплив свого будинку та боротьбу за владу, вони можуть стати ключовими показниками у вашій перемозі. Важливими для цих моментів є треки Залізного трону (відповідає за встановлений порядок ходу гравців), Вотчин (у разі нічиєї в битві будинок, що знаходиться вище на цьому треку, здобуває перемогу) та Королівського двору (дає лідеру можливість використовувати сильні жетони наказів). Крім того, всі лідируючі позиції на вказаних шкалах отримують додаткові переваги у грі.

Переможцем у грі та новим правителем стане той, хто зможе не лише захопити, а й утримати під своїм контролем 7 замків. Однак для цього варто неабияк постаратися, йти на підлі хитрощі, справедливі домовленості або неврівноважені союзи, бути готовим до зради.

 

Гра престолів (2 видання): великим підкоряються найнескореніші!

 

Игра престолов (2-е издание ) (рус.): карты персонажейУ настільній грі Гра престолів (2-е видання) ви станете справжнім стратегом та полководцем, талановитим правителем та захисником рідних земель, цілеспрямованим загарбником нових територій та хитрим дипломатом.

Будьте наполегливими у своїх вимогах і домовленостях із суперниками, вміло використовуйте в комплексі всі доступні можливості, і ви неодмінно сядете на Залізний трон!

Настільна гра Гра престолів (2-е видання) – чудовий подарунок для ваших амбітних друзів та шанувальників творчості Дж. Р.Р. Мартіна. Це справді шедевральне покращене видання у порівнянні з першою версією, яке обов'язково має опинитися у настільній колекції великих стратегів!

 

Купити гру Гра престолів (2-е видання) (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
138 пластикових фішок
105 карт
266 жетонів
6 ширм гравців
правила гри (завантажити).

Ігри із серії Гра Престолів (Game of Thrones)

2-6
12+
60'

Лорды дома Старков привыкли держатся в стороне от грязных интриг и заговоров королевского двора. Но хитрые манипуляции остальных благородных домов Вестероса вынуждают их ввязаться в хитросплетения политики, к которым не привыкли прямолинейные короли Севера.   A Game of Thrones - Wolves of the North - перший великий додаток до другого видання живої карткової гри A Game of Thrones. У наборі ви знайдете 156 нових карток. Ключова увага приділяється будинку Старків, правителів Півночі. Незважаючи на свою силу, Старкам у боротьбі за владу знадобиться союзник, і цим союзником виступить будинок Таллі (Tully). Насамперед новими персонажами будуть Кейтілін Старк, дружина Еддарда Старка, уроджена Таллі, та Брінден Таллі на прізвисько Чорна риба.   На додаток Wolves of the North також входять нові карти персонажів, подій, задумів, які отримають та інші будинки Вестероса.   Увага! Для гри необхідна базова гра A Game of Thrones Living Card Game.

Під замовлення
 

Помимо игрового процесса и красоты компонентов в играх зачастую важна организация компонентов для упрощения стартового расклада или доступа к ним. Например, для карточных игр Доминион дизайнеры предусмотрели превосходный органайзер, с которым легко и удобно находить и использовать определенный тип карт.   К сожалению, у большинства многокомпонентных игр вместо органайзера есть простой и малоудобный картонный инлей (вкладыш), который зачастую только мешает. Предлагаемый нами аксессуар-органайзер исправляет это упущение, и теперь у вас есть возможность удобно организовать компоненты вашей любимой игры.   Гра Game of Thrones: (2nd Edition) містить безліч компонентів як особистих, і загальних. Сотні фішок і карт, жетонів та каунтерів вимагають упорядкування, інакше підготовка до гри перетвориться на справжній кошмар та тривале сортування компонентів за групами. З цим завданням пропонований органайзер впорається на "відмінно":   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Розміри комірок вже розраховані на використання протекторів для цієї гри;   + Компоненти кожного шляхетного будинку (Баратеони, Старки, Тирелли) розкладені у свої окремі коробочки - гравцеві достатньо взяти коробку з потрібною фракцією та помістити за своєю ширмою;   + Коробочки настільки зручні, що можна навіть не висипати на стіл усі свої жетони, а акуратно брати їх прямо з потрібної комірки коробки;   + Щоб не плутати коробки фракцій, вони мають кришку, на якій випалено герб будинку і його назву. Також кришки не дають компонентам випасти зі своїх коробок під час струшування або нахилу коробки;   + Частини органайзера із загальними компонентами також можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки буде зручно їх брати всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - дерева.

Очікується
351 грн

З цим товаром купують

2-4
14+
180'

Through the Ages: A New Story of Civilization - це нова версія хітової економіко-стратегічної гри Through the Ages. Гравці як і раніше повинні вести підконтрольні їм народи до багатства і процвітання крізь різні історичні епохи і прагнути отримати якнайбільше переможних очок.Кожен гравець отримує ігрове поле, на якому відведені місця під забудову карт-будівель різних типів (військові, виробничі, культурні, цивільні) і пул каунтерів: жовті кубики населення та сині кубики ресурсів.   Гра Крізь століття: Нова історія цивілізації має непростий ігровий процес, який складається з декількох раундів, розбитих на безліч фаз і підфаз, причому в деяких раундах (стартовий, фінальний) дії гравців обмежені. Якщо узагальнити, то кожен гравець може в свій хід вчинити чотири цивільні дії та три військові.   Військові дії дозволяють розігрувати карти агресії (рейди, окупації, анексії). Якщо сила атакуючого буде більшою за сили оборонця (враховуються значення на військових картах та інші бонуси), то агресія вважається успішною і гравець отримує вигоди: руйнування будівель суперника, захоплення його ресурсів... Можна навіть оголосити повномасштабну війну, розігравши відповідну карту. Враховуючи, що війна справа дорога і триваліша, ніж агресія, то в ігровій формі її ефект буде активований тільки на наступному ході. Щоб уберегти себе від подібних неприємностей, гравець може укладати мирні союзи і отримувати бонуси від спільної дружби. Втім, їх можна розірвати будь-якої миті і віроломно зрадити.   З цивільних дій гравець може взяти картку з ринку, зіграти карту, збільшити населення своєї держави, зруйнувати або поліпшити побудовану будівлю. Отримані карти може бути виробничими і приносити пшеницю чи руду (ресурси на оплату карт). Для отримання ефекту від збудованих будівель потрібно взяти з пулу каунтер робітника і поставити на вибрану картку. Як і насправді, робітникам треба платити, тому отримані ресурси йдуть не тільки на будівництво нових будівель, а й на оплату робітникам.

Є в наявності
2390 грн
2-8
14+
15'

Codenames (Кодові імена) - оригінальна гра на відгадування слів для компаній та великих вечірок. На відміну від класичних ігор типу Аліас або Активіті, у грі Codenames відгадування слів є не самоціллю , а логічною складовою ігрового сюжету.   У грі Codenames всі учасники діляться на дві команди - дві секретні організації, в яких один гравець виступатиме в ролі зв'язного, а решта - шпигунами, які повинні вийти через зв'язкового на таємних. агентів своєї організації. Позивні агенти всім відомі, але тільки зв'язкові знають, хто на кого працює. Мета кожної команди - з представленого набору кодових імен агентів вгадати лише ті, які "працюють" на цю команду.   Усього в ігровому наборі 200 двосторонніх карт з кодовими іменами, що дає в сумі 400 унікальних позивних, під якими ховаються агенти. Серед імен ви можете зустріти Піаніно, Скорпіона, Весну, Китай, Градус та багато інших.   У кожній партії гри Codenames бере участь лише 25 випадкових карток кодових імен - гравці перед початком партії ретельно їх тасують і викладають у сітку 5 на 5. Зв'язкові від кожної команди сідають за ігровим столом разом і навпроти решти гравців. Потай від інших вони відбирають одну випадкову карту картотеки та встановлюють перед собою. На цій карті зазначено, які з 25 карт імен належать одній та іншій команді, а які – нейтральні.   Гравці-зв'язківці ходять по черзі і кожен у свій хід повинен сказати тільки одне слово, яке логічно пов'язане з одним або декількома кодовими іменами, які повинна відгадати його команда. Після названого слова слід обов'язково назвати число - скільки імен на столі логічно з ним пов'язано. Наприклад, серед імен є "рука" і "Удар", для них можна назвати слово бокс і назвати цифру 2, яка підкаже команді, скільки слів із представлених на столі співвідноситься з боксом.   Чим більше слів буде пов'язано з однією підказкою, тим швидше команда прийде до перемоги. Наприклад, якщо на столі є слова "флейта", "Танець" і "Геній", то можна сказати - артист 3, і відразу стане ясно, що три слова на столі пов'язані якимось чином з людиною, яка виступає на публіці. Є ймовірність, що всі слова, які треба відгадати команді, можна логічно пов'язати з єдиною підказкою і виграти партію за один хід. Звичайно, для цього у гравців має бути дуже гарна фантазія.   Гравець-зв'язківець повинен обов'язково стежити, щоб слово-підказка не було пов'язане з нейтральними словами, а тим більше зі словами команди суперників.   Правильно вгадане слово накривається карткою команди. Якщо ім'я агента виявилося нейтральним (відповідно до картотеки), то хід передається другій команді. Якщо команда вказала на ім'я агента, що належить команді суперників, цей агент зараховується суперникам. Перемагає та команда, яка першою відгадає імена всіх своїх агентів!   Гра Codenames ніколи не набридне - 400 кодових імен, з яких тільки 25 братиме участь у грі, гарантовано будуть давати неповторні комбінації. Більше того, 40 карток картотеки, що задають належність агентів до тієї чи іншої команди, також забезпечить високу реграбельність.

Є в наявності
695 грн
2-4
12+
45'

"Випадкові мутації" — це не заміна оригінальної "Еволюції" і не доповнення до неї, а окрема настільна гра. Вона успадкувала від своєї попередниці багато елементів, тому тим, хто знайомий із звичайною "Еволюцією", буде нескладно освоїти і "Випадкові мутації". Більше того, багато властивостей з першої гри та її доповнень можна використовувати і в новинці — список таких карт є в кінці правил.   у"Випадкових мутаціях" 90 карт, на сорочці яких зображено фірмову"еволюційну" ящірка, а на лицьовій стороні зазначено одну з 16 можливих властивостей, наприклад "Хижак", "Короїд"Або "Муркування". Як і в звичайній "Еволюції", кожну карту можна розіграти двома способами: або сорочкою вгору як тварина, або відкритою як властивість.   Раунд гри складається з чотирьох фаз. Перша — фаза розвитку, у якій учасники викладають карти зі своїх власних колод. Коли всі гравці розіграли карти з особистих колод (або вирішили не робити цього), настає фаза клімату. За допомогою кольорових кубиків перший гравець визначає, скільки їжі є в цьому раунді (червоні фішки), скільки сховищ є (зелені фішки) і скільки паразитів з'явилося (чорні фішки). Потрібна кількість фішок викладається з коробки на стіл.   Після цього починається фаза живлення, в якій гравці розподіляють фішки між істотами. У свою чергу, гравець може або покласти червону або зелену фішку на свою істоту, або видати чужій тварині фішку паразита, або атакувати одним зі своїх хижаків.

Є в наявності
399 грн
2-4
10+
30'

Forbidden Island (Заборонений острів) - відмінна сімейна кооперативна гра від творця настільного хіта "Пандемія" Мета Лікока. Механіка корпоративних ігор передбачає спільні дії гравців проти гри, але на відміну від багатьох ігор подібного жанру правила "Забороненого острова" будуть цілком зрозумілі юним гравцям або новачкам настільних ігор, а тема не залишить байдужим ні дітей, ні батьків.   Отже, ви група відчайдушних мисливців за скарбами (авантюрист, пірнальник, посильний, пілот, навігатор та інженер), яка висадилася на загадковому острові. Все б нічого, та тільки острів цей негайно починає занурюватися під воду. Діючи спільно, використовуючи свої унікальні здібності, персонажі повинні знайти чотири давні артефакти і покинути острів, поки безодня повністю не поглине його.   Захоплююча та динамічна ігрова механіка, барвисте та якісне оформлення та прості та зрозумілі кожному правила роблять "Заборонений острів" чудовою грою для сімейного дозвілля та чудовим подарунком для тих, хто полюбив настільні ігри, але ще не став професіоналом у цьому захоплюючому, але нелегкому хобі.

Є в наявності
650 грн
2-5
10+
45'

Pandemic: On the Brink - перший додаток до кооперативної гри

Є в наявності
939 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід