Зимові казки

Winter Tales

1399 грн

Очікується
FREE
HIT
3-7
14+
45'
Видавець: Fantasy flight games
Хочуть купити цю гру: 18 гравців

Зимові казки

Winter Tales

1399 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

У чарівній країні, де живуть усі казкові персонажі, вічно панувало літо і сонце дарувало всім жителям тепло та радість. зненавидівши світло і доброту, всі злі й погані персонажі почали війну Осені, щоб у будь-що погубити радість у цьому світі, з цієї війни вони вийшли переможцями і на країну опустилася вічна зима, поховавши під товстим снігом зелень лісів і тепло сердець. захисники добра не зникли - слуги Весни, за якою знову прийде Літо, вони ведуть підпільну боротьбу з жорстоким режимом Зими, щоб повернути сонце та колишнє благополуччя.

 

Winter Tales - оригінальна настільна гра на фантазію та вміння вигадувати історії. Гравці діляться на початку гри на дві фракції: солдатів Зими, мета яких зберегти назавжди зиму в Чарівній країні, та слуг Весни, які всіма силами прагнуть повернути тепло та радість холодній та сумній країні.

 

За весну виступають Аліса, Піноккіо, Страшило, Залізна людина, а злими слугами Зими стануть Білосніжка, Вовк, Лисиця і кіт, Білий кролик та інші. Більше того, якщо бере участь 3, 5 або 7 гравців, то один з них не вступає до жодної фракції, а стає Казковником, у якого своя особлива мета - зробити так, щоб жодна зі сторін не могла перемогти і історія не мала кінця .

 

На відміну від інших ігор на уяву, в Зимових казках є ігрове поле з локаціями, які можуть відвідувати персонажі гравців і в яких відбуватимуться події, з яких складатиметься історія. Ярмарок Чудес, психіатрична лікарня Божевільного Капелюшника, Фабрика кошмарів - у цих та інших локаціях персонажі спілкуватимуться, знаходитимуть предмети, ставити пастки, вступатимуть у бої.

 

Вибравши фракції, кожен гравець вступає в гру мінімум з двома персонажами. У свій хід гравець переміщатиме фішки персонажів по полю, розпочинатиме сюжетні квести або продовжуватиме вже створені, використовуватиме карти історій. Квести - це поворотні моменти у казці, які дають шанс одному чи іншому боці закінчити історію зі своїм фіналом. Вибравши квест, гравець розповідає історію персонажа, щоб вона була пов'язана з умовами завдання та розігрує для цього карти історій з руки. На картах історій зображені малюнки, які спеціально виконані у примітивно-дитячому стилі, щоб гравець міг на їх основі сам придумати предмет чи дію, яка узгоджується з його розповіддю.

 

Перед початком гри встановлюється кількість квестів, які потрібно виконати гравцям. Мінімальна їх кількість - 3, але може бути і сім, збільшуючи тим самим час партії, а отже, і казка стане більшою і багатшою на події. Чим більше квестів буде завершено гравцями однієї фракції, тим більші їхні шанси на перемогу наприкінці гри – епілозі. Переможе той бік, чий фінал закінчуватиме казку за результатами виконаних квестів та розіграних в епілозі карт історій.

 

Гру Winter Tales в першу чергу зачаровує своїм дизайном - картинки на картах хоч і виконані в похмуро-готичному стилі, але привертають до себе з першого ж погляду. Незважаючи на такий стиль, гравці вільні творити сюжет у будь-якому жанрі: драма, жахи, комедія - настрій казки може бути будь-яким і гравці повинні заздалегідь визначити, як ітиме розповідь.

 

Якщо в кінці гри ви відчуваєте, що придумали відмінну історію та задоволення від добре проведеного часу набагато сильніше ніж радість перемоги або гіркоту поразки, значить талант та зусилля авторів гри Winter Tales не пішли. марно!

 

Купити гру Зимові казки у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле
124 карти
54 жетони та маркери
14 пластикових підставок
7 аркушів-підказок
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль