Цолькін: Календар Майя (рос)

Tzolk'in: Mayan Calendar (rus)

1845 грн

Очікується
FREE
2-4
12+
90'
Видавець: GaGa Games
Хочуть купити цю гру: 21 гравців

Цолькін: Календар Майя (рос)

Tzolk'in: Mayan Calendar (rus)

1845 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Цолькін: Календар Майя – чудова євростратегія, що увійшла до ТОП-50 найкращих настільних ігор за версією BGG. У цій грі учасники стають правителями народу майя, які будуть вести своїх підданих до багатства та процвітання.Вирощуючи маїс, добуючи дерево та камінь, будуючи палаци та покращуючи технології, правителі майя піднімуть свою цивілізацію до небачених висот розвитку.

 

Перше, що впадає у вічі - це незвичайне поле з системою шестерень, що пропонують гравцям різні дії для виконання.

 

Як і в багатьох євростратегіях (Stone age, Feast for Odin та інші), основною механікою у грі Tzolk'in: Mayan Calendar виступає розміщення робітників (Worker Placement). У свій хід гравець бере фішку одного або кількох робітників і виставляє на вільні осередки різних шестерень. Якщо на обраній шестерні вже є інші робітники, потрібно додатково заплатити жетони маїсу, щоб додати свого.

 

Перша особливість гри в тому, що гравець виконує дію не в момент приміщення туди робітника, а коли прибирає його звідти. Тобто гравець у свій хід або виставляє робітників, або забирає їх та виконує дії.

 

Кожна шестерня символізує одне з найбільших міст майя (Паленке, Ящілан, Тікаль, Ушмаль, Чичен-Іца), які мають певну спеціалізацію (набір доступних дій). Паленке - це аграрне місто, що постачає головний харчовий ресурс - маїс, гірський Ящілан багатий на руду і золото. , Кецалькоатль, Кукулькан) та отримують від них милості у вигляді переможних очок та ресурсів.

 

Особливо варто відзначити, що боги майя посилають свої милості тільки в тому випадку, якщо гравець підносить їм як дар легендарний кришталевий череп, фішку якого можна отримати з певних осередків дій. /p>

 

Коли всі гравці були схожі, центральна шестерня повертається на один зубець і починається новий раунд. Саме ця механіка повороту шестерень і робить гру Цолькіна: Календар Майя унікальною у своєму роді. Поворот зміщує всіх виставлених робітників, чому в наступному раунді вони зможуть виконати наступне по колу, більш прибуткову дію. Таким чином, мета гравця не тільки раз у раз розміщувати робітників і отримувати ресурси, але й вирішувати чи залишати їх на полі, щоб отримати через чотири-п'ять раундів нову вигоду.

 

Отримані ресурси витрачаються на купівлю технологій і будівель з відповідних шестерень. Вони дають гравцеві бонусні ресурси при виконанні різних дій (наприклад, два бонусні маїси з дії збір маїсу) або бонусні переможні очки в кінці гри (наприклад, 2 бонусні очки за кожну побудовану будівлю).

 

Гра завершується, коли пройде умовний ігровий рік, тобто коли центральна шестерня зробить один повний оборот. Цікаво відзначити, що автори гри Цолькін дали їй таку екзотичну назву не просто для тематичної атмосферності - ритуальний календар майя цолькін (Tzolk'in) містить 260 днів, а центральна шестерня має 26 зубців, тобто, робочі гравців дійсно проводять цілий ритуальний рік у працях і благаннях до богів.

 

Гравці підраховують переможні очки, отримані протягом гри, бонуси з карток будівель і очки за ресурси, що залишилися. Гравець, який набрав найбільше очок, стає переможцем.

 

Купити гру Цолькін: Календар Майя (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле
6 шестерень різних розмірів
лист з наклейками
24 фішки робочих 4 кольорів
65 кубиків-каунтерів (дерево
камінь
золото)
13 кришталевих черепів (пластик)
65 жетонів злаків (вартість від 1 до 5)
4 маркери окулярів
28 тайлів їжі
21 тайл початкового багатства
маркер першого гравця
13 тайлів монументів
32 тайли будівель
4 підказки
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + Activity (Активіті)   + Cyclades (Кіклади)   + Dominion (Домініон)     + Memoir'44 (Мемуари'44)     + Stone Age (100000 років до нашої ери)   + Stone age. Style is the Goal (100000 років до нашої ери: Розкіш кам'яного віку)   + Summoner Wars: Master Set (Війни Заклиначів: Основний набір)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід