Епоха Сігмара: Війни душ

Age of Sigmar: Souls wars

2899 грн

Очікується
FREE
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Епоха Сігмара: Війни душ

Age of Sigmar: Souls wars

2899 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

"Age of Sigmar: Війна Душ" – набір для дуельної стратегічної гри, в якій відбудеться протистояння не просто сил, а самих основ світобудови.

 

Старий Світ згинув у горнилі тієї війни, яку прийнято звати Останньою. Потоки дикої магії рвали матерію, континенти стогнали від небачених катаклізмів. І здавалося, ніби все живе згине, ніби дика енергія спопелить і смертних, і богів. Але життя не так легко вбити. Могутні сутності, що мають значні чаклунські сили, змогли утримати навколо себе простір. Так з'явилися володіння. Врятовані силою і волею напівбогів, магів, та інших вищих сутностей, Владіння передбачувано стали домом для тих, хто вцілів після жахливих подій. Конфлікти, війни, суперечки та сварки на деякий час затихли. І боги Хаосу, і вічний їхній опонент, Сігмар Молотодержець, були зайняті облаштуванням своїх новонабутих Володій.

 

На жаль, старі образи тліють подібно до вугілля. І завжди готові знову розгорітися. Народи Старого Світу ворогували віками, ведені лідерами та богами. І нехай Старий Світ згинув, але нащадки тих, хто вижив у грандіозній, всесвітній різанині, несли полум'я ненависті в поколіннях. Війна – не односкладова. Подібно до сплаву з багатьох металів, війна складається з дивовижної суміші з думок, віри, очікувань, з важким осадом у вигляді ненависті та образи, з травленням з крові героїв, із загартуванням з могутності богів. Прапори злетіли, і дві армії зійшлися в жорстокій сутичці.

 

Двум гравцям належить очолити ці дві ворогуючі армії. Таких несхожих, таких смертоносних. Нині причиною конфлікту стала Брама Володій. Така Брама – точки переходу між вимірами, острівцями Старого Світу, врятованими зусиллями різних сутностей. Сторонами конфлікту є війська Сігмара, Бога-Короля, і неживі поплічники Нагаша, Повелителя Мертвих.

 

Сігмар – безсмертний і беззмінний захисник порядку, що тисячоліттями бився на боці створінь світла, ревно оберігаючи спокій і затишок тих, хто жадав миру та процвітання. Колись будучи простим смертним, Сігмар покрив себе сяючою славою, з однаковою легкістю спричиняючи зеленошкірих, нежити, хаоситів, і будь-яких інших зухвалих дурнів, які свято повірили у свою обраність і непереможність. Заручившись підтримкою гномих Владик, і позичив їх величезну святиню, Гхал-Мараз, нищівник Черепов, дворучний молот легендарної сили, Сігмар вирушив на війну, і зник безвісти.

 

Але життя тривало, і Імперія, заснована Сигмаром, процвітала. Так і тривало до настання останньої війни. І пролунала Остання Війна, що розколола світ. У тій Війні згинули сотні тисяч, а ті, що вижили, ще довго здригалися від жахливих спогадів. І хто знає, чим би закінчилася Остання Війна, якби у справді чорна для сил світла година не повернувся Сігмар. Вже не смертний чоловік, а щось незрівнянно більше, втілення чистої сили, він одним змахом свого Молота зметав цілі армії.

 

У тій Війні не було переможців. Тільки ті, що вижили. Сигмар відвів залишки народів, що служили світлу, у простір, відомий як Азір. Так з'явилося Володіння Азірхейм, обитель Сігмара Молотодержця, божественного покровителя та захисника Порядку. В Азірхеймі з душ найсильніших своїх воїнів Сігмар викував бійців настільки ж незламних, як і грізних. Ці бійці отримали ім'я Грононароджені Вічні, бо навіть гине на полях битв, їхні праведні душі, ваблені блискавками, знову потрапляли в Азірхейм, де на чаклунських ковадлах такі душі знаходили тіла і обладунки знову, щоб стати в стрій, і знову нести світло на мечах священних мечів.

 

Протистоять світлоносним бійцям Сігмара буде неживе воїнство Нагаша. Як і Сігмар, Нагаш колись був смертним. Нагаш був некромантом, зачарованим зловісною привабливістю смерті. Тяга до сили та знань у Нагаша була воістину невгамовною. Сходинка за сходинкою, заклинання за заклинанням, Нагаш навчався, він ставав сильнішим. Епохами його сила зростала, як зростали і його апетити до душ, які він поглинав так само легко, як колись пив воду та вино. Але тіла смертних істот міцно тримали їхні душі. Таким чином отримувати свою ласу "їжу" Нагаш міг лише знищуючи такі тіла, і вправно поглинаючи душі, що звільнилися. І з кожним безбожним ритуалом, з кожною поглиненою душею Нагаш височів, одного разу перетворившись на страшного Бога Смерті,

 

На службі Нагаша перебувають мерці, просочені чорним чаклунством. Ці скелети, зомбі, жадібні привиди, та інші кошмарні тварюки одержимі служінням своєму жорстокому пану, а той, у свою чергу, прагне поневолити всі Володіння, і перебудувати їх за своїм розумом, перетворивши на неживі пустелі, сповнені мертвяків, що стікають. Нагаш без жодних незручностей пережив Останню Війну.

 

І тепер воїни Сігмара і Нагаша стоять на порозі битви воістину епохальної. Бо таке зіткнення – не просто конфлікт. Таке зіткнення – бій у нескінченному протистоянні світооснов. Світла та Темряви. Життя та Смерті.

 

Гравці ходитимуть по черзі, здійснюючи переміщення та атаки за допомогою підконтрольних їм загонів. Кожен такий загін представлений мініатюрами (від однієї до п'яти одиниць), і має параметри, спеціальні правила та особливості, що можуть значно вплинути на результат бою. Для вимірювання відстаней у грі використовуються спеціальні гнучкі лінійки, а бойові дії здійснюються за допомогою кидків шестигранних кубиків. У цьому епічному протистоянні знайшлося місце та магії. Адже і у Грононароджених, і у нежиті є свої заклиначі. Окремої згадки варті Герої. Це поодинокі моделі, що представляють на полі битви особливо впливових та вмілих бійців. Герої ведуть своїх бійців уперед, надихають своєю незрівнянною майстерністю союзників,

 

З боку Грононароджених це Лорд Арканум, воїн-маг в майстерно викованих обладунках, що сидить на грізному грифоні. Він озброєний благословенним Ефірним Посохом, і гордо майорить над полем битви, на радість союзникам та на горі ворогам.

 

Армію нежиті очолює Лицар Покрови верхи на Вічному Скакуні. Це злий та практичний воїн, який командує холоднокровно та рішуче. Якщо виникає потреба, він з легкістю вбиває супротивників особисто, віртуозно орудуючи Мечем Вкрадених Годин.

 

Придбавши "Age of Sigmar: Війна Душ", ви не тільки отримуєте в розпорядження захоплюючу дуельну стратегію з мініатюрами, глибокими правилами і запаморочливою тактичною свободою… З цією дивовижною коробкою перед вами відкриється цілий світ, який має свою історію, космологію, неповторний стиль і безмежну чарівність.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Епоха Сігмара: Війни душ у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Основна книга правил Warhammer Age of Sigmar
Брошура Бітва за Гліммсфордж
1 модель Lord Arcanum on Gryph-Charger
1 модель Knight - Incantor
3 моделі Evocators
5 моделей Castigators
8 моделей Sequitors
1 модель Celestar Ballista
1 модель Knight of shrouds on ethereal steed
1 модель Lord Executioner
1 модель Guardian of souls
1 модель Spirit torment
4 моделі Grimghast Reapers
5 моделей Glavewraith stalkers
20 моделей Chainrasps
лінійка для ігрових вимірювань
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід