Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера

Adventure Time Card Wars: Lemongrab vs. Gunter

425 грн

Очікується
2
10+
30'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера

Adventure Time Card Wars: Lemongrab vs. Gunter

425 грн
Очікується

Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера (Adventure Time Card Wars: Lemongrab vs. Gunter): цитрусовий граф готовий битися з пінгвіном!

Коробка настольной игры Время приключений. Карточные войны. Лимонохват против ГантераДуельні битви у стилі культового мультиплікаційного серіалу «Час пригод» у серії колекційних карткових ігор Час пригод. Карткові війни вже встигли затягнути у себе багатьох персонажів. Настав час вийти на арену новим специфічним героям!

Настільна гра Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера (Adventure Time Card Wars: Lemongrab vs. Gunter) є п'ятим незалежним від інших випусків повноцінним виданням, і відкриває місця і можливості для чергової баталії специфічних персонажів.

Ці хлопці зі своїми колодами дозволять вам випробувати нові можливості у протистоянні та вдосталь попустувати:

  • Граф із Цукеркового Королівства Лимонохват – ще та істеричка. Насіє паніки на всю округу, та так уміло, що і своїх воїнів торкнеться, і чужим несолодко доведеться. Натомість у його підпорядкуванні шкідливі слабкі істоти, які лише заважають супернику, займаючи багато місця на землях протистояння. Хоча виявляється, що вони просто втікають від свого нервового володаря, ніж допомагають йому.
  • Прислужник Крижаного Короля пінгвін Гантер спритно вміє керувати льодом. Після його заморозки як своїх, так і чужих земель, він разом зі своїми створіннями набуває ще більшої сили, змінюючи ландшафт виключно під свої цілі. Що й сказати, адже ж недарма його родичі є корінними вихідцями з Антарктики, а це означає, що він ніколи не зможе забути поклик крові.

А проводити свої Карткові війни вам належить у крижаних землях та на синіх рівнинах Гантера, у піщаних землях та на кукурудзяних полях Лимонохвату.

Правила Карткових війн не міняємо, персонажів поєднуємо!

Карты настольной игры Время приключений. Карточные войны. Лимонохват против Гантера

Ключові правила гри від випуску до випуску настолки залишаються незмінними. Вам потрібно буде вразити наповал суперника, використовуючи за свій хід 2 очки дії. Для цього розігруйте карти, створюйте заклинання, керуйте власними істотами та землями. Аби це було дієво, і здоров'я супротивника опустилося до самого нуля, залишивши його без сил. І не забувайте про особливі властивості своїх персонажів, які вказані на їх планшетах і можуть використовуватись усю партію.

Настільній грі Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера ​​особливості надають саме здібності персонажів. Тому, якщо ви бажаєте випробувати їх і провести незабутні та унікальні битви, цей комплект обов'язково повинен з'явитися у вашій колекції.

Оскільки перед вами один із випусків ККІ і якщо ви маєте достатній досвід, хочете ще більше небувалих дуельних, шалених протистоянь та унікальних колод, можете використовувати комбінації карток з інших наборів Час пригод. Карткові війни. Наприклад, Принцеса Бубильгум проти Принцеси Пупирки та Бімо проти леді Лівнерог.

Час пригод – це справді епічна настолка, яку оцінять шанувальники дуельних карткових ігор і звичайно, основи для створення гри – однойменного мультсеріалу.

Задайте холоду чи паніки на землях Ууу!

 

Купити гру Час пригод. Карткові війни. Лимонохват проти Гантера у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

2 колоди по 40 карт
8 планшетів земель
2 планшета героїв
4 жетона морозу
жетони шкоди
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід