Цивілізація Сіда Мейєра: Удача і Слава (англ)

Civilization: Fame and fortune Eng

1300 грн

Під замовлення
FREE
ДОП
2-5
13+
180'
Видавець: Fantasy flight games
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Цивілізація Сіда Мейєра: Удача і Слава (англ)

Civilization: Fame and fortune Eng

1300 грн
Безкоштовна доставка!
Під замовлення

Перед вами перший додаток до настільної "Цивілізації Сіда Мейєра", випущеної під логотипом компанії FFG.Цей набір включає чотири нові цивілізації (арабів , іспанців, греків та індійців), колоду видатних особистостей (що дозволяють гравцям наймати їх та отримувати підтримку від таких історичних персонажів, як Жанна д'Арк, Марко Поло, Ганнібал або Густав Адольф), додаткові фрагменти ігрового поля, карти технологій та подій культури, а також колоду інвестицій та компоненти для п'ятого гравця.

 

У комплект гри входять 9 карт Чудес Світу, досягнень цивілізації, що охоплюють античність, середньовіччя і сучасність. Наприклад, Велика Стіна здатна захистити корисні ресурси від можливих грабіжників, Тадж-Махал стати прекрасним доповненням до одного з міст гравця, а Кремль – mdash; забезпечити додаткове втручання у операції суперників.

 

Це доповнення дозволяє гравцям розширювати свої столиці до метрополій. Їхні жетони займають на полі 2 клітинки і дозволяють використовувати 10 клітин околиць, а не 8. Більше того, метрополії дають бонус у бою захисникам і виробляють 2 одиниці культури замість 1.

 

На 3 нейтральних фрагменти ігрового поля Fame and Fortune нанесені спеціальні значки реліквій. Гравець, який знайшов реліквію, отримує доступ до додаткової ігрової можливості, яку можна використовувати один раз за гру.

 

Колода інвестицій забезпечує більше взаємодії між економічною дорогою до перемоги та рештою трьох, дозволяючи гравцям вкладати гроші в різні сфери держави. Гравці отримують перед грою чотири карти інвестицій, які стають їх довгостроковими стратегіями. Щоб отримати запропоновані ними переваги, гравці можуть інвестувати в будь-яку з цих карт по одній монеті в хід, але слід бути обережним: ці монети не враховуються під час виконання умов економічної перемоги.

 

Увага! Для гри необхідна базова гра "Цивілізація Сіда Мейєра".

 

Купити гру Цивілізація Сіда Мейєра: Удача і Слава (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

4 листи цивілізації
4 маркери для торгівлі
4 маркери для економіки
4 маркери рівня культури
4 рідних тайла
7 нейтральних тайла карти
3 маркери реліквії
9 пластикових фігурок для п'ятого гравця
152 карт
9 маркерів Чудес
23 маркери інвестування
5 маркерів метрополії 10 нових маркерів будиночків
5 нових маркерів сіл
15 маркерів караванів/фортифікацій3 п'ятиочковий маркера культури
14 маркерів для п'ятого гравця
пам'ятка
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + A Game of Thrones: (2nd Edition) (Гра престолів (2-ге видання) англ)   + A Game of Thrones: (2nd Edition) (Гра престолів (2-е видання) рус)   + Arkham Horror (Жах Аркхема рус)   + Mansions of Madness (Обитель безумства)   + Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island (Робінзон Крузо: Пригоди на острові англ)   + Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island (Робінзон Крузо: Пригоди на острові рус)   + Timeline: Inventions (Таймлайн: Винаходи)     + Timeline: Science and discoveries (Таймлайн: Наука та відкриття)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
50 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід