Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів

Twilight Imperium. Fourth Edition: Prophecy of Kings

 

Очікується
HIT
PRO
ДОП
3-8
13+
240'
Видавець: Hobby World
Хочуть купити цю гру: 8 гравців

Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів

Twilight Imperium. Fourth Edition: Prophecy of Kings

 
Очікується

Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів – пророкування має властивість збуватись!

 

Коробка дополнения Сумерки империи. Четвёртая редакция: Пророчество королей

Епічна космостратегія Сутінки імперії. Четверта редакція вражає своїм глобальним масштабом і глибиною закладеного до сюжету геймплею, втім, як і її культова основа. Але, як відомо, немає межі досконалості, тому базова гра обзавелася першим дуже великим доповненням під назвою Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів (Twilight Imperium. Fourth Edition: Prophecy of Kings). Це розширення викликало бурю емоцій у шанувальників саги, чому свідчить оцінка допу, що недавно вийшов, в 9.4 бала на авторитетному сайті BoardGameGeek, а також номінація в категорії Краще доповнення премії Golden Geek.

Завдяки аддону міжпланетні пригоди набувають ще більшого розмаху з унікальними, грандіозними можливостями для всіх учасників космічного протистояння. А вся справа в тому, що загублена планета Ікст, де виявилися ув'язненими імперією Лазаксів тирани – генні чарівники Мехакт, була виявлена ​​експедицією крізь таємничі брами. Тепер ув'язнені отримали шанс на повернення. Чи готові ви зустріти стародавніх правителів галактики?


Вривайся в новий мега бій за володіння всесвітом!

 

Встояти перед епічними галактичними сутичками в Сутінках імперії неможливо, особливо з такими приємними нововведеннями, які приготував аддон Пророцтво королів:

  • тепер вирушити в космічні простори ви можете навіть у вісьмох. Назріває реально небачений раніше розмах баталій!Планшет фракции Генные чародеи Мэхакт дополнения Сумерки империи. Четвёртая редакция: Пророчество королей
  • у гру вводяться сім нових абсолютно асиметричних фракцій, у тому числі і Мехакт, завдяки яким ігровий процес, безперечно, набуває більшої різноманітності, а гравці отримують нові стратегії на шляху до перемоги;
  • за кожною фракцією, як новою, так і базовою, буде закріплений і наполегливо відстоюватиме власні принципи унікальний лідер;
  • а ще гра поповниться легендарними планетами, реліктами, тайлами, хутром, картами досліджень, дій та місій. З механізованою піхотою бої набудуть особливої жорстокості, а нові технології вражають своїми можливостями. І це лише мала частина наповнення масштабної коробки.

Загалом правила гри істотних змін не зазнали, але сама підготовка до гри значно відрізняється через нові фрагменти ігрового поля, з якими гравці будуть готувати місця для битв по-новому, виходячи з кількості гравців. До того ж було спрощено порядок виконання цілей, а зі спеціальним лічильником ви зможете тримати під контролем свої зароблені переможні очки. Також розробниками було внесено виправлення до перекладу деяких компонентів першого російського тиражу базової гри з додаванням відповідної ерати.

А щоб вам легко було відокремити карти доповнення від базових компонентів, вони позначені спеціальним символом. До речі, багато карт з основної коробки при грі з розширенням вам не знадобляться.

 

Приготуйся помститися за багатовікове ув'язнення!

 

Фигурки дополнения Сумерки империи. Четвёртая редакция: Пророчество королей Масштабне доповнення Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів – це новий виток у міжгалактичному протистоянні, де вам випала чудова можливість проявити свої сили серед унікальних фракцій на раніше незвіданих планетах. І обов'язково помстіться кривдникам генних чарівників за вікові страждання!

Купити доповнення Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів варто шанувальникам базової гри, щоб значно урізноманітнити ігровий процес та прокласти нові шляхи до досягнення власних цілей.

Оновлюйте ігрову галактику та доведіть свою перевагу!

 

Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "Сутінки імперії. Четверта редакція ".

 

Купити гру Сутінки імперії. Четверта редакція: Пророцтво королів у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

8 технологій
карта обіцянки
4 пластикові загони для кожного гравця
3 лідери
хутро для кожної фракції
84 карти розвідки та реліквій
9 гіперліній
22 звичайні фрагменти поля
ядро ​​червоточин
13 карт політики
20 карт дій
40 карт цілей
літопис галактики
жетони додаткової піхоти
винищувачів та товарів
правила гри (завантажити)
виправлення доповнення (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід