Century. Прянощі (англ)

Century: Spice Road (eng)

 

Під замовлення
2-5
8+
30'
Видавець: Plan B Games
Хочуть купити цю гру: 7 гравців

Century. Прянощі (англ)

Century: Spice Road (eng)

 
Під замовлення
реницею йдуть каравани зі Сходу, доставляючи до Європи екзотичні спеції та прянощі. Яку б пряність не взяв купець, він завжди буде впевнений у попиті та своєму домі. Везаючи свій товар на захід, можна зустріти чимало колег по торговому ремеслу, і обмінятися з ними досвідом та товарами, взаємовигідно урізноманітнюючи свій асортимент. Продаж обіцяє великі багатства, але тільки одиниці досягають вершини торгової майстерності.

 

 

Century: Spice Road - проста та захоплююча гра на комбінаторику, в якій учасники прагнуть отримати різні види спецій та обміняти їх набори на переможні очки.

 

У грі Century: Spice Road спеції символізують прості дерев'яні кубики різних кольорів. Причому, як і в реальному житті, спеції займають різний ранг залежно від своєї унікальності: найзвичайнішою вважається жовта куркума, за нею йде червоний шафран, вище стоїть зелений кардамон, прозваний "Королевою спецією", вершину ж займає коричнева кориця - настільки рідкісна і цінна в давнину спеція, що її підношення були гідні лише боги та божественні імператори.

 

У грі Century. Прянощі для більшої атмосферності кубики-спеції складаються в спеціальні чашки, звідки їх зручно брати всім учасникам гри. Чашечки обов'язково ставляться у вертикальний ряд у суворій послідовності: куркума-шафран-кардамон-кориця.

 

Кожен гравець починає з кількома стартовими кубиками куркуми та картами стартових купців, а на столі формується загальний ринок карт завдань (переможних очок) та нових купців.

 

Ігровий процес в Century. Прянощі дуже простий - кожен гравець у свій хід може виконати лише одну дію з чотирьох доступних:

+ Розіграти купця з руки та застосувати його ефект;

+ Взяти в руку нового купця із загального ринку;

+ Обмінювати отримані спеції на карту завдання;

+ Повернути в руку всі розіграні картки купців.

 

Як бачимо, з чотирьох доступних дій три пов'язані з картами купців - ключовим компонентом гри Century: Spice Road. Саме від того, які купці будуть використовувати гравці і в якій послідовності, залежатиме їхній успіх у грі.

 

Ефекти карт купців дозволяють брати із загального запасу кубики різних спецій, обмінювати одні спеції на інші (наприклад, поміняти 2 куркуми на 1 шафран) і виконувати ще одну особливу дію - " покращення" спеції. Поліпшення спеції - це як обмін кубиків нижчого рангу на вищий, але завжди в пропорції 1 до 1, тоді як обмін можливий і одного кубика на три, три на два тощо.

 

Коли у гравця збирається достатньо кубиків спецій, він на них може купити одну з переможних карт завдань із загального ринку. Наприклад, карта вартістю 12 переможних очок вимагає один кубик куркуми, два кардамони та одну корицю.

 

Купити гру Century. Прянощі (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 карт каравану
10 стартових карт
36 карт переможних очок
43 карти купців
105 каунтерів спецій
4 чашки для спецій
20 металевих монет
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + Activity (Активіті)   + Cyclades (Кіклади)   + Dominion (Домініон)     + Memoir'44 (Мемуари'44)     + Stone Age (100000 років до нашої ери)   + Stone age. Style is the Goal (100000 років до нашої ери: Розкіш кам'яного віку)   + Summoner Wars: Master Set (Війни Заклиначів: Основний набір)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід