Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі

Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Hijinx at Hell High

650 грн

Очікується
HIT

Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі

Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Hijinx at Hell High

650 грн
Очікується

Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі: ми прийшли сюди виживати, а не вчитися!

Коробка настільної гри Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет в пекельній школіНавіть якщо ви стали бойовим магом, це зовсім не означає, що будете звільнені від фізкультури, зубріння таблиці множення та відмінювання дієслів. Але це так – мінуси шкільного життя. Самий його смак протікає в приниженнях від старшокласників на задвірках, розбірки на перервах, які пізніше переростають у жорсткі сутички типу"клас" на "клас". І в обов'язковому покращенні соціального шкільного статусу,

Настільна гра Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі (Hicjinx at Hell High) – черговий самостійний представник популярної серії під егідою чарівних паличок і в ім'я магії.

Доставай з пеналу чарівну палицю і із заклинанням шпаргалку!

Влаштувати Лютий бешкет у Пекельній школі в стилі Епічних сутичок бойових магів можуть 2-6 чоловік від 18 років. Так, до Пекельної школи йдуть не у 7-8 років, а саме у 18, адже там такий контент, що діткам краще не показувати.

Отже, вам належить не просто піти вчитися, а саме пройти цілий етап виживання в Пекельній школі, відчути всі її "принади", частенько вирушати на пиятики з друзями, задирати і принижувати повних лузерів, ставати ботаном, шкільним стервом, розпусною чирлідершою і найголовнішим старостою класу. І, звичайно ж, творити реальний бешкет, аби чарівна паличка не зламалася.

У випуску Лютий бешкет у Пекельній школі ви знайдете:

  • 9 нових персонажів-чаклунів, які не проти знання підтягнути, і свої правила для молодших встановити;
  • улюблена шкільна їдальня та її неперевершене меню, а кому не сподобається їжа, кухарка Люсяфер зробить з нього котлету;
  • позакласні гуртки, які багато чого навчать. Наприклад, у шаховому клубі на вас чекають справжні криваві бої величезними фігурами;
  • круті дружбани та можливість прославитися задирою;
  • ідеальне поєднання цього випуску з іншими виданнями серії.

Карта игры Эпичные схватки боевых магов. Лютый дебош в Адской школеХто не знає, розповімо, а тому, хто в курсі, нагадаємо, що Епічні сутички бойових магів – це обов'язковий турнір із заклинанням та лютим мочиловом. І Пекельна школа не виняток. Кожен, хто зважився піти на цей шалений турнір, має на меті набрати якомога більше очок.

На початку партії у кожного чаклуна буде по 20 життів, позначених на персональних планшетах. Підготуйте колоду заклинань, замішавши в неї карти наворотів, приходів, заводил і шаленої магії. Гравці добирають на руку по 8 карток і ходять по черзі, проживаючи такі фази:

  1. Складання заклинань з карт заводили (дає перевагу), навороту (додає унікальність і біль) та приходу (ставить крапку у складеному наборі). Якщо чогось потрібного немає, то карта шаленої магії доповнить або замінить потрібний елемент. Мінімум у вашому заклинанні може бути 1 карта, максимум – 3. Після цього, готове заклинання викладається у закриту;
  2. Визначення порядку ходу. Першим буде ходити гравець, який включив у своє заклинання якнайменше карт. Учасники з однаковою кількістю використаних карток визначають першого гравця за значенням ініціативи з картки приходу;
  3. Застосування заклинання для додавання життя собі та заподіяння шкоди суперникам. Зачитуючи свої заклинання, гравці активують їх ефекти, починаючи із заводил, продовжуючи наворотом та закінчуючи приходом. Заклинання можуть належати до різних магічних шкіл: морок, чад, псування, кумар, трава. У деяких випадках знадобиться могутній кидок магічного кубика для окремого знака школи магії. Ефекти різноманітні і можуть вам і скарбів насипати, і несподіванок нагородити;
  4. Скидання карт. Використали заклинання – скиньте карти. Що їх далі м'яти?

Додатково у кожного мага є свої особливості залежно від розташування на соціальній драбині. Найгірше, звичайно, лузеру, йому взагалі нічого не належить.

Карта сокровища игры Эпичные схватки боевых магов. Лютый дебош в Адской школеНаприкінці партії має залишитися живим один чаклун. А щоб дізнатися хто найсильніший чаклун турніру, вам необхідно буде зіграти кілька партій залежно від кількості гравців, а переможцем стає маг, який набрав найбільшу кількість очок за медалі недобитих чаклунів.

Влаштуй Лютий бешкет у Пекельній школі, інакше будеш лузером все своє магічне життя!

Настільна гра Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі - це божевільний і захоплюючий бій для любителів створити магію за допомогою карт. Їх поєднання дозволяє проводити вплив на суперників, і на себе коханого, а бажання вижити і піднятися соціальними сходами всіма правдами і неправдами робить гру неймовірно азартною.

Купити настільну гру Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі варто шанувальникам серії, які бажають урізноманітнити гру та отримати більше можливостей для нереальних битв та ще більш динамічних партій. Поєднуйте Пекельну школу з іншими випусками та отримайте неймовірні враження від сутичок!

Любителям заруб з забійним чаклунством і трешем в оточенні бойових магів рекомендуємо також влаштувати Місиво на грибучому болоті і Битву на горі Черепламені.

Але, перш за все, обов'язково відвідайте Пекельну школу і наберіться більше знань!    

 

Купити гру Епічні сутички бойових магів. Лютий бешкет у Пекельній школі у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

9-планшетів
9 фішок героїв з підставками
7 медалей недобитих чаклунів
15 медалей за випив
8 черепашок
147 карт заклинань
скарбів та здохлих чаклунів
пекельна школа
планшет соціального статусу
5 шестигранних кубиків
жетон могутнього бонусу
правила гри (завантажити).

Ігри із серії Епічні сутички бойових магів (Epic Spell Wars of the Battle Wizards)

2-6
15+
30'

З грою Epic Spell Wars of the Battle Wizards ви перенесетеся у фентезійний світ магічних поєдинків. Ви маєте взяти участь в епічній битві за титул наймогутнішого бойового чарівника...   Саме з такого вступу починаються стандартні описи таких нудних настілок для поєдинків магів як Війни магів, Битви магів, Сезони на худий кінець. Але не з цією грою. Увага!   Перед вами сама мозковиносна, епічно-кривава, безжально-смертельна битва чарівників, де втратити якусь частину тіла можна за лічені секунди, а послужливі художники-дизайнери з радістю намалюють на картах гри сам процес позбавлення цих частин, а може й наслідки цієї події!   Тому відразу звертаємо увагу, що гра Epic Spell Wars of the Battle Wizards рекомендується тільки для дорослих! Дітям у такі ігри грати ще зарано.   А тепер про ігровий процес. Партія в грі "Епічно-чаклунські битви" включає кілька раундів. Кожен гравець починає зі стартовою рукою з різних заклинань та стартовим здоров'ям. Протягом гри гравці-маги створюють підступні заклинання зі своїх карт, атакують ними своїх супротивників, одержують за це скарби. Мета гри - виграти хоча б два раунди, а точніше залишитися єдиним живим магом, знищивши всіх інших.   Будь-яке заклинання складається з трьох частин (карт трьох типів): зміст, властивість, дія. Кожна з них має свій унікальний ефект. Це може бути атака суперника, лікування, отримання скарбу, заміна карток тощо. Гравці можуть складати своє заклинання як повністю з 3 частин так і частково (1,2), залежно від можливостей або бажання.   Вибравши таємно від інших карти своїх заклинань, гравці розігрують їх по черзі. От і все! Дотримуючись тексту на картах (а також милуючись симпатичними зображеннями на них) гравці завдаватимуть один одному поранення поки не залишиться один переможець. Переможені ж отримають картою мертвих магів. Кожна така карта в наступних раундах надаватиме переваги перед рештою гравців.   Як бачимо, правила гри Epic Spell Wars of the Battle Wizards легкі у засвоєнні, при цьому ігровий процес вкрай захоплюючий. Своєрідне художнє оформлення не залишить байдужими шанувальників карткових магічних баталій.

Очікується
650 грн
2-6
15+
30'

Реально боевые маги продолжают мочить друг друга всевозможными смертельными заклинаниями с целью получить звание самого крутого волшебника из всех, кому удастся выжить в этой безумной войне. Завершив бои на горе Огненного черепа, место действия переходит в замок Спрутобойни, обещая участникам еще больше веселых взрывов, живописной расчлененки, и просто хорошего досуга в окружении того, что осталось от ваших врагов.   Эпичные схватки боевых магов: Бесчинство в замке Спрутобойни - это новое независимое и полноценное продолжение карточной игры Эпичные схватки боевых магов: Битва на горе Черепламени. . Первое нововведение - карты существ. При особо удачном броске кубиков игрок получает фамильяра, которые будут помогать своим хозяевам в нелегкой борьбе за выживание. Фамильяр может как усиливать атаку, так и стать живым щитом между вражеской атакой и вами.   В этом вихре оторванных рук, ног и других частей тела самое обидное - умереть раньше всех, ведь самое интересное будет впереди, но ваш маг этого уже не увидит. Поэтому авторы ввели новые заклинания реакции, которые будут действовать и после смерти вашего персонажа.   В игре также появился особый ресурс - маркеры крови. Этот новый тип маркеров позволит игрокам усиливать свои заклинания или избегать негативных эффектов от некоторых карт.   Плитка замка теперь не будет просто пылится на столе рядом с игроками, а будет принимать участие в игре! Это реликвия, переходящий трофей, обладатель которого также получает бонусы к атаке и к накоплению жетонов крови.   В остальном механика игры осталась идентичной: игроки составляют свои заклинания из 3 частей (содержание, свойство, действие) в разных комбинациях и применяют их свойства. Собирая сокровища, нанося урон соперникам, каждый из игроков стремится стать Дунканом Маклаудом, а если проще, то последним оставшимся в живых участником. Тот, кто сможет в течении нескольких раундов получить две победы - станет победителем!   Игра Epic Spell Wars II: Rumble at Castle Tentakill полностью самостоятельная, но также может быть смешана с первой игрой Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre. Соединив два набора, вы поднимите эпичность колдовских битв на нереальные высоты, где фаерболы, водопады серной кислоты, голодные клыкастые щупальца, ядовитые облака и много других веселых вещей, порожденных "нестандартной" фантазией авторов, смешаются в один большой клубок, стирая в порошок, размазывая по стенке, сравнивая с землей, распыляя на атомы всех неудачников, которые возомнили себя крутыми волшебниками.

Очікується
650 грн
2-6
15+
30'

Епічні Сутички Бойових Магів: Месиво на Грибучому Болоті "Епічні Сутички Бойових Магів: Месиво на Грибучому Болоті" – це третя самостійна гра цикла "Епічні Сутички Бойових Магів", продовжує славні традиції минулих частин. Як і раніше, на вас чекають чорнушний гумор, ультражорстокість , і справді мужикова брутальність у всьому.   Сюжет простий і невигадливий. Є якийсь світ, де з волі богів чи демонів маги розплодилися, як таргани на кухні нечупара. І як, скажіть на милість, за таких умов визначити кращого, найкрутішого, найепічнішого з таких магів? Все просто. Взяти наявних кандидатів, стравити їх між собою. А щоб поодинокий експеримент не спотворив справжню картину, воскресити, а потім стравити ще кілька разів.   Оскільки маги – Творчі творчості, щоразу, хитаючи, роздираючи на шматки, спалюючи або розщеплюючи на атоми собі подібного, вони роблять цей процес гранично яскравим, барвистим, і звичайно ж кривавим. Маги канонічної стихійної магії? Не смішіть мої лабутени! Ці задихлики і хвилини не протягнуть у нелюдських умовах Грибучого Болота. Тут інші правила. Тутешня магія реально торкається rdquo! Морок, Порча, Кумар, Угар, та Трава – ось інструменти справжніх Епічних Магів!   Не битвами єдиними, і в коротких перервах між бійками, маги пожирають тонни мухоморів, заливаються високоспритним, надщільним і даховим пійлом, щоб продовжувати геноцид собі подібних далі, але при цьому перебуваючи в піднесеному та просвітленому настрої.   Гра стильно оформлена, чудово локалізована до реалій російської мови та соціокультурних особливостей. Чого вартий лише скарб у вигляді Священного Черепушкіна. Так Так. Все так, як ви подумали. Він із бакенбардами. Гра порадує дорослу аудиторію, яка бажає спокою, і не позбавлену почуття гумору. Жорстокість, розчленування, теми та поняття 18+, гори трупів, море крові та цілий вимір нестримних веселощів чекають вас на Грибучому Болоті.

Очікується
650 грн
2-6
15+
30'

"Епічні Сутички Бойових Магів" вже встигли сподобатися гравцям, які цінують зубодробний чорний гумор, нестримні веселощі, та гіпертрофовану жорстокість у кожній ігровій ілю. . Сам процес простий і невигадливий.Кожен з гравців починає зі стартовим набором різних карт і базовим показником здоров'я.   Що потрібно? А необхідно порвати-спалити-утилізувати всіх опонентів, використовуючи стихії, покликаних істот, прокляття, раптові ефекти та весь інший арсенал магічних засобів вбивства собі подібних. Кожне заклинання будується з трьох складових: зміст, властивість та дія. Таким чином одні й самі карти можуть бути комбіновані різними способами для досягнення воістину нелюдської ефективності. А враховуючи факт того, що самі карти сповнені адищенського трешу в кожному малюнку та кожній літері опису, ми гарантуємо вам сміх до смерті! Нацькувати на нефартового Летючого Синюшного Дельфіна, з привітом від Гольфараона Клюшкомона? Влаштувати недругу Апетитний Самовипіл від Бухого Уокера? Чи дозволити Феєчці Смерті завдати вашому супротивникові Адовий Удар Милосердя? Все це у твоїй владі, заклинателю. Стихії Порчі, Кумара та Угара будуть служити тобі вірою та правдою! Найдикіші та впокореніші з усіх жахливих істот, яких тільки здатне породити могутню уяву ультражорстоких чарівників багатьох поколінь, так і чекають, щоб ти відкрив їм портал у реальність. Не знай пощади, чаклун! Адже тільки той, хто вижив у бою, кривавому та немислимому, має право назвати себе Переможцем. У цьому наборі ми люб'язно зібрали для вас колекцію "Епічних Сутичок Бойових Магів" з трьох випущених ігор: Битва на горі Черепламені, Безчинство в замку Спрутобійні, Месиво на грибучому болоті, щоб ви повною мірою могли насолодитися чорним гумором, і ураганними сутичками із застосуванням найруйнівніших заклинань!

Очікується
1650 грн
2-6
15+
30'

Ми з гордістю представляє четверту за рахунком самостійну гру з серії "Епічні Сутички Бойових Магів". Традиційно на вас чекають ультрабрутальні та мегасмішні карткові між чарівниками всіх мастей і забарвлень, у загадковому світі, де цих магів більше, ніж мурах у мурашнику.   Гравцям належить приміряти мантії магів, і вступити в бій не на життя, а на смерть. Ставки високі! Адже магів – Неміряно, всім життєвого простору однозначно не вистачить, а отже, єдиною умовою існування стає втілення ідеї дідуся Дарвіна. Виживе найпристосованіший! І взялися чарівники, чаклуни, маги, шамани, та інші користувачі магічної сили із завидним ентузіазмом винищувати один одного.   Зрозуміло, настільки кричущий акт магічного геноциду просто повинен відбуватися в належних умовах. І такі умови тут є!   Шикарний палац, де стіни та підлоги дихають розкішшю… Величезні ліжка, вистелені пелюстками троянд… І скоро все тут потоне у крові! Шикарні килими стануть рельєфними від потрухів, шматки кісток, роздроблені черепи всюди, і найдикіші, найруйнівніші заклинання на кожному кроці.   Ключовим елементом цієї гри є Захворювання, що передаються Магічним Шляхом. Але це загальна назва. А саме безтурботні чарівники можуть підхопити Генітальний Герпес, Горгонорею, а то й зовсім обзавестися Міжніжним Кракеном!   А загалом ігровий процес залишився без змін. Гравці формують заклинання з трьох компонентів, а там магія робить свою чорну справу! На вас чекають треш, чад, тонни чорного гумору, і абсолютно незабутні відчуття від того буйства, яке відбуватиметься за ігровим столом.   Мета проста і зрозуміла. Для перемоги вам знадобиться нагромадити найбільшу кількість призових очок. Нагромадження очок відбувається за вбивство опонентів та за виживання в ігровому раунді. Гра завершується після трьох раундів. І повірте, ці три раунди будуть сповнені насильства, заклинання будуть з однаковою успішністю бити і по ворогах, і по вас. Ганебні магічні хвороби відкривають для вас та інших гравців нові можливості, суттєво на ігровий процес впливають різні скарби, які можуть або остаточно добити ледь живу ворожину, або витягти вас з краю могили.   "Епічні Сутички Бойових Магів" Однозначно припадуть до смаку фанатам минулих ігор серії. І новачки для світу "Епічних Сутичок" цілком можуть почати свої пригоди в шаленому світі з цієї коробки. Якщо ви хочете драйву, чорнухи, вульгарних жартів, і незабутніх настільних веселощів для вас і ваших друзів, "Епічні Сутички Бойових Магів" саме те, що вам потрібно.

Очікується
550 грн
2-5
15+
30'

"Епічні Сутички Бойових Магів: Крутагідон продовжує славні традиції серії "Епічні Сутички Бойових Магів". Як і раніше гравців чекають чад , чад і нестабільне чаклунство Як і раніше ви будете рвати, спалювати, анігілювати і всіляко розущільнювати противників, а вони будуть з усіх магічних сил намагатися зробити з вами те саме тими ж способами. "Епічні Сутички Бойових Магів: Крутагідон", тим часом, має ряд концептуальних особливостей. По-перше, "Епічні Сутички Бойових Магів: Крутагідон" не можуть бути замішані з попередніми іграми серії з огляду на цілу низку ігромеханічних особливостей, самостійних, і унікальних для даного випуску. По-друге, не переживайте з приводу "по-перше", адже на міжгалактичному бенкеті магічного насильства, яким і є по суті Крутагідон, на вас чекає концентрат веселощів, безглуздий, нещадний, і неосяжний, як почуття власної важливості сина маминої подруги! br /> Що ж таке Крутагідон? Ми вже бачили Гору Черепламені, Грибуче Болото, і навіть вдосталь пошаліли в Хоромах Страсті. І це все було розминкою. Адже Крутагідон для світу Епічних Сутичок у порівнянні з іншими розбірками виглядає приблизно як Кубок УЄФА поряд зі шкільними змаганнями з футболу для старших класів! На вас чекають переможці попередніх битв. Вас чекають нові предмети, фамільяри і, звичайно ж, нові магі-герої, яких брутальний всесвіт створив для того, щоб рвати, і бути розірваними! Але шлях до звання найбільшого мага довгий і тернистий. Починати вам і вашим суперникам доведеться з однією лише Млявою Чарівною Паличкою, але по ходу гри ваші можливості зростатимуть, ви обзаведетесь новими картами. Новий тип карти допоможе вам у магічних поєдинках: карти фамільярів. Зрозуміло, нікуди не подівся фірмовий гумор серії. І серед ваших союзників не дивуйтеся таким персонажам, як Доктор Випив і Маша-Розчленяша. Нові елементи ігромеханіки: постійні карти та карти свавілля. Перші (постійні карти) – це карти з особливою властивістю "Постоянка". Такі карти після розіграшу залишаються у вас на руках і не йдуть на скидання. Карти свавілля будь-якої миті можуть круто змінити хід партії. Крім того, у вас є можливість деякими властивостями знищувати карти на руках противників і в їх колодах. Ну і особливість на такому торті пишноти – карти шаленої магії. Карти шаленої магії дозволяють вам розігрувати карти з руки опонента. Візьміть участь у кривавому фестивалі Крутагідона! Не шкодуйте суперників, адже переможцем буде лише один із вас! Це "Епічні Сутички Бойових Магів: Крутагідон", справжній виклик толерантності та помірності у світі настільних ігор. Якщо ви цінуєте драйв, не заперечуєте проти чорного гумору, лощеного кичу та гіпертрофованого насильства, ви всім серцем полюбите цю самобутню гру!

Очікується
795 грн

З цим товаром купують

2-4
5+
40'

Каждый, кто читал фантастическое произведение Криса Ван Оллсбурга или смотрел увлекательный приключенческий фильм по его мотивам, искренне желал найти загадочную настольную игру и отправиться к таким же невероятным событиям. Хватит лазить по старым чердакам и ждать, когда джунгли затянут вас на пару десятков лет. Дорожка к ним уже готова в настольной игре Джуманджи. Но здесь не будет резких выходов диких животных прямо в вашей комнате, путешествий во времени, пространстве или между континентами. Эта игра вполне дружелюбна и не таит в себе грозных опасностей. Она подготовила для вас массу загадок и не опустит интригующий занавес до конца партии. Впервые настольная игра Джуманджи появилась в 1995 году практически одновременно с выходом фильма. И к премьере «Джуманджи: Зов джунглей» в 2017 году игра тоже подготовилась и незначительно изменилась, взяв в первую очередь на свою обложку заставку из него. Не зависимо от того, видели вы оба фильма, только один из них или вовсе не смотрели, игра приведёт вас к неописуемому восторгу.   Настольная игра Джуманджи – это игра-ходилка с массой загадок и таинственных подсказок для 2-4 игроков от 5 лет. В целом вам нужно пройти все препятствия и выиграть у джунглей одному, но в ходе игры нужно будет помогать другим участникам этого увлекательного приключения. Ещё непроторенные дорожки, которые пересекаются друг с другом, полны неожиданных находок и встреч. Игровое поле приближённо повторяет оригинальное. В центре – хитросплетённые дорожки, слева поле для карт джунглей, справа место для колоды карт и сброса. Поле для передвижения состоит из пустых клеток, «Чекай 5 чи 6», клеток с носорогами и круглых пересечений дорожек. Волшебные компоненты игры удивят вас куда больше, чем всё происходящее вокруг. Продвигаясь игровому полю и находясь на пустых клетках, вам нужно будет брать специальные карты опасностей, которые приготовили для вас незабываемые приключения. Но их не так просто рассмотреть невооружённым взглядом. Магический декодер в центре игрового поля расшифрует каждую такую карту и покажет на ней текст. Чтобы спастись от нависшей опасности, игроку нужно бросить кубик и попытаться получить значение, как в только что увиденном послании. Если вы не прошли квест – карточка опасности выкладывается в левой части игрового поля. Если вы попали на клетку с надписью «Чекай 5 чи 6», вынуждены остаться на ней до тех пор, пока кто-нибудь из игроков не выбросит на кубиках 5 или 6. В любом случае, это произойдёт быстрее, чем в фильме. В случае, когда вам повстречался носорог, нужно выбросить чётное число на кубиках или дождаться, когда кто-то другой попадётся ему на пути. Побеждает игрок, который первый доберётся до финиша. Игра закончится одномоментным проигрышем игроков, если часть игрового поля для карточек джунглей будет полностью заполнена.   Настольная игра Джуманджи – это единственная игра, о которой написана книга и сняты художественные фильмы. Так почему бы и вам не прикоснуться к частичке культурного достояния, наполненного сюрпризами тропических лесов? Купить настольную игру Джуманджи стоит поклонникам фильмов о ней и любителям захватывающих ходилок, которые превращаются в необыкновенное приключение с интригующим продолжением. Игра будет интересна как детишкам, так и взрослым, и поможет последним окунуться в свои юные воспоминания.

Є в наявності
269 грн
3-8
18+
60'

  Чи бувало в тебе таке, що ти їдеш у трамваї і 2 бабусі починають сперечатися про роль Сталіна у світовій історії? З бійками, спалями, криками та сльозами? У цьому доповнення до Карт Конфлікту ти можеш сам відчути драму тієї далекої епохи. Карти конфлікту СРСР допоможуть тобі відчути себе героєм часу, коли варена ковбаса була в дефециті, за туалтеним папером стояли в чергах, а громадяни розмножувалися виключно брунькуванням. Можеш додати ці картки в коробку з основною грою Карт Конфлікту, або грати на додаток окремо.< br />    

Є в наявності
220 грн
2-4
18+
15'

Многие после школы хотят поступить в университет, абсолютно все в университете хотят из него не вылететь. А те, кто университет пережил… Впрочем, сейчас мы не о них, а об игре, сделанной студентами для студентов: «Ещё не отчислен»!   Настольная игра «Ещё не отчислен» – это всё то, через что проходят студенты в вузах по всей России и миру. Ну, то есть игра о том, как написать курсач за одну ночь, скатать лабу не читая, уйти в академ и сделать всё, чтобы не вылететь из универа раньше времени. Это простая, быстрая, весёлая и, главное – очень жизненная игра о студенческой жизни.   «Ещё не отчислен» под завязку забит студенческим юмором и мемами, и станет отличным способом занять время в окне между парами, повеселиться на вечеринке или не уснуть на потоковой лекции. Правила игры «Ещё не отчислен» очень просты: в свой ход игроки тянут карту… или не тянут – тут всё зависит от тактики. Дело в том, что где-то в колоде страшные карты Отчисления, которых нужно избегать любой ценой. Именно поэтому в игре «Ещё не отчислен» нужно вовремя разыгрывать карты с руки: прогуливать пары, сдавать лабы или даже уходить в академ – в универе, как и на войне, все средства хороши. До тех пор, пока тебя за них не отчислят…

Є в наявності
376 грн

Унікальний набір монет для заміни картонних грошей у будь-яких іграх. Ідеально підходить для рольових ігор, створюючи атмосферу.   У комплекті ви отримуєте 50 високоякісних та деталізованих металевих монет: 25 мідних "1" діаметром 20 мм. 15 срібних "5" діаметром 23 мм, 10 золотих "10" діаметром 25 мм.   Монети не бояться зносу, води, спеки, брудних рук.  

Є в наявності
529 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід