Пульсар 2849

Pulsar 2849

 

Під замовлення
2-4
8+
10'
Видавець: Czech Games Edition
Хочуть купити цю гру: 6 гравців

Пульсар 2849

Pulsar 2849

 
Під замовлення

2849 рік - людство вже освоїло Сонячну систему і готове розпочати експансію в інші частини Галактики, адже тепер нарешті вирішено проблему джерела колосальних обсягів енергії, які потрібно витрачати на перельоти. Люди навчилися видобувати енергію прямо з космічних світил, але для нового кроку в підкоренні космосу потрібно налагодити інфраструктуру її видобутку та передачі на відстань. Декілька мегакорпорацій взялися за цю непросту, але дуже прибуткову справу!

 

Pulsar 2849 - стратегія на кубиках, де учасники стають на чолі мегакорпорацій, що конкурують за право побудувати і запустити найбільші в історії людства електростанції - гіродини - кільця, що черпають енергію тіл, які періодично випромінюють різні види випромінювання ("пульсуючих").

 

Перед грою під час розкладу компонентів учасники визначають три цілі, які повинні досягти їх корпорації, щоб отримати переможні очки. Наприклад, побудувати не менше трьох гіродинів однієї потужності, або відкрити не менше 9 планет у досліджуваному секторі.

 

У кожного гравця буде корабель-розвідник, що досліджує невідомий сектор галактики, представлений на ігровому полі. За спеціальною механікою учасники кидають ігрові кубики і розподіляють між собою - тепер вони можуть витратити їх на виконання всіляких дій. Деякі дії можна здійснювати з будь-яким числовим значенням на кубику, інші з вказаним. Чим вище значення на отриманому кубику, тим більший ефект він принесе: розвідник полетить далі, гіродин буде потужнішим і так далі.

 

Кубик можна витратити на переміщення розвідника по космосу, відкриваючи пульсари і планетарні системи. Відкриті планети приносять різні ігрові бонуси, зокрема ресурси, можливість змінювати значення на інших кубиках та інше. Відкривши пульсар, він раз і назавжди стає вашим, а щоб почати його експлуатацію, потрібно побудувати гіродин навколо нього, витративши кубик, і завершити будівництво, витративши ще один.

 

Ваша "Електростанція" готова, але тепер потрібно побудувати передавач (трансмітер), який передаватиме енергію до споживачів. Його будівництво також потребує двох кубиків з певними значеннями. Передавачі у вигляді плиток викладаються один за одним, даючи разом своєму власнику бонусний ігровий кубик.

 

Паралельно з масштабними спорудами в космосі, гравці, як голови мегакорпорацій, будуть вести розвиток і в інших напрямках. На планшеті кожного учасника буде піраміда проектів корпорації, виконуючи які (витрачаючи кубики), вони отримуватимуть різні ігрові бонуси, а в кожному раунді відкриваються нові технології, і учасники можуть купувати на них патенти, також отримуючи бонусні кубики, ресурси, переможні очки та інше .

 

У грі Pulsar 2849 переможні окуляри нараховуються за побудовані гіродини, виконані цілі, куплені патенти та інші досягнення. Гравець, який набрав найбільше очок, стає переможцем!

 

Купити гру Пульсар 2849 у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

двостороннє ігрове поле
поле кубиків
поле гіродину
9 срібних кубиків
червоний кубик
маркер медіани
маркер часу
поле модифікацій кубиків
6 двосторонніх поле технологій
4 двосторонні поля HQ
24 тайли трансмітера
17 тайлів планетарних систем
пластикові жетони
12 фігурок ракет
24 кільця пульсарів
4 тайли сотні очок
30 тайлів гіродина
кубики будівель
12 жетонів2 дослідження
6 двосторонніх тайлів цілей
12 жетонів модифікаторів плюс/мінус
9 жетонів модифікаторів плюс 9
3 тайли нагороди в сім очок
3 тайли нагороди у чотири очки
4 аркуші-підказки
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + Activity (Активіті)   + Cyclades (Кіклади)   + Dominion (Домініон)     + Memoir'44 (Мемуари'44)     + Stone Age (100000 років до нашої ери)   + Stone age. Style is the Goal (100000 років до нашої ери: Розкіш кам'яного віку)   + Summoner Wars: Master Set (Війни Заклиначів: Основний набір)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід