Перші кроки у світ Вархаммер Епоха Сігмара (рос)

Getting Started With Age Of Sigmar Rus

155 грн

Очікується
HIT
2
12+
30'+
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Перші кроки у світ Вархаммер Епоха Сігмара (рос)

Getting Started With Age Of Sigmar Rus

155 грн
Очікується

"Якщо ми помремо, ми помремо з мечами в руках, бо немає кращої смерті для воїна. Ми сидітимемо за бенкетним столом Зігмара, як герої старовини, а наші імена будуть жити в піснях нашого народу до кінця часів!", Карл-Франц, звернення до солдатів перед Третьою битвою за перевал Чорного Вогню Смертні Царства – осколки Старого Світу, що згорів у Війни.

 

Архімаги і напівбоги змогли втримати навколо себе шматки вмираючого світу, і згуртувати останніх, хто вижив. Але часом буває, що смерть породжує життя, і вітри Дикої Магії, вивільненої в останні дні Війни, породили дивовижних істот, деякі з яких згодом набули розуму. З вогню та крові народився Новий Світ.

 

Так почалася Епоха Сігмара. Але нащадки тих народів, що колись вели нескінченні війни, не забули заповітів батьків. І не пробачили образ, давніх, як самі зірки. Знову рушили закуті в залізо полиці. І нехай Король-Бог Сігмар втратив свій славний бойовий молот, Гхал-Мараз, Крушитель Черепов, доки у всесвіті є Хаос, його робота не закінчена. І Грононароджені Вічні, воїни, чарівним чином викувані з душ найсильніших героїв сивої давнини, крокують із високо піднятими прапорами. Вони борються, щоб вигнати Зло, розсіяти Хаос. Вони борються, щоб люди похилого віку йшли в смерть спокійно, а жінки і діти не ховалися і не втекли від чудовиськ і лиходіїв, які завжди йдуть в авангарді будь-якого війська завойовників.

 

"Getting Started with Age of Sigmar" це повнокольоровий журнал розміром 104 сторінки. Цей журнал спеціально розроблений для нових гравців всесвіту "Age of Sigmar". Тут ви знайдете вступну статтю, яка розповідає про прекрасний і згубний світ Епохи Сігмара, де битви йдуть повсюдно, а війнам не видно кінця. Далі на вас чекають докладний посібник зі збору та фарбування вашої армії, путівник по лінійці мініатюр Епохи Сігмара, та огляд "Age of Sigmar" з погляду ігор різних форматів, від одиночних боїв до офіційних турнірів. Також до цього чудового журналу включено докладний звіт про битву між Грозародженими Вічними та моторошними привидами Нічного Полювання.

 

Ви в деталях розгляньте дії сторін, отримаєте підказки з багатьох ігрових аспектів, а також на якісних фотографіях побачите приклади майстерного пофарбування мініатюр студійними художниками Games Workshop. Оскільки Епоха Сігмара стосується не тільки славних битв, ви дізнаєтеся все про Смертні Царства, народи, їх населяючі, всі ключові міста і фортеці, що згадуються в ігровому всесвіті. Також на вас чекає чітка поетапна інструкція з підбору пензлів, фарб, і розмальовки ваших ігрових моделей. І як вишенька на цьому великому і красивому торті, в журналі викладено ключові правила "Age of Sigmar".

 

Ну і як маленький мотивуючий подарунок, в комплекті з кожним таким журналом йде фігурка Гронародженого Вічного, щоб ви могли оцінити якість матеріалів і ступінь опрацювання мініатюр, що зробили корпорацію Games Workshop одним з провідних виробників настільних ігор на ринку. Почніть свій славний шлях у світі "Age of Sigmar" вже сьогодні! Журнал "Getting Started with Age of Sigmar" надихне вас, і відповість на безліч запитань.

 

Цей набір примітний тим, що містить основні правила Age of Sigmar.

 

 

Купити гру Перші кроки у світ Вархаммер Епоха Сігмара (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра
1 журнал

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід