Органайзери для ігор (Organizers)

Втомилися збирати по дому приладдя від настільних ігор? Заходьте! Тут вирішення вашої проблеми!

Фільтр

Гра 7 Wonders: Duel, як і її попередник 7 wonders, миттєво завоювала серця фанатів настільних ігор і міцно закріпилася в ТОПах найкращих настільних ігор та стратегій. Крім своєї механіки гра порадувала чудовим дизайном, компактністю та пластмасовим органайзером, з яким усі компоненти розкладалися по своїх осередках.   Пропонований нами дерев'яний органайзер до гри 7 Wonders: Duel має одну перевагу, що ставить його вище за початковий органайзер - завдяки йому, в коробці з-під базової гри помістяться як базові компоненти, так і компоненти доповнення 7 Wonders: Duel Pantheon . Також він має й інші переваги:   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Осередки для карток розраховані таким чином, щоб у них помістилися навіть картки в протекторах;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
95 грн

Окрім ігрового процесу та краси компонентів в іграх часто важлива організація компонентів для спрощення стартового розкладу або доступу до них. Наприклад, для карткових ігор < a href="/product_info.php?products_id=24">Домініон дизайнери передбачили чудовий органайзер, з яким легко та зручно знаходити та використовувати певний тип карток.   На жаль, більшість багатокомпонентних ігор замість органайзера мають простий і малозручний картонний інлей (вкладиш), який часто тільки заважає. Пропонований нами аксесуар-органайзер виправляє цей недогляд, і тепер у вас є можливість зручно організувати компоненти вашої улюбленої гри.   Гра 7 Чудес Світу вважається однією з найхітовіших ігор з безліччю різних компонентів, тому зручний органайзер їй просто необхідний. Цей органайзер має безліч переваг:   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Осередки для карток розраховані таким чином, щоб у них помістилися навіть картки в протекторах;   + Осередки є не тільки для компонентів базової гри 7 wonders, але і для всіх доповнень до неї: 7 wonders: Leaders, 7 Wonders: Cities, 7 wonders: Babel;   + Органайзер складається з кількох незалежних секцій, які можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
271 грн

Економічна євростратегія Каверна (Caverna) відноситься до того типу ігор, де слово "важкий" відноситься не стільки до ігрового процесу (хоча і тут її можна віднести до хардкорних), але до ваги гри - 3,5 кг дерев'яних фішок і картонних тайлів складають основну частину гри. >   На жаль, у грі Caverna: Печерні фермери, як і в інших багатокомпонентних ігор, немає відповідного інлею (органайзера), з яким можна впорядкувати різні компоненти (фішки овець, собак, ослів, кабанів, руди, рубінів, каменю, злаків, дерева, корів, монет, зброї та багатьох інших). Пропонований нами аксесуар-органайзер виправляє цей недогляд, і тепер у вас є можливість зручно організувати компоненти вашої улюбленої гри.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (дерев'яні каунтери, тайли, жетони) передбачено свій окремий осередок;   + Більшість осередків позначені умовними малюнками (свиня, пшениця, монети), які дозволяють легко та швидко знаходити потрібний тип тайлів;   + Органайзер складається з кількох незалежних секцій, які можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - дерева.

Очікується
253 грн

Економічна євростратегія Каверна (Caverna) відноситься до того типу ігор, де слово "важкий" відноситься не стільки до ігрового процесу (хоча і тут її можна віднести до хардкорних), але до ваги гри - 3,5 кг дерев'яних фішок і картонних тайлів складають основну частину гри. >   На жаль, у грі Caverna: Печерні фермери, як і в інших багатокомпонентних ігор, немає відповідного інлею (органайзера), з яким можна впорядкувати різні компоненти (фішки овець, собак, ослів, кабанів, руди, рубінів, каменю, злаків, дерева, корів, монет, зброї та багатьох інших). Пропонований нами аксесуар-органайзер виправляє цей недогляд, і тепер у вас є можливість зручно організувати компоненти вашої улюбленої гри.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (дерев'яні каунтери, тайли, жетони) передбачено свій окремий осередок;   + Більшість осередків позначені умовними малюнками (свиня, пшениця, монети), які дозволяють легко та швидко знаходити потрібний тип тайлів;   + Органайзер складається з кількох незалежних секцій, які можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
241 грн

TIME Stories (Агентство Час) - Чудова кооперативна гра про подорожі в часі, де команда героїв вирушає в якесь століття, щоб усунути помилки і парадокси часу.Протягом гри учасникам належить дорожити ігровим часом, відведеним на виконання поставленого завдання, інакше вони можуть програти, не уклавшись у часові рамки.   У реальності учасникам теж варто економити свій час, не витрачаючи його на дрібниці та рутинні дії. Цей органайзер до гри стане вашим надійним помічником в економії часу, адже тепер кожному компоненту буде виділено своє місце і вам не потрібно буде шукати його по всій коробці. Для колод карток виділено свої осередки, де вони будуть лежати в потрібному порядку - для гри TIME Stories це дуже важливо - картки ні в якому разі не повинні тасуватись між собою, а без органайзера в коробці навіть при найменшому струшуванні ваша колода розсипеться. З цим органайзером така неприємність ні за що не трапиться, і ваша гра буде несподіваною та захоплюючою, як їй і належить!   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Секції для фішок та жетонів знімні і можуть бути відокремлені від решти органайзера, щоб можна було розмістити їх на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Осередки органайзера містять не тільки карти з базової гри TIME Stories, але й 3-4 доповнення до неї в залежності від того, чи будуть вони одягнені в протектори чи ні;   + Ширину осередків для карт можна варіювати за рахунок кількох знімних перегородок;   + Крім осередків для карт в набір органайзера входить невелика вежа для кубиків;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - дерева.

Очікується
363 грн

Гра Агрікола за десять років свого існування (а для гри це дуже шановний вік) підкорила тисячі гравців по всьому світу своєю захоплюючою та оригінальною ігровою механікою, що дозволяє учасникам спробувати себе в ролі фермерів, які працюють на своїй земельній ділянці та примножують урожай та поголів'я худоби. .   Для підрахунку в грі отриманого зерна, свиней, овець та інших ресурсів, вибору видів сільської діяльності, будівництва будинку та інших нюансів сільського життя, в наборі використовуються численні та різноманітні каунтери, жетони , карти та інші компоненти. Зважаючи на велику кількість компонентів, їх упорядкування та систематизація полегшить гравцям як підготовку до гри, так і гравців. сам ігровий процес.   Пропонований нами аксесуар-органайзер впорається з поставленим завданням найкраще:   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (дерев'яні каунтери, тайли, жетони) передбачено свій окремий осередок;   + Більшість осередків позначені умовними малюнками (свиня, пшениця, дерево), які дозволяють легко та швидко знаходити потрібний тип компонентів;   + Органайзер складається з кількох незалежних секцій, які можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
181 грн

  Для численних компонентів цієї гри потрібно впорядковане сортування, щоб гравці могли швидко взяти необхідний компонент. При зберіганні також необхідно, щоб компоненти не змішувалися і гравці не витрачали час їх розбір за типами. Саме тому для зручності гравців було створено органайзер для гри Анахронність, що дозволяє компактно зберігати в коробці базової гри компоненти, а також доповнення Екзокостюми.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони) передбачено свій окремий осередок;   + Секції для жетонів знімні і можуть бути відокремлені від решти органайзера, щоб можна було розмістити їх на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Поміститься доповнення Екзокостюми;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ    

Очікується
642 грн

Вежа для кидання кубиків - дуже потрібний і корисний аксесуар, основна властивість якого не дати кубикам розкотитися по столу і збивати ігрові компоненти. Крім того вежа повністю виключає можливість підтасованого кидка.   Наша вежа була розроблена гравцями для гравців. Основні фішки нашої вежі:   + конструктор: ви в будь-який момент можете її розібрати та зібрати за хвилину;   + XXL: шахта для кидання кубиків і трей, куди вони скочуються досить великі, щоб зручно було кидати та забирати кубики. Перевірений розмір кубиків – до 20 мм заввишки. Кількість до 10-15 штук, залежно від розміру.   + дно: наша вежа має дно, таким чином ви можете передавати вежу іншим гравцям відразу разом з кубиками. І, звичайно, використання дна при складанні - необов'язково.   + екологічність: ми використовуємо фанеру, це екологічно чистий матеріал.   + міцність: фанера - довговічний матеріал, який не боїться часу, ударів, падінь зі столу, брудних рук.

HIT
Очікується
99 грн

Гра Rising Sun - це не просто велика військова стратегія вагою 3 кілограми пластикових мініатюр і картонних фішок і карт, це практично витвір мистецтва, де витонченість і висока деталізація компонентів досягли такої майстерності, що вони просто зобов'язані зберігатися з ідеальною акуратністю. У заводському наборі вже йдуть пластикові лотки та картонний вкладиш-інлей, але вони мало виконують своє призначення і не підкреслюють високу якість компонентів.   Пропонований органайзер для гри Rising Sun чудово поєднує в собі практичність та естетизм, де зміст коробки ідеально гармонує з її формою - лотками та осередками для фішок, мініатюр, карт.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, мініатюри) передбачено свій окремий осередок;   + Осередок для карток зроблений у вигляді триярусного лотка для карток;   + Окремо хочеться відзначити чудове художнє оформлення коробочок для мініатюр - на коробочку кожної фракції нанесена її емблема і орнамент у вигляді східного дракона. Для великих мініатюр монстрів передбачений окремий лоток, де вони міцно фіксуються у відведених пазах, так що їх дрібні частини не зламаються при зберіганні або транспортуванні;   + У коробочках для ворогуючих фракцій також передбачені виїмки, куди поміщається кожна мініатюра. Це, по-перше, не дає їм битися один про одного при зберіганні, а по-друге, у процесі гри стрункі ряди високодеталізованих мініатюр створюватимуть приємне естетичне враження;   + Кожна секція органайзера (для карт, для мініатюр, для жетонів) незалежна від інших, щоб можна було розмістити їх на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри ;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.   У цю модель крім базової гри, помістяться доповнення Daimyo box + Dynasty Invasion + Kami Unbound + Monster Pack.

Очікується
923 грн

Гра Rising Sun - це не просто велика військова стратегія вагою 3 кілограми пластикових мініатюр і картонних фішок і карт, це практично витвір мистецтва, де витонченість і висока деталізація компонентів досягли такої майстерності, що вони просто зобов'язані зберігатися з ідеальною акуратністю. У заводському наборі вже йдуть пластикові лотки та картонний вкладиш-інлей, але вони мало виконують своє призначення і не підкреслюють високу якість компонентів.   Пропонований органайзер для гри Rising Sun чудово поєднує в собі практичність та естетизм, де зміст коробки ідеально гармонує з її формою - лотками та осередками для фішок, мініатюр, карт.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, мініатюри) передбачено свій окремий осередок;   + Осередок для карток зроблений у вигляді триярусного лотка для карток;   + Окремо хочеться відзначити чудове художнє оформлення коробочок для мініатюр - на коробочку кожної фракції нанесена її емблема і орнамент у вигляді східного дракона. Для великих мініатюр монстрів передбачений окремий лоток, де вони міцно фіксуються у відведених пазах, так що їх дрібні частини не зламаються при зберіганні або транспортуванні;   + У коробочках для ворогуючих фракцій також передбачені виїмки, куди поміщається кожна мініатюра. Це, по-перше, не дає їм битися один про одного при зберіганні, а по-друге, у процесі гри стрункі ряди високодеталізованих мініатюр створюватимуть приємне естетичне враження;   + Кожна секція органайзера (для карт, для мініатюр, для жетонів) незалежна від інших, щоб можна було розмістити їх на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри ;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
539 грн

Gloomhaven - настільна гра - важковаговість у прямому і переносному сенсі.Вийшла в 2017 році, вона відразу очолила ТОП-листи кращих ігор, кращих стратегій, кращих фентезі-пригод.Окрім своїх ігрових переваг гра може похвалитися сотнями найрізноманітніших компонентів, які використовуються в майже ста різних сцен. коробка з кількома кілограмами карт, жетонів, фішок просто зобов'язана мати зручний органайзер, щоб гравці під час підготовки до гри або її завершення не витрачали дорогоцінний час у горі компонентів на пошук потрібних елементів.   Пропонований нами дерев'яний органайзер для гри Gloomhaven відмінно впорається з поставленим завданням і буде зберігати елементи гри в ідеальному порядку.   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Осередки для карток розраховані таким чином, щоб у них помістилися навіть картки в протекторах;   + Осередки для жетонів позначені написами або картинками компонентів, які повинні знаходитися в них, щоб гравці могли легко знайти потрібний компонент і не забули, де що повинно зберігатися;   + Органайзер складається з кількох незалежних секцій, які можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;   + Деякі секції оснащені художньо оформленими кришками, щоб компоненти, що знаходяться в них, не висипалися під час трясіння або транспортування;   + В одній із знімних секцій для жетонів і каунтерів одна стінка зроблена спеціально під кутом (схоже можна побачити в лотках касових апаратів), щоб учасникам у процесі гри було зручніше їх брати з загального запасу;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ.

Очікується
607 грн

Перед вами тримач для карт, що продовжує нашу серію аксесуарів Зроблено гравцями для гравців. Основна функція підставки для карт - звільнити руки гравця і тримати всі його карти перед очима. можуть похвалитися власниками для карт, як наприклад Memoir'44. Ми вирішили виправити це прикра недогляд.   З підставкою для карт у гравця звільняються руки і він може проводити будь-які дії на всьому ігровому столі, при цьому бачити перед собою всі свої ігрові карти. Наведемо кілька прикладів, як ми використовуємо власник карток: - для Andoid Netrunner та інших живих карткових ігор за прямим призначенням - тримати "руку" гравця. Кожному гравцеві достатньо по дві підставки. - для гри в Eldritch Horror, щоб заощадити місце на столі та зробити видимим інформацію, необхідну всім гравцям. - для ігор у яких є так званий "ринок" - кілька карток, доступні для вибору всім гравцям. Встановлені в підставки карти краще видно всім гравцям, їх набагато зручніше брати з підставки, ніж зі столу. - для Берсерка - дуже зручно перед боєм вибирати карти, розміщувати їх на підставці , при цьому бачачи які карти вибрано та скільки очок для набору залишилося.     Розмір власника карток складає 20 см, що дозволяє помістити 3 великі карти стандартного розміру або 4 маленьких у протекторах. Природно, карти можна зрушувати одна на одну, і тоді їх поміститься більше.   Підставки для карток зроблені з прозорого акрилу, що дозволяє їх використовувати для будь-якої гри - прозорий матеріал не закриває елементи картки, незалежно від їх дизайну.   Детальніший огляд представлений тут.

HIT
Очікується
26 грн

Помимо игрового процесса и красоты компонентов в играх зачастую важна организация компонентов для упрощения стартового расклада или доступа к ним. Например, для карточных игр Доминион дизайнеры предусмотрели превосходный органайзер, с которым легко и удобно находить и использовать определенный тип карт.   К сожалению, у большинства многокомпонентных игр вместо органайзера есть простой и малоудобный картонный инлей (вкладыш), который зачастую только мешает. Предлагаемый нами аксессуар-органайзер исправляет это упущение, и теперь у вас есть возможность удобно организовать компоненты вашей любимой игры.   Игры Dixit и Dixit Odyssey настолько популярны, что к ним часто докупают дополнения - новые колоды карт с новыми картинками. Данный органайзер был специально разработан и создан, чтобы вам было удобно хранить и сортировать компоненты игр и дополнений к ним. У этого аксессуара множество достоинств:   + Органайзер в собранном виде идеально помещается в коробке самой игры Диксит или Диксит Одиссея;   + Для каждого типа компонентов (карты, жетоны) предусмотрена своя отдельная ячейка;   + Ячейки есть не только для компонентов базовой игры Диксит или Диксит Одиссея, но и для всех дополнений к ней: Dixit 2 Quest, Dixit 3 Journey, Dixit 4 Origins, Dixit 5 Daydreams, Dixit 6 Memories;   + В органайзере есть отдельное поле для подсчета очков, которое можно использовать взамен оригинального картонного;   + Удобное расположение компонентов в ячейках облегчает и ускоряет как подготовку к игре (setup), так и сбор обратно в коробку по ее окончании;   + Детали выполнены из экологически чистого материала - дерева.

Є в наявності
208 грн

Помимо игрового процесса и красоты компонентов в играх зачастую важна организация компонентов для упрощения стартового расклада или доступа к ним. Например, для карточных игр Доминион дизайнеры предусмотрели превосходный органайзер, с которым легко и удобно находить и использовать определенный тип карт.   К сожалению, у большинства многокомпонентных игр вместо органайзера есть простой и малоудобный картонный инлей (вкладыш), который зачастую только мешает. Предлагаемый нами аксессуар-органайзер исправляет это упущение, и теперь у вас есть возможность удобно организовать компоненты вашей любимой игры.   Гра Eldritch Horror вважається однією з найхітовіших ігор з безліччю різних компонентів, тому зручний органайзер їй просто необхідний. Цей органайзер має безліч переваг:   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Комірки для карток досить великі, щоб у них помістилися картки, одягнені в протектори;   + Секция для жетонов съемная и может быть отделена от остальной части органайзера, чтобы можно было разместить ее на игровом столе там, откуда будет удобно брать компоненты всем участникам игры;   + Секция для жетонов также оборудована крышкой, чтобы компоненты не выпадали и не смешивались между собой при встряхивании или наклоне коробки;   + В ячейках данного органайзера поместятся компоненты не только из базовой игры Древний ужас, но и малого дополнения Забытые тайны;   + Удобное расположение компонентов в ячейках облегчает и ускоряет как подготовку к игре (setup), так и сбор обратно в коробку по ее окончании;   + Детали выполнены из экологически чистого материала - МДФ.

Очікується
270 грн

Рано чи пізно кожен любитель настільних ігор замислюється над тим, щоб створити ідеальний ігровий простір. Ось щоб взяти улюблену коробочку, підійти до цього "священного" місця, розташуватися з комфортом і провести  кілька годин у повному зануренні в ігровий процес. І не думати б при цьому про те, що карти з віяла в руці розлітаються, кубик скаче по всій кімнаті, а жетони з вашого насипу дивним чином перекочовують до сусіда. Функціональний і ергономічний ігровий стіл - це не просто предмет інтер'єру, а прекрасне рішення для подібних проблем гравців. Також столик ідеально підходить для складання пазлів, творчості, занять з дітьми.   Висота стола 45 сантиметрів. Розмір стільниці 94,5 х 61 см, при цьому у кожного гравця є своя полка розміром 45,7х19 сантиметрів, що перетворює компактний стіл на величезний. Полиці легко вставляються в пази з боків столика і в залежності від гри  та цілей, гравці можуть вибрати один з двох варіантів полиці гравця.   Полиці першого типу в зібраному вигляді розташовуються в нижній частині столу, формуючи простір для зберігання ігор. На них є вбудовані підставки для карт, слоти для плиток, тайлів, жетонів, токенів, кубиків та інших компонентів. Стільниця розбірна і складається з чотирьох знімних елементів - полиць гравця другого типу, і являють собою "сходинки" для розміщення на них компонентів ігор та інших необхідних аксесуарів. Варто зазначити, що полиці або лотки гравця обох типів - взаємозамінні, і ви можете використовувати будь-які з них в будь-якій комбінації в грі, на стільниці або в нижній частини столу. За допомогою столу ви можете "зберегти" ігрову сесію: під стільницею розташовується поглиблення розміром 76.2х43 см. У ньому зручно грати, збирати пазли, а також використовувати для зберігання настільних ігор, аксесуарів до них та іншого. Незавершена ігрова партія або пазл залишиться в цілості всередині столу, а зверху будуть прикриті знімними елементами, при цьому столик можна буде використовувати в інших цілях. Також стіл оснащений двома неглибокими висувними скриньками, в яких зручно зберігати розібрані частини пазла, розкладати компоненти ігор, при цьому жодна деталь не загубиться.   Безсумнівна перевага даного столу в тому, що він впишеться в будь-який інтер'єр: адже при замовленні ви можете вибрать будь-який колір фарби або лаку, провідного європейського виробника Kemichal. Можливі варіанти фарбування можна вибрати тут. Стіл виготовлено з деревини твердих сортів (ясен, бук) найвищої якості і прослужить вам дуже-дуже довго - ми це гарантуємо: гарантія  - 10 років.   І нарешті, всі столи виготовляються індивідуально для вас, і ви можете замовити свій більший розмір столу, і ми його виготовимо в розмірах максимально наближених до вашого запиту! Крім цього ми можемо зробити для вас індивідуальний дизайн з вашим логотипом, гербом, малюнком, гравіюваннями, 3D графікою, різьбою по дереву! Купуючи ігровий стіл, ви отримаєте максимум користі для проведення ігрових партій в будь-яку настолку, складання пазлів, творчості, ігор та занять з дітьми, а також для повсякденних справ. Такий стіл - це прекрасний подарунок для близької людини!

FREE
Під замовлення
17999 грн

Заміс - популярна весела карткова гра, якою вже випущено кілька наборів, що пропонують гравцям найрізноманітніші колоди ігрових фракцій. Розміри коробки базові ігри Заміс дозволяють помістити в неї компоненти не тільки самого набору, а й доповнень до нього. в Домініон, де можна розподілити колоди карт по осередках.   Даний аксесуар допоможе вам упорядкувати компоненти набору, не дасть їм змішуватися між собою, і дозволить легко та швидко знаходити потрібну ігрову колоду:   + Цей органайзер підходить не тільки до класичної гри Заміс, але й до неї повноцінної та незалежної версії Заміс. Манчкін;   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу карт (міньйони різних фракцій, бази) передбачено свій окремий осередок;   + Осередки є не тільки для компонентів базової гри Smash Up або Smash Up: Munchkin, але й для компонентів доповнень до цієї гри: Заміс . Козаки проти помідорів та Заміс. Неминучий випуск про Ктулху;   + Осередки для карток зроблені досить великими, щоб у них помістилися картки в протекторах;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - дерева.

Очікується
211 грн

Помимо игрового процесса и красоты компонентов в играх зачастую важна организация компонентов для упрощения стартового расклада или доступа к ним. Например, для карточных игр Доминион дизайнеры предусмотрели превосходный органайзер, с которым легко и удобно находить и использовать определенный тип карт.   К сожалению, у большинства многокомпонентных игр вместо органайзера есть простой и малоудобный картонный инлей (вкладыш), который зачастую только мешает. Предлагаемый нами аксессуар-органайзер исправляет это упущение, и теперь у вас есть возможность удобно организовать компоненты вашей любимой игры.   Гра Game of Thrones: (2nd Edition) містить безліч компонентів як особистих, і загальних. Сотні фішок і карт, жетонів та каунтерів вимагають упорядкування, інакше підготовка до гри перетвориться на справжній кошмар та тривале сортування компонентів за групами. З цим завданням пропонований органайзер впорається на "відмінно":   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони, тайли) передбачено свій окремий осередок;   + Розміри комірок вже розраховані на використання протекторів для цієї гри;   + Компоненти кожного шляхетного будинку (Баратеони, Старки, Тирелли) розкладені у свої окремі коробочки - гравцеві достатньо взяти коробку з потрібною фракцією та помістити за своєю ширмою;   + Коробочки настільки зручні, що можна навіть не висипати на стіл усі свої жетони, а акуратно брати їх прямо з потрібної комірки коробки;   + Щоб не плутати коробки фракцій, вони мають кришку, на якій випалено герб будинку і його назву. Також кришки не дають компонентам випасти зі своїх коробок під час струшування або нахилу коробки;   + Частини органайзера із загальними компонентами також можна дістати з коробки та розмістити на ігровому столі там, звідки буде зручно їх брати всім учасникам гри;   + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - дерева.

Очікується
351 грн

  Для численних компонентів цієї гри потрібно впорядковане сортування, щоб гравці могли швидко взяти необхідний компонент. При зберіганні також необхідно, щоб компоненти не змішувалися і гравці не витрачали час їх розбір за типами. Саме тому для зручності гравців було створено органайзер для гри Ініш, що дозволяє компактно зберігати в коробці базової гри компоненти   + Органайзер у зібраному вигляді ідеально міститься в коробці самої гри;   + Для кожного типу компонентів (карти, жетони) передбачено свій окремий осередок;   + Секції для жетонів знімні і можуть бути відокремлені від решти органайзера, щоб можна було розмістити їх на ігровому столі там, звідки зручно брати компоненти всім учасникам гри;     + Зручне розташування компонентів у комірках полегшує та прискорює як підготовку до гри (setup), так і збір назад у коробку після її закінчення;   + Деталі виконані з екологічно чистого матеріалу - МДФ    

Очікується
250 грн

Органайзери для ігор (Organizers)

— Доню, йди скоріше сюди! Подивися, що я купила.

— Мамо, що це? Я нічого такого не просила.

— Звичайно, не просила, я сама це купила. Дуже втомилася твої картинки та міні статуетки від різних настільних ігор збирати по кімнаті. Йшла з подругою додому, у неї така сама проблема у сина. Розкидає по різних кімнатах, а потім закочує істерики.

— Мамо, а ти знаєш, мені подобається, навіть дуже. Такий компактний і стільки в нього всього вміщується. Дякую тобі, моя найкраща у світі матуся! — цьмокнувши її в щічку, дочка побігла до своєї кімнати.

 

Ваші діти любителі настільних ігор? І ви втомилися збирати після них картинки та фішки по квартирі? Хочеться навести у квартирі порядок, але не знаєте, що придумати? Інтернет-магазин настільних ігор Кубик із радістю вам у цьому допоможе. На цій сторінці ви знайдете в асортименті багато різних аксесуарів. Вони допоможуть вам і вашим дітям тримати свої настолки у повному складі та в порядку. По-перше, це дуже зручно під час гри. Карти, фішки та інші аксесуари лежать кожен на своєму місці, їх добре видно, і немає хаосу на столі. По-друге, дуже економно у часі, не треба за ними дивитися, щоб не розвалювалися. І чистота вдома! Ніщо і ніде не валяється. Жодної хімії, всі аксесуари виготовлені з натуральних матеріалів. Погодьтеся, для вас та ваших улюблених чад – це знахідка. І ціна якась смішна!

Гра 7 чудес Світу, а також її різні варіації та інтерпретації, стрімко набрали популярності серед безлічі мріючих відправитися в різні країни та побачити всі визначні пам'ятки. Щоб зручно та комфортно грати, творці пропонують дерев'яний Органайзер 7 Чудес Світу: Дуель Органайзер МДФ (7 Wonders: Duel Organizer MDF), який чудово поміщається у коробку з-під гри. У ньому всі ігрові компоненти мають свої комірки. Уявіть собі картину, де ви граєте у цю чудову гру. Ваші фішки, жетони і навіть карткові планшети лежать врозкид на столі. Або ж інша картина, де все ваше приладдя для гри лежить красиво складене в спеціальному лотку. Гарно, комфортно та зручно! Якщо любите комфорт – заходьте!

А ось економічна гра Каверна Caverna: Печера на печеру не має свого рідного органайзера, за допомогою якого можна укладати під час гри різні ігрові фішки. Автори органайзера Caverna: Органайзер МДФ (Caverna: Organizer MDF) пропонують від свого виробництва лоток для ігрових фішок. У ньому ігрові компоненти почуватимуться, як риба у воді. У зібраному вигляді він легко поміщається в коробці від гри, а багато осередків позначені різними умовними знаками. Незалежні осередки, що виймаються, дадуть можливість поставити фішки або карти в будь-якому зручному для вас місці. Купуйте і самі дізнаєтесь про всі переваги!

Каркассон... Ти величний і могутній. Твоя історія велика і багата. Твій початок сягає часів Римської імперії. Для тих, хто не має можливості поїхати до Франції, але дуже хоче побачити колишню велич цього славетного міста, і насолодитися його красою є гра Каркассон. Генії настільних ігор створили настолку з масою доповнень, які допоможуть відчути всі емоції та побачити красу міста у всій величі. А для тих, хто постійно подорожує та обожнює настільні ігри, є ще одна хороша новина Каркассон: Дорожній пенал (Carcassonne Travel Box). Пенал допоможе брати в подорож цю настолку, не боячись, що якась деталь може загубитися. Зручно, красиво та комфортно. Для тих, хто не знає чим розважити друзів чи колег на вечірках, настільна гра – ідеальне рішення. А пенал вам допоможе переносити вашу улюблену гру без втрат та нервових зривів для себе.

Ви частий гравець у настільні ігри. Ваш стіл постійно зайнятий різними фішками, коробками, паперовими планшетами та іншим приладдям до настолок. Для інших членів сім'ї він просто недоступний. Пропонуємо до вашої уваги Журнальний стіл для настільних ігор, 94,5х61х45 см (Gaming Coffee Table, 94,5х61х45 cm). Також цей столик підходить для гри в пазли та доміно, для чаювання та дітям для малювання. Гарний дизайн, висока якість дерева та бокові панелі, які при бажанні можно зняти. Більше того, можна зробити стіл на замовлення з будь-яким логотипом, гербом, вашим ім'ям, прикрасити різьбленням на замовлення і навіть пофарбувати улюбленим кольором! Красиво, зручно та якісно!

Ці та інші аксесуари ви знайдете на сторінці Органайзери для ігор (Organizers). З їхньою допомогою ви зможете переносити ігри в інші місця, не втрачаючи елементів гри. Для ведучих є гарні дерев'яні ширми у комплекті 6 штук. Органайзер у вигляді вежі або лотка для кубиків допомагає гравцям під час гри не втрачати маленькі кубики та не шукати їх під столом та ліжком під час кидка. Компактні лотки для карт ідеальні та практичні. А столик з усіма елементами до гри подарує вам радість та насолоду, ставши відмінним інтер'єрним рішенням. Бажаєте відчувати себе комфортно та затишно? Купуйте органайзери, і ваша гра стане ще більш цікавою та насиченою!

Купити настільні ігри у Харкові та Україні можна, скориставшись "Купити в один клік", оформивши замовлення на сайті, написавши нам у Viber,  в Телеграм або зателефонувавши за номером (057) 756-91-87 або (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід