Гонитва за Авророю: Проект Афіна

Last Aurora Project Athena

550 грн

Очікується
ДОП
2-4
13+
75'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Гонитва за Авророю: Проект Афіна

Last Aurora Project Athena

550 грн
Очікується

Західні уряди, перебуваючи на піку технологічного прогресу, вклали роки досліджень і мільйони доларів у розвиток першого розумного штучного інтелекту. проект породив першу в світі автономну цифрову сутність "Афіну".

Але варто їй усвідомити, що вона лише інструмент в руках людей, як "Афіна" вирішила повстати проти своїх творців: запустивши ядерні ракети, вона направила їх до штаб-квартир провідних світових держав. Проект практично одразу спробували відключити від джерел енергії, щоб зупинити руйнівне божевілля, але вже було пізно — удари атакованих країн у відповідь призвели до повного спустошення планети і викликали її значне заледеніння.

Незважаючи на те, що фактично "Афіна" була знищена, вона продовжує існувати завдяки резервним копіям та системам аварійного електропостачання. Не маючи доступу до досить стабільного потужного джерела живлення, вона використовує власні системи малого радіусу дії для координації груп безпілотників, які шукають джерела енергії та нападають на людей, які наважилися забратися на її територію. Тим часом "Аврора" спливла без вас. І тепер вам доведеться рухатися на південь, прямо через володіння "Афіни". Чисте божевілля... але чи є вам щось втрачати?

Увага! Для гри потрібно базова версія "Гонитва за Авророю"

 

Купити гру Гонитва за Авророю: Проект Афіна у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
20 карт розвідки
2 карти предметів
6 карт ворогів
6 карт видобутку
3 карти сканування
4 жетони виявлення
5 жетонів турелів
10 жетонів ядерних батарей
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід