Фоллаут: Атомні узи

Fallout: Atomic Bonds

395 грн

Очікується
HIT
ДОП
1-4
14+
120'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Фоллаут: Атомні узи

Fallout: Atomic Bonds

395 грн
Очікується

«Fallout» сміливо зробив крок у світ настільних ігор, щоб набути популярності. Сьогодні хоробрість – завтра перемога. Так і вийшло.

Сеттинг, що полюбився, добре ліг на механіку, але були і недоліки. Багато хто міг помітити, що іноді фінал виходить занадто раптовим і перемогу отримує гравець, який не завжди на неї заслуговує. Розробники розуміли, що з цим потрібно щось робити, адже «творчий безлад» – це лише привід не прибиратися ще тиждень.

Першу спробу  було зроблено у доповненні «Fallout: New California». Так у гру було додано кооперативний сценарій. Але звичайно, цього було недостатньо і з'явився набір «Atomic Bonds».

Міні-доповнення вводить у гру кооперативний режим. Тепер гравці зможуть разом пройти всі сценарії базової гри та доповнення New California, переслідуючи спільну мету. Кожен змагальний сценарій перетворюється на два кооперативних.

Погодьтеся, це не так вже й погано, адже мандрувати в постапокаліптичному світі самотужки завжди було небезпечно. Крім того, ви можете використати кубик допомоги, щоб допомогти друзям під час бою. Можна модифікувати предмети та зброю.

Те, що «чоловік змінюється під впливом доріг, якими він іде» є правдою лише частково. Якщо ви отримали дозу радіації, то чекайте мутацій, які можуть бути як корисними, так і не дуже.

Доповнення «Fallout: Atomic Bonds» буде цікавим для шанувальників базової гри, які давно мріяли про більш збалансований постапокаліптичний світ.

Увага! Для гри потрібна базова версія гри Fallout.

 

Купити гру Фоллаут: Атомні узи у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Кубик допомоги
9 жетонів
5 аркушів сценаріїв
60 карт
правила

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід