Місце злочину: Середньовіччя

Chronicles of Crime: 1400

885 грн

Очікується
HIT
1-4
18+
90'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Місце злочину: Середньовіччя

Chronicles of Crime: 1400

885 грн
Очікується

Перед вами гра, яка поклала початок серії під назвою "Тисячоліття". Габріеля Гарсія Маркеса, в якому викладена історія стародавнього паризького роду Лавель, Масштабна детективна епопея описує пригоди різних представників шляхетного прізвища протягом багатьох століть, родичі Шерлока Холмса про таке і мріяти не могли.
Героєм першої гри стає лицар Абеляр Лавель, якого мучать жахливі нічні видіння про скоєні і майбутні злочини. Події відбуваються 1400 року від Різдва Христового. Такий незвичайний типаж і середньовічний сеттинг змушують згадати фільм "ім'я Рози", знятий за однойменним романом Умберто Еко. Там у ролі детектива виступає францисканський чернець Вільям Баскервільський, чиє прізвище є своєрідним відсиланням до легендарного детектива. Цей збіг не випадковий, адже в Абеляра є вірний пес. А це у свою чергу відсилання до серіалу"Комісар Рекс".

Спочатку жахливі сни вселяли в серце Абеляра страх, проте незабаром він навчився отримувати з них користь, щоб розкривати злочини. Середньовіччя – досить сувора епоха, тож гра отримала рейтинг 18+.

Крім ознайомлювального сценарію на нас чекають три незалежні справи. Ми будемо розслідувати вбивство молодого переписувача в скрипторії, смерть у громадській лазні та кривавий ритуал, що відбувся у тюремній камері замку Шатле.

 

Треба сказати, що ми вирушаємо не в темне, а в дуже просунуте Середньовіччя. У процесі гри учасники використовують спеціальний додаток та сканують QR-коди з карт та планшетів. Додаток допоможе вам вдихнути життя в персонажів, докази та локації.

Гра має цілу низку нововведень, які відрізняють її від попередників. Почнемо з того, що ви можете здійснювати реальний пошук доказів. Гравець або одягає спеціальні окуляри, які не входять до комплекту, або використовує телефон. В останньому випадку екран змінює ваше оточення, і ви опиняєтеся на місці злочину. Шукати докази можна протягом обмеженого часу.

Час, який у вас є для розслідування, також не нескінченний. Вам потрібно розкрити справу до того, як злочинець вислизне. Зібравши достатньо відомостей, ви можете спробувати відповісти на низку запитань. Гравці витрачають час, коли взаємодіють із картами персонажів та планшетами локацій.

Ще одна важлива особливість гри – це карти видінь. Щоб розкрити справу, гравці не тільки використовують знайдені докази та свідчення свідків, але також намагаються трактувати загадкові картини Абеляра. Крім того, якщо розслідування зайшло в глухий кут, ви можете звернутися за допомогою до численних родичів або до собаки-шукача. Просто відскануйте предмет, і ваш вірний Персиваль піде слідом власника.

 

Купити гру Місце злочину: Середньовіччя у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

30 карт персонажів
38 карт доказів
15 карт особливих предметів
7 двосторонніх планшетів локацій
Планшет стартової локації
20 карт видінь
Карта пса
Поле для доказів
Правила гри.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід