Шестигранний кубик з цифрами, розмір грані 16 мм.
Високоякісні дерев'яні кубики, які відмінно підійдуть як каунтери, на заміну втрачених компонентів або для PnP-версій ігор.
Купити гру Кубики, каунтери, токени, 25 шт (жовтий) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
25 кубиків
розмір грані 8 мм.
Шестигранний кубик з цифрами, розмір грані 16 мм.
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Пластиковые подставки - простой, но в тоже время нужный аксессуар, без которого нельзя обойтись во многих играх. Сделанные из высококачественного прозрачного пластика, эти подставки идеально подойдут для разнообразнейших картонных фишек, тайлов, токенов. Например, в базовой игре Древний Ужас всего 12 подставок для фишек игроков, хотя в наборе игры много фишек монстров, которые в большом количестве могут находиться на поле. Использовав эти подставки, жетоны монстров будут видны всем игрокам, и будет четко видно, где и сколько их расставлено - важная информация для данной игры. Этот аксессуар отлично подойдет не только для официальных игр, но и для ПнП версий, ролевых игр, а также игр, которые вы сами придумали и сделали. Толщина вставки 1,8-2,5 мм.
"Випадкові мутації" — це не заміна оригінальної "Еволюції" і не доповнення до неї, а окрема настільна гра. Вона успадкувала від своєї попередниці багато елементів, тому тим, хто знайомий із звичайною "Еволюцією", буде нескладно освоїти і "Випадкові мутації". Більше того, багато властивостей з першої гри та її доповнень можна використовувати і в новинці — список таких карт є в кінці правил. у"Випадкових мутаціях" 90 карт, на сорочці яких зображено фірмову"еволюційну" ящірка, а на лицьовій стороні зазначено одну з 16 можливих властивостей, наприклад "Хижак", "Короїд"Або "Муркування". Як і в звичайній "Еволюції", кожну карту можна розіграти двома способами: або сорочкою вгору як тварина, або відкритою як властивість. Раунд гри складається з чотирьох фаз. Перша — фаза розвитку, у якій учасники викладають карти зі своїх власних колод. Коли всі гравці розіграли карти з особистих колод (або вирішили не робити цього), настає фаза клімату. За допомогою кольорових кубиків перший гравець визначає, скільки їжі є в цьому раунді (червоні фішки), скільки сховищ є (зелені фішки) і скільки паразитів з'явилося (чорні фішки). Потрібна кількість фішок викладається з коробки на стіл. Після цього починається фаза живлення, в якій гравці розподіляють фішки між істотами. У свою чергу, гравець може або покласти червону або зелену фішку на свою істоту, або видати чужій тварині фішку паразита, або атакувати одним зі своїх хижаків.
"Вулик" - це стратегічна гра, від якої неможливо відірватися. Для того щоб почати гру вам потрібен лише ще один гравець; причому грати можна на будь-якій відносно рівній поверхності, просто переставляючи шестигранні фігурки із зображеннями комах. Правила прості – треба лише запам'ятати, як переміщається кожен вид комах. Наприклад, повільний жук може переповзати через фішки, спритний коник перестрибує через фішки, швидкісний мураха може бігати на будь-які дистанції навколо вулика, не відриваючись від поверхні. Виграє той, хто зможе оточити бджолу суперника фішками – своїми чи супротивника. Кишенькова версія «Вулика» ідеально підходить як розвага під час поїздок – компактна, проста і захоплююча. У кишенькову версію входять доповнення «Сонечко» та «Москіт».