Кланку! Затонулі скарби (англ)

Clank! Sunken Treasures Expansion (eng)

769 грн

Під замовлення
ДОП
2-4
13+
60'
Видавець: Renegade Game Studios
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Кланку! Затонулі скарби (англ)

Clank! Sunken Treasures Expansion (eng)

769 грн
Під замовлення

Clank!: Sunken Treasures - невеликий додаток до колобудівної гри Clank!, що пропонує гравцям відправитися в нові підземелля на пошуки нових пригод.

 

Нове двостороннє ігрове поле пропонує учасникам дві нові локації: замок із напівзатопленим підземеллям, і піратський корабель у бухті, пронизаній безліччю гротів і каверн, заповнених водою.

 

Затопленість деяких приміщень - це і є нова "фішка" доповнення Clank!: Sunken Treasures. Будучи простими людьми, шукачі скарбів можуть бути під водою поки вистачає повітря, тому, якщо ваш герой перебуває в затопленому приміщенні, він протягом свого ходу повинен повернутися в нормальну кімнату, інакше він втратить окуляри життя. Герої можуть плавати між затопленими приміщеннями, але за це доведеться витрачати додаткові очки руху. Протягом гри можна отримати союзника (русалка) або жетон аквалангу, які дають змогу ігнорувати штрафи затоплених приміщень.

 

Також у наборі ви знайдете нові карти союзників, речей, монстрів, скарбів.

 

Увага! Для гри потрібна базова гра Clank! A Deck-Building Adventure.

 

Купити гру Кланку! Затонулі скарби (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Двостороннє ігрове поле
поле ринку
35 карт підземель
карта золотої рибки
жетон великого секрету
2 жетони малих секретів
2 жетони аквалангу
правила гри.

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід