Висхідне сонце (англ)

Rising Sun (eng)

3850 грн

Очікується
FREE
3-5
13+
120'
Видавець: Cool Mini or Not
Хочуть купити цю гру: 16 гравців

Висхідне сонце (англ)

Rising Sun (eng)

3850 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Висхідне сонце - епічний варгейм від Еріка Ланга, де учасники переносяться в феодальну Японію, що розривається на частини міжусобними війнами. За право сісти на престол імператора борються глави п'яти будинків: Карпа, Лотоса, Бабки, Черепахи та Бонсаї.

 

Почавши зі своїх стартових регіонів (Нагато, Едо, Кіото), правителі будуть вести бойові битви та дипломатичні інтриги один проти одного. Кожна армія складається з простих воїнів (буси), бойових ченців (синто) та полководців (дайме), представлених високодеталізованими та унікальними для кожної фракції мініатюрами.

 

Гра проходить у три раунди-сезони (весна, літо, осінь), і на початку кожного сезону правителі у фазі чайної церемонії укладають один з одним союзи, зобов'язуючись не воювати один з одним. Союз кланів позначається спеціальними жетонами, що з'єднуються в подобу знака "ін-Янь", символізуючи їхню міцну дружбу до наступного сезону. Учасники не зобов'язані укладати спілки, адже, крім вигод, вони отримують і обмеження. Тому варто тричі подумати з ким, а головне, навіщо потрібно укладати альянс - чи не краще показати самостійність із повною свободою дій?

 

Кожен гравець у свій хід вибирає одну з дій і виконує її, причому всі інші учасники також можуть її виконати, але активний гравець отримує додатковий бонус. Дії дозволяють виставляти свої фігурки на полі, переміщувати їх, будувати в областях фортеці, збирати з контрольованих областей монети та переможні очки, отримувати карти покращень. Учасники можуть підкуповувати один одного, давати обіцянки і вступати в будь-які угоди, домагаючись один від одного будь-яких вигод. Наприклад, можна пообіцяти дати 2 монети, якщо інший гравець під час переміщення своїх військ проігнорує область, що вас цікавить.

 

Найнявши бойових ченців, ви можете замість залучення їх до битв, відправити їх у храм одного з богів, щоб отримати від них унікальне благословення. Наприклад, бог місяця Цукуйомі дає дві бонусні монети, а бог вітру Сусаноо приносить переможні очки за збудовані фортеці.

 

Карти покращень приносять бонусні монети, посилюють ваші війська під час битв за області, дають переможні очки в кінці гри. Але головна їхня цінність - можливість наймати демонів потойбіччя до себе на службу! Демони представлені також чудовими мініатюрами і крім битв нарівні з регулярними військами, дають різні унікальні бонуси.

 

Особлива дія - зрада - ви міняєте дві будь-які ворожі мініатюри на свої, але такий підступний крок миттєво позбавляє вас союзника, а вас - честі. Честь - особливий ресурс у грі. У процесі гри учасники виконуватимуть дії, чесні та безчесні, підвищуючи чи знижуючи рівень поваги до вас на відповідному треку. Висока честь дає перевагу при рівності сил і претензій на області, боги прихильні до більш чесних воїнів тощо.

 

Битва - друга важлива частина ігрового процесу в Rising Sun. У цій фазі у кожній області Японії може відбутися бій і учасники, як і у мирній фазі, обирають, як саме вони вчинятьь під час битви. Вибір проводиться таємно за ширмою – гравці роблять ставки монетами на ту чи іншу дію – хто більше поставив, той її й виконує. Можна виконати ритуальне самогубство сеппуку – ви самі вбиваєте всі свої війська, але цим вчинком ви піднімаєте свою честь і заробляєте переможні очки. Можна взяти в полон ворожу фігуру, або найняти ронінів – тимчасову допомогу вашим військам. У результаті порівнюється сили армій і переможець отримує всі поставлені монети гравця, що програв і жетони перемоги в області.

 

По завершенню трьох сезонів у Японії настає зима, і з першим снігом учасники проводять фінальний підрахунок очок. Гравець, який отримав найбільший результат, оголошується переможцем та новим правителем країни!

 

Купити гру Висхідне сонце (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

58 високодеталізованих пластикових фігурок
40 кольорових підставок під фігурки
65 пластикових монет
10 пластикових міток будинків
66 карт
99 жетонів
5 ширм будинків
ігрове поле
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід