Гра в життя

Game of Life

1175 грн

Очікується
FREE
2-4
8+
60'
Видавець: Hasbro
Хочуть купити цю гру: 13 гравців

Гра в життя

Game of Life

1175 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Іноді ми замислюємося, як змінилося б наше життя, якби ми зробили у важливий момент інший вибір. чи навпаки - дошкуляли нещастя, чи змогли б упоратися з усім, не втратити голову і силу волі на шляху до благополуччя?

 

"Гра в життя" пропонує вам переграти своє життя заново - але не поодинці, а в компанії добрих друзів. Захоплююча настільна "Гра в життя" дарує вам новий старт і безліч шансів, які можна спіймати, немов Птах Щастя, на своєму шляху. З чого ви хочете розпочати свою кар'єру: з навчання в університеті чи першій роботі? Вирішувати доведеться вже на старті.

 

Гравці в Життя подорожують настільною картою, яка представляє можливі події в їхній долі. Вони різноманітні: це може бути і випадкова зустріч, і хвороба, і зміна роботи, народження дітей, і багато іншого. Обертання рулетки визначає, на яке поле потрапить ваш ігровий аватар і що йому належить зробити. Але роль випадку гри не обмежується тільки цим: картки "життя", які не можна відкривати до закінчення, здатні сильно вплинути на ваш кінцевий підсумок. Гра закінчується, коли кожен учасник проходить через свою кількість життєвих випробувань та виходить на пенсію. Переможцем стає найщасливіший, а отже - найбагатший гравець.

 

Купити гру Гра в життя у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
3 гори
1 міст
1 листок наклейок
7 будівель
1 вертушка
6 машинок
52 чоловічки
25 жетонів життя
9 карток зарплати
9 карток кар'єри
9 карток акцій
9 карток на нерухомість
гроші
14 страхових полісів
18 банківських позик
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід