Слідопит(Pathfinder)

Світ, де відбуваються дива і оживає магія, чекає на вас! Настав час вийти з тіні та відкрити свої таланти! Заходьте та дізнаєтеся таке про себе…!

Фільтр

Завдяки ігровому полю для рольових ігор ви можете відігравати битви на створених картах вручну.   Це поле підійде для більшості рольових систем, які використовують гекси або квадрати на картах, наприклад GURPS.   Особливості:   Квадрати та гекси: розмір поля 27 на 23 дюйми (68 на 58 см). Він містить гекси з одного боку та квадрати з іншого боку. Квадрати розміром 1 дюйм, шестикутники – 1 дюйм з боку на бік. 26 х 22 квадрати. 29 рядів гексів, чергуючи 21 і 22 гекси в кожному ряду. Легко стирається: маркери, що стираються, можна використовувати на полі. Ми рекомендуємо кориговані ручки Staedtler Lumocolor для довготривалих контурів та ручки Expo для короткострокових малюнків. Лінії можна легко стерти пальцями або шматками тканини: це робить їх менш підходящими для довгострокових малюнків. Для стирання необхідно використовувати пральний наконечник або через 3 дні використовувати вологу або мікротканину. Ручки до комплекту не входять. Простота транспортування та зберігання: поле складається і має розміри 13,5 x 11,5 x 0,4 дюйми (34 х 29 х 1 см) у складеному вигляді. Коробка має розміри 13,75 x 11,75 x 1,75 дюйма (35 х 30 х 4,4 см) і легко поміщається у рюкзак. Порожнє місце в коробці, яке можна заповнити кубиками, мініатюрами, фрагментами карти, правилами і листами. Малюнки можна залишити на дошці під час складання. Це зручно для кількох ігрових сесій, що вимагають одного й того самого ландшафту. Сухі лінії, що стираються, можна стерти і перемалювати для нової пригоди. Дизайн: Коробка призначена для розміщення поряд з іншими настільними ігровими коробками, вона переважно червоного та чорного кольору з матовою обробкою. Кордони карти повторюють тему пекельного вогню.   Взагалі, аксесуар дуже зручний і корисний.

FREE
Очікується
1099 грн

Завдяки ігровому полю для рольових ігор ви можете відігравати битви на створених картах вручну.   Це поле підійде для більшості рольових систем, які використовують гекси або квадрати на картах, наприклад GURPS.   Особливості:   Квадрати та гекси: розмір поля 44 на 34 дюйми (111 на 86 см), що в 2,5 рази більше поля звичайного розміру. Вона містить гекси з одного боку та квадрати з іншого боку. Квадрати розміром 1 дюйм, шестикутники – 1 дюйм з боку на бік. 43 х 33 квадрати. 49 рядів гексів, чергуючи 32 і 33 гекси в кожному ряду. Легко стирається: маркери, що стираються, можна використовувати на полі. Ми рекомендуємо кориговані ручки Staedtler Lumocolor для довготривалих контурів та ручки Expo для короткострокових малюнків. Лінії можна легко стерти пальцями чи шматками тканини: це робить їх менш підходящими для довготривалих малюнків. Для стирання необхідно використовувати пральний наконечник або через 3 дні використовувати вологу або мікротканину. Ручки до комплекту не входять. Простота транспортування та зберігання: поле складається і має розміри 17 x 11 x 0,75 дюйми (49 х 28 х 2 см) у складеному вигляді. Коробка має розміри 17,25 x 11,25 x 2 дюйми (44 х 28 х 5 см) і легко поміщається у рюкзак. Порожнє місце в коробці, яке можна заповнити кубиками, мініатюрами, фрагментами карти, правилами і листами. Малюнки можна залишити на дошці під час складання. Це зручно для кількох ігрових сесій, що вимагають одного й того самого ландшафту. Сухі лінії, що стираються, можна стерти і перемалювати для нової пригоди. Дизайн: Коробка призначена для розміщення поряд з іншими настільними ігровими коробками, вона переважно синього та чорного кольору з матовою обробкою.   Взагалі, аксесуар дуже зручний і корисний.

FREE
Очікується
1459 грн

Гра "Слідопит" дає можливість стати головним персонажем неймовірної пригоди. Ви самі вирішуєте, який шлях вибрати, і самі пишете свою історію!Ви можете стати відважним воїном, який майстерно володіє холодною зброєю і безстрашно вражає супротивника в ближньому бою.Або, можливо, вам до душі роль клерика, який за допомогою божественних сил може, як повернути життєві сили союзникові, так і дати відсіч ворогу. Якщо хитрість і спритність ви цінуєте вище інших якостей, то вам підійде роль злодія.А якщо ви хочете плести заклинання і керувати стихіями, то ви можете стати магом.   Pathfinder Roleplaying Game: Core Rulebook - це більш ніж 600 сторінок правил, де докладно пояснюються всі тонкощі та умови ведення рольової гри у фентезі світі Pathfinder. Детально описано систему бою. та особливості розвитку персонажа, його здібностей (Skills) та навичок (Feats). Сім рас (гноми, ельфи, карлики, халфлінги, люди, напівельфи та піворки) і одинадцять класів для створення персонажа (варвар, бард, клерик, друїд, боєць, монах, палладин, рейнджер, злодій, маг, чарівник), нові заклинання та предмети. Все це зробить вашу нову пригоду у світі фентезі захоплюючою та непередбачуваною.   При досягненні певних умов (рівня, здібностей, умінь тощо) герої можуть отримати клас престижу. Це може бути танцюючий у тіні (Shadowdancer), який може закликати тіні до себе на службу; дуелянт (Duelist) з неймовірним умінням поводитися з мечем; учень дракона (Dragon disciple), який може перетворюватися на дракона та творити могутні заклинання та інші види класів.   Особливо багато місця приділено магії та магічним предметам: з 576 сторінок не менше 250 відводиться на список заклинань різних рівнів складності, їх опис та класифікацію, на чарівні кільця, зілля, сувої та інші магічні артефакти.   Також приділено увагу і самому всесвіту Pathfinder: йде опис погоди, умова створення пасток, підземель, правила переміщення по дикій місцевості, міських кварталах. Правила створення неігрових персонажів, які житимуть у вказаних землях. Є окремий розділ для майстра гри, де визначаються його основні обов'язки та правила ведення сюжету пригоди.  

FREE
PRO
Очікується
2199 грн

Гра "Слідопит" дає можливість стати головним персонажем неймовірної пригоди. Ви самі вирішуєте, який шлях вибрати, і самі пишете свою історію Ви можете стати відважним воїном, який майстерно володіє холодною зброєю і безстрашно вражає супротивника в ближньому бою. ворогу. Якщо хитрість і спритність ви цінуєте вище інших якостей, то вам підійде роль злодія.А якщо ви хочете плести заклинання і керувати стихіями, то ви можете стати магом.   Pathfinder Roleplaying Game: Core Rulebook - це більш ніж 600 сторінок правил, де докладно пояснюються всі тонкощі та умови ведення рольової гри у фентезі світі Pathfinder. Детально описано систему бою. та особливості розвитку персонажа, його здібностей (Skills) та навичок (Feats). Сім рас (гноми, ельфи, карлики, халфлінги, люди, напівельфи та піворки) і одинадцять класів для створення персонажа (варвар, бард, клерик, друїд, боєць, монах, палладин, рейнджер, злодій, маг, чарівник), нові заклинання та предмети. Все це зробить вашу нову пригоду у світі фентезі захоплюючою та непередбачуваною.   При досягненні певних умов (рівня, здібностей, умінь тощо) герої можуть отримати клас престижу. Це може бути танцюючий у тіні (Shadowdancer), який може закликати тіні до себе на службу; дуелянт (Duelist) з неймовірним умінням поводитися з мечем; учень дракона (Dragon disciple), який може перетворюватися на дракона та творити могутні заклинання та інші види класів.   Особливо багато місця приділено магії та магічним предметам: з 576 сторінок не менше 250 відводиться на список заклинань різних рівнів складності, їх опис та класифікацію, на чарівні кільця, зілля, сувої та інші магічні артефакти.   Також приділено увагу і самому всесвіту Pathfinder: йде опис погоди, умова створення пасток, підземель, правила переміщення по дикій місцевості, міських кварталах. Правила створення неігрових персонажів, які житимуть у вказаних землях. Є окремий розділ для майстра гри, де визначаються його основні обов'язки та правила ведення сюжету пригоди.  

PRO
Очікується
 

Pathfinder Roleplaying Game: GM's Screen - зручний і незамінний помічник ведучого рольових ігор у всесвіту Pathfinder. Тримайте основні правила під рукою - і захистіть свої записи та кидки кубиків від очей гравців - з цим розширеним екраном GM! На цьому красивому чотирипанельному екрані в ландшафтному стилі представлені приголомшливі зображення Уейна Рейнольдса з боку гравців, а з боку майстра представлена ​​основна інформація з Основного Зведення правил, Бестіарія та Інструкції з гри для прискорення гри. Цей екран надає вам інструменти, необхідні для швидкої та захоплюючої гри: умови, правила смерті та вмирання, таблиці для встановлення DC, базові числа та коригування для істот та небезпек, рекомендації щодо очкам перемоги та багато іншого. Цей міцний екран ідеально підходить для подорожей, ігор та регулярного використання.

Очікується
559 грн

Pathfinder Roleplaying Game: GM's Screen - зручний і незамінний помічник ведучого рольових ігор у всесвіту Pathfinder. Прискоріть вашу гру! Приховайте важливі записи та кидки кубиків від цікавих очей гравців за допомогою ширми ведучого для настільної рольової гри Pathfinder. З одного боку цієї чотирискладної вертикальної ширми ви знайдете чудові зображення ключових персонажів, виконані Уейном Рейнольдсом. З іншого боку ви побачите довідкову інформацію та таблиці, які дозволять прискорити процес гри та скоротити час пошуку необхідної інформації. На ширмі є все найважливіше: стани, описи дій, таблиці для вибору складності, правила посилення та ослаблення чудовиськ та багато іншого. Ширма надрукована на щільному ламінованому картоні та зносостійка. Її можна використовувати для регулярних ігор вдома або на конвентах.

Очікується
 

Це якісне та детальне ігрове поле розроблено спеціально для ваших партій у рольової грі Pathfinder. Перед вами – холодне і сире підземелля, де-не-де освячене нерівним світлом коптячих смолоскипів. Стародавні плити підлоги вкриті пилом, місцями тріснуті. Колись це місце було дуже людним... На вівтарях горіли свічки, а шанобливі нащадки приносили квіти, щоб покласти їх до гробниць славних предків... Ті часи минули, і ці стародавні, покинуті стіни стали притулком для протягів, павуків, густої темряви, віковічного пилу. і…Усього, що тільки забажає ваша фантазія!   Це підземелля може бути наповнене злими гоблінами і смертоносними пастками. Воно може з легкістю служити місцем таємної зустрічі лиходіїв, лігвищем жорстокого культу, або декораціями для дуелі, в рамках якої клинки лордів стикаються один з одним, висікаючи снопи іскор. Це чудове поле стане фундаментом, на якому ви можете відтворити величезну кількість подій, пригод, сюжетних одкровень і чудових відкриттів.   Розміри поля досить великі: 24 x 30" (дюймів), що приблизно 60 на 75 см. На полі нанесена квадратна сітка, розмір кожного осередку 1 дюйм, а значить, це поле розміром 24х30 клітин. Масштаб – 1 клітинка – 5 футів (приблизно 1,5 метра).

Є в наявності
280 грн

Незалежно від того, чи є ви новим майстром гри або досвідченим оповіником, ви завжди можете знайти нові способи відточити свою майстерність. Цей 256- сторінковий зведення правил Pathfinder Second Edition містить безліч нової інформації, інструментів та систем правил, які можна додати до вашої гри.   Всередині ви знайдете корисні поради щодо створення власних пригод, проектування міст і створення яскравих персонажів, а також системи правил для драматичних погонь, захоплюючих турнірів і смертельних дуелей. Ця книга також включає понад 40 сторінок прикладів неігрових персонажів, від простого міського вартового до мерзотного культиста, які значно полегшать вашу роботу як GM!   Посібник Pathfinder Gamemastery включає: Правила, поради та рекомендації щодо створення пригод, кампаній, мешканців та скарбів, що ховаються всередині, від поселень до націй та нескінченних світів! Креативні варіанти правил для налаштування правил, щоб зробити свою власну гру, включаючи варіанти бонусів, умінь та прогресій магічних предметів, персонажів, які отримують силу кількох класів одночасно, та багато іншого!< /li> Усілякі нові та варіативні магічні предмети, включаючи інтелектуальні предмети, прокляті предмети, артефакти, чудасії, які ви можете додати до предметів, і зовсім новий тип предмета, який називається реліквією, який хитається разом із вашим персонажем! Каталог підсистем для вирішення унікальних ситуацій: від захоплюючих погонь до дослідження загадок, боїв на транспортних засобах та складних дуелей до "гексорозвідки" у стилі пісочниці та багато іншого! Плюс універсальна система переможних очок, яка допоможе розробляти власні підсистеми! Більше 60 нових NPC для використання у вашій грі, розроблені для максимальної корисності для всіх кампаній Pathfinder!   Увага! Для гри потрібна базова книга правил або стартовий набір Следопыт.  

FREE
ДОП
Є в наявності
1799 грн

Готові вийти за рамки основ? Розширте межі можливого за допомогою Посібника для досвідчених гравців Pathfinder! нові захоплюючі варіанти правил для ігрових персонажів, додаючи ще більше можливостей у вашу гру Pathfinder!Всередині ви знайдете абсолютно нові фішки: предки, спадщина та чотири нових класи: проникливий слідчий, таємничий оракул, відважний головоріз та відьма!   "Посібник для досвідчених гравців" також включає нові захоплюючі можливості для всіх ваших улюблених класів Базової книги правил і безліч нових фонів, загальних умінь, заклинань, предметів і 40 гнучких архетипів, щоб ще більше урізноманітнити ваш ігровий досвід!   Посібник для досвідчених гравців Pathfinder включає: Чотири нові класи: слідчий, оракул, головоріз і відьма! П'ять нових предків і п'ять спадщин для будь-яких предків: небесні аазімари, цікаві котячі, породжені відьмами підмениші, вампіри дампіри, сутінкові мандрівники, лускаті кобольди, люті орки, диявольські тифлінги, працьовиті щурі народи та пернаті тенгу! 40 нових архетипів, включаючи мультикласові архетипи для чотирьох нових класів, фаворитів слідопитів, таких як кавалер, учень-дракон, танцюрист тіней і лінчувальник, а також абсолютно нові архетипи, такі як знайомий майстер та залізна стіна зі щитами! Нові варіанти класів для всіх дванадцяти класів з основної книги правил Pathfinder, включаючи чемпіонів зла, джинів і тіньових чаклунів, дзен-лучників, негідників-натхненників, чаклунів-рейнджерів та багатьох інших ! Ще більш захоплюючі нові правила, від рідкісних і унікальних фонів до умінь дослідників, від заклинань і ритуалів, таких як перевтілення та створення деміплану, до нових предметів, включаючи спеціальні жезли з незвичайними ефектами та захоплюючі зілля, гідні казана відьми.   Увага! Для гри потрібна базова книга правил або стартовий набір Следопыт.  

FREE
ДОП
Очікується
1559 грн
2-5
13+
90'

У рольовій грі Слідопит ви станете головним персонажем неймовірної пригоди. Ви самі вирішуєте, який шлях вибрати, і самі пишете свою історію Ви можете стати відважним воїном, який майстерно володіє холодною зброєю і безстрашно вражає супротивника в ближньому бою.   Або, можливо, вам до душі роль клерика, який за допомогою божественних сил може, як повернути життєві сили союзникові, так і дати відсіч ворогові. Якщо хитрість і спритність ви цінуєте вище за інші якості, то вам підійде роль шахрая. А якщо ви хочете плести заклинання та керувати стихіями, то ви можете стати магом. Слідопит рольова гра: стартовий набір включає всі необхідні елементи для комфортної гри. Книга гравця описує правила гри для воїна, мага, шахрая і клерика. Велика частина книги гравця допомагає створити героя, решту займають правила ведення бою та опис спорядження персонажа.   Книга ведучого містить опис здібностей і характеристик монстрів, а також умови підготовки гравців та проведення гри. Книга ведучого дає рекомендації про те, як самостійно придумати історію та карту підземелля. Ці рекомендації можуть бути використані не тільки в рамках цієї гри, але також і для інших рольових ігор.   Двостороннє ігрове поле (підземелля/пісок) виконане на картоні, вкритому плівкою, тому гравці можуть вільно користуватися маркерами, що стираються.   Підземілля Чорного Ікла - це тренувальний сценарій, який допоможе новачкам героям або новачкові, що веде зрозуміти основи рольової системи Pathfinder і правила гри. Коли гравці опанують правила, вони можуть почати свою першу серйозну пригоду, яку пропонує Pathfinder Roleplaying Game: Beginner Box. Воно носить назву"смертоносна копальня". За сюжетом гравці-герої вирушають на пошуки двох зниклих гномів у золотоносні копальні, розташовані на околицях міста Сендпоінт.   Російське видання стартового набору рольової гри Слідопит має кілька нововведень, що відрізняють його від оригінальної англійської:   + крім зазначених чотирьох ігрових класів додається п'ятий - варвар; + до набору включена додаткова пригода під назвою "Господар Зруйнованої Твердині"; + понад 50 додаткових нових фішок монстрів, включаючи фішки нового класу.

FREE
HIT
Є в наявності
1759 грн
2+
16+
60'+

У рольовій грі Слідопит ви станете головним персонажем неймовірної пригоди. Ви самі вирішуєте, який шлях вибрати, і самі пишете свою історію Ви можете стати відважним воїном, який майстерно володіє холодною зброєю і безстрашно вражає супротивника в ближньому бою.   Або, можливо, вам до душі роль клерика, який за допомогою божественних сил може, як повернути життєві сили союзникові, так і дати відсіч ворогові. Якщо хитрість і спритність ви цінуєте вище за інші якості, то вам підійде роль шахрая. А якщо ви хочете плести заклинання та керувати стихіями, то ви можете стати магом. Слідопит рольова гра: стартовий набір включає всі необхідні елементи для комфортної гри. Книга гравця описує правила гри для воїна, мага, шахрая і клерика. Велика частина книги гравця допомагає створити героя, решту займають правила ведення бою та опис спорядження персонажа.   Книга ведучого містить опис здібностей і характеристик монстрів, а також умови підготовки гравців та проведення гри. Книга ведучого дає рекомендації про те, як самостійно придумати історію та карту підземелля. Ці рекомендації можуть бути використані не тільки в рамках цієї гри, але також і для інших рольових ігор.   Двостороннє ігрове поле (підземелля/пісок) виконане на картоні, вкритому плівкою, тому гравці можуть вільно користуватися маркерами, що стираються.

FREE
HIT
Очікується
1459 грн
2+
13+

Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary Book - це книга, яка включає описи сотень монстрів, яких ви можете зустріти у фентезі світі ;Pathfinder.   Більше 400 найжорстокіших ворогів фентезі вириваються зі сторінок цієї величезної 360-сторінкової збірки найпопулярніших і найпоширеніших істот у світі Pathfinder! Від знайомих ворогів, таких як орки, дракони та вампіри, до нових жахів, таких як кошмарний ніліт і триголовий мукраді, і до підходящих слуг для закликачів будь-якого світогляду – цей обов'язковий компаньйон до Основного зводу правил слідопиту кишить істотами, щоб кинути виклик персонажам. будь-якого рівня. Бестіарій слідопитів включає: більше 400 монстрів; прекрасні повнокольорові ілюстрації практично на кожній сторінці; докладні списки монстрів, відсортовані за рівнем, типом і рідкістю, щоб допомогти вам знайти відповідного монстра для будь-якої ситуації; універсальні правила монстрів для спрощення спеціальних атак, захисту та таких якостей, як захоплення, ковтання повністю та регенерація; рекомендації щодо надання відповідних жахливих скарбів на будь-який випадок; докладні відомості на бічних панелях з додатковою інформацією про найпопулярніших жахливих друзів та ворогів Pathfinder. До цієї книги ви також можете придбати відповідний набір фішок монстрів.

FREE
ДОП
Очікується
1599 грн
2+
13+

Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary Book - це книга, яка включає описи сотень монстрів, яких ви можете зустріти у фентезі світі ;Pathfinder.   "Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 2" - друга велика збірка, що описує понад 350 ворогів, що зустрічаються у світі Pathfinder! Від класичних монстрів, таких, як дракони, гіганти та бармоголи – до потенційних союзників і слуг, які підходять для закликачів з будь-яким світоглядом. Якщо ви виконуєте роль майстра, Гікач рекомендує купити цю книгу. Бестіарій 2 містить: більше 350 міфічних та фентезійних монстрів з ілюстраціями та описом; докладні списки монстрів, відсортовані за рівнем, типом і рідкістю, щоб допомогти вам знайти відповідного монстра для будь-якої ситуації; випробування для будь-якої пригоди та рівня гри; безліч нових шаблонів і варіантів; нові правила створення та усунення загроз високого рівня; розширені універсальні правила монстрів для спрощення спеціальних атак, захисту, захоплення, заковтування, регенерації тощо нові фамільяри, тварини-компаньйони та інші союзники. До цієї книги ви можете придбати відповідний набір фішок монстрів.

FREE
ДОП
Очікується
1599 грн
2+
13+

Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary Book - це книга, яка включає опис сотень монстрів, яких ви можете зустріти у фентезі світі ;Pathfinder.   Ккомплектація настільної гри "Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 3 - Pocket Edition": понад 300 монстрів, народжених міфологією та фольклором! Чудові повнокольорові ілюстрації майже на кожній сторінці! Вичерпні списки монстрів, відсортовані за рівнем, типом та рідкістю, щоб допомогти вам знайти потрібного монстра для будь-якої ситуації! Універсальні правила монстра для спрощення спеціальних атак, захисту та таких якостей як хапання, ковтання цілого та регенерація. Детальні бічні панелі знань, що пропонують додаткову інформацію про ще більшу кількість найпопулярніших друзів та ворогів Pathfinder! До цієї книги ви також можете придбати відповідний набір фішок монстрів.

FREE
ДОП
Очікується
1599 грн

Жорстокі вороги з Бестіарія слідопитів оживають на вашому столі з цією колекцією з більш ніж 375 фішок істот, які можна використовувати в рольовій грі Pathfinder або Будь-яка настільна фентезійна рольова гра Кожна двостороння фішка, надрукована на міцному картоні, містить красиве повнокольорове зображення жахливого монстра з Бестіарія слідопитів. приголомшливою! До цього набору ви можете ще придбатикнигу-бестіарій, в якій ви знайдете всю інформацію щодо монстрів даного набору (рівень атаки, захисту, спеціальні здібності, швидкість, місце проживання та багато іншого).

Очікується
 

З цим доповненням фентезійний світ гри "Сліддопит" поповниться трьома сотнями істот, а це означає, що гра стане більш яскравою, а пригоди ще небезпечнішою та захоплюючою.    Варто звернути особливу увагу на те, що нові фішки монстрів, можуть бути задіяні не тільки в "Слідопиті", але і в інших іграх жанру фентезі. Фішки відрізняються високою якістю та яскравим художнім оформленням. Яскрава колекція монстрів порадує будь-якого данж-майстра.   До цього набору ви можете придбати книгу-бестіарій, в якій ви знайдете всю інформацію щодо монстрів даного набору (рівень атаки, захисту, спеціальні здібності, швидкість, місце проживання та багато іншого).

FREE
Очікується
1299 грн

Завершіть потрійну загрозу пішаків монстрів! будь-якої фентезійної рольової гри. У цій колекції представлені чудові повнокольорові зображення безлічі нових гидот, у тому числі понад 300 монстрів, таких як дракони, годинникові механізми, демони, дияволи, відьми, камі, уроборос, спрайти, титани, валькірії та багато інших, яких ви можете зустріти в nbsp; Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary Book 3 ! Колекція Pathfinder Bestiary 3 Pawn - найкращий спосіб переконатися, що у вас є ідеальний монстр для кожної зустрічі у рольовій грі Pathfinder!

FREE
Очікується
1299 грн

Слідопит(Pathfinder)

«Сонце схилялося до заходу сонця. Небо займалося червоною загравою, готовою спалахнути будь-якої миті. Здавалося, що життя на землі було звичайним, тихим і спокійним. Але чи це так...» - записавши ці рядки, Наталя задумливо подивилася у вікно. Вже світало, але вона все писала та писала...

Стати великим – мрія багатьох! А особливо коли ти відчуваєш і розумієш, що маєш дар. Не важливо писати чи шити, важливо, що він є. Навіть стати майстром в настільних іграх - це також талант. А якщо цей майстер ще й сам вигадує сюжети, чи пише книжки, — це справжня майстерність. Але буває так, що не вистачає деяких пазлів, щоб створити свій шедевр. Єдиний і неповторний. І починаємо шукати потрібну інформацію у різних джерелах.

Інтернет-магазин настільних ігор Кубик з радістю надасть вам свої послуги. На цій сторінці ви знайдете чудову рольову систему, яка допоможе скласти пазли та придумати свою дивовижну історію. Саме завдяки ній можна вирушити у подорож із друзями.

  • Наприклад Слідопит: Книга правил 2-а редакція (рос) (Pathfinder Roleplaying Game: Core Rulebook 2 edition (rus)) допоможе вам вибрати свій стиль жанру і написати свою неймовірну пригоду. Можливо це буде фантастика чи фентезі, не має значення! Головне, що вона буде цікавою та захоплюючою. У книзі 600 сторінок, на яких ви побачите магів, фей, ельфів, вампірів, кентаврів, а також детективів, ченців, вчених та багатьох інших героїв. Кожен герой наділений різними здібностями та талантами. Хтось добре вміє грати, а хтось красти, одні творять, роблять відкриття, інші руйнують. У цьому чудо-путівнику є все: свій характер, різні почуття та емоції, які допоможуть створити гостросюжетну та захоплюючу історію. Втомилися від рутинного життя, хочеться створити свій світ, де зручно та комфортно? Заходьте! Кличте друзів і вирушайте в подорож!
     
  • Хочеться додати страшилок і потвор у свої історії, щоб аж дух захоплювало? Купуйте книгу Слідопит. Бестіарій Книга монстрів (Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary). У ній ви знайдете понад 400 різних видів монстрів, що вириваються назовні із темного царства. Завдяки книзі у ваших історіях з'являться: орки, дракони, монстри, людожери, вампіри та інші істоти, що наводять жах та страхи на жителів тієї місцевості. А може, ви письменник, і шукайте нові сюжети для книги? Тут ви знайдете все для створення власного шедевра. Кличте друзів, створюйте історії, де добро перемагає зло.
     
  • Для любителів не тільки вигадувати ігри, але й бачити події, пропонуємо ігрове поле Слідопит рольова игра: Ігрове поле Таверна (Pathfinder Roleplaying Game: Flip-Mat Tavern). Завдяки йому всі ваші пригоди проходитимуть у вас перед очима. Різні мініатюри героїв та монстрів і навіть фішки ви зможете бачити та взаємодіяти з ними. Бачити перебіг подій і спрямовувати його туди, куди самі захочете. Усі зображення видно на полі, що полегшує завдання ведучому та гравцям. Ігрове поле ламіноване, і ви зможете ставити різні позначки. І найважливіша фішка, воно універсальне! Підходить для будь-яких настільних рольових ігор, де можна створювати свої власні унікальні історії та ігри.
  • Любителям екстриму та адреналіну пропонуємо ігрове поле Слідопит: Складове поле Місто Стартовий набір (Pathfinder Flip-Tiles: Urban Starter Set). Події відбуваються у вашому придуманому Місті, де герої після різних розбоїв, пригод та небезпек віддаються різним втіхам та веселощам. Або ж можна уявити іншу картину Міста: події, що відбуваються у далекому майбутньому. Після невдалих експериментів усі, хто прийняв вакцину, почали вмирати. Ті, що вижили, ховалися по різних закутках, підвалах і будинках міста, рятуючись від переслідувачів. Ігрове поле з квадратною однодюймовою сіткою чудово підходить для досвідчених та новачків будь-якої рольової системи. Випробуйте свої творчі здібності! Повірте, воно того варте! Збирайте команду та запалюйте!

Ці та інші книги правил, путівники, сценарії, ігрові поля та інші аксесуари ви зможете знайти на сторінці Слідопит (Pathfinder). Ці чудові помічники допоможуть створити і поринути у свої світи, де добро перемагає зло, дружба та вірність цінується на вагу золота. Де багато нових відкриттів, винаходів та різних пригод. Звичайно, вам знадобиться сміливість та рішучість, щоб поборотися зі своїми страхами. Увімкнути творче мислення, уяву та кмітливість. Адже всі ці навички стануть вам помічниками і в житті. Проживши життя героя, ви зможете придумати та змінити своє життя. Стати сильнішим, сміливішим, добрішим і ніжнішим. Адже ніхто не знає меж між реальністю та віртуальністю...

Купити настільні ігри у Харкові та Україні можна, скориставшись "Купити в один клік", оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за номером (057) 756-91-87 або (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід