Темні Душі

Dark souls

4299 грн

Очікується
FREE

Темні Душі

Dark souls

4299 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Dark Souls - кооперативна гра за мотивами популярної однойменної серії відеоігор. рамки звичайних пригод у підземеллях, від гравців вимагається вияв стратегічного мислення, продуманого планування та зразкового виконання плану, адже померти в Dark Souls простіше простого.

 

У грі можуть брати участь від 1 до 4 осіб, на початку вони обирають по одному персонажу з доступних класів і починається дослідження небезпечних локацій, наповнених монстрами, пастками, скарбами та смертельними босами. Перш ніж зустрінеться з босом необхідно зібрати достатньо скарбів та спорядження, адже загинути тут так само легко, як і у відеогрі. Для того, щоб наблизити настільний варіант гри до оригіналу, було реалізовано кілька інноваційних напрямків у ігровій механіки, створено ігровий досвід.

 

Серед босів представлені класичні Орнштейн і Смоуг (Dark Souls), а також Танцівниця з Холодної долини (Dark Souls 3). У Dark Souls The Board Game не буде заготовленого сюжету, обіцяний швидкий сетап з довгим процесом дослідження, який відповідає очікуванням фанатів: відпочинок біля багаття, можливість загинути по дурості, сюрприз за кожним поворотом та інші особливості, на які ви чекаєте від гри зі словами " dark souls" у назві.

 

Купити гру Темні Душі у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

28 мініатюр
7 двосторонніх полів картки
4 планшети гравців
3 циферблати Босів для відстеження збитків
60 карт різного спорядження
40 карт скарбів
26 карт штучного інтелекту Босів
36 карт дослідження
15 різнокольорових кубиків
більше 100 різних жетонів
правила гри (завантажити)< /a>

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід