Підземелля і дракони: Вотердіп Драконій Куш (англ)

Dungeons & Dragons: Waterdeep Dragon Heist Book Eng

1799 грн

Очікується
FREE
2-6
12+
60'+
Видавець: Wizards of the coast
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Підземелля і дракони: Вотердіп Драконій Куш (англ)

Dungeons & Dragons: Waterdeep Dragon Heist Book Eng

1799 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Ця книга пригод приведе вас у дивовижне місто Уотердіп. Нехай рольова система і називається "Підземілля та Дракони", далеко не всі пригоди трапляються власне в підземеллях. І "D&D: Waterdeep Dragon Heist Book" – прямий доказ цього.

 

Початком майбутніх пригод служить прохання одного дуже шанованого дослідника, що представився Волотамп Геддарн. Оскільки в каламутній річці підводні камені не видно, це доручення виглядає простим і невигадливим. Але життя – заплутана штука. Ви і ваші друзі опиняєтеся втягнутими в нестримний вир інтриг і підступів, якими Уотердіп дихає, які становлять саме єство цього підступного міста.

 

Що ж за місто Уотердіп і чим він примітний? Нас не бентежать мегаполіси-мільйонники сучасності, адже будівельні матеріали та технології дозволяють зводити будинки до небес, а розвинена транспортна інфраструктура дає можливість пересуватися з дивовижною швидкістю та зручністю. А ось тепер уявіть собі середньовічне місто з населенням близько мільйона душ. Це справді величезне місце, монструозний кам'яний титан, створюваний багатьма поколіннями архітекторів. Уотердіп, і області, йому підконтрольні, з усіма населеними пунктами в цих областях, налічують півтора мільйона жителів. Для прикладу, півтора мільйона мешканців – ndash; це населення всього королівства Кормір.

 

Офіційно Уотердіп управляється Радою Лордів, куди входять знатні громадяни різних станів, але місцеві подейкують, ніби така Рада – не більше ніж ширма, тоді як вся реальна влада над містом та підконтрольними місту територіями належить чарівнику з ім'ям Келбен Чорний Посох.

 

Вам належить ознайомитися не тільки з архітектурними шедеврами Уотердіпа, але і з усією піднаготною цього величезного багатоликого міста. На вас чекають таємниці, інтриги, нові знайомства, небезпеки та можливості. Уредіп відкриється вам з найнесподіваніших сторін.

 

Але якщо ви пройдете крізь усі небезпеки, які на вас обрушить жорстокий Уотердіп, крім безцінного досвіду, знань, і трофеїв, знятих з трупів негідників, які вважали вас за легку здобич, вас чекає скарб!

 

Чи готові ви вступити в густу тінь старих міських будівель? Ким ви станете для місцевих мешканців? Героєм-рятівником, чи жорстоким тираном? Вибір за вами. Уотердіп терпляче чекає на ваші дії.

 

Купити гру Підземелля і дракони: Вотердіп Драконій Куш (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Книга пригод (256 стор)

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід