Вархаммер 40000 Космодесант Диверсанти Прімаріс

Warhammer 40000 Easy to Build: Space Marine Primaris Reivers

340 грн

Очікується
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Вархаммер 40000 Космодесант Диверсанти Прімаріс

Warhammer 40000 Easy to Build: Space Marine Primaris Reivers

340 грн
Очікується
Ордени Космодесанта відомі своїм блискучим умінням вести мобільну війну. Загони Ріверів Примаріс у цій концепції просунулися набагато далі за своїх славних братів.

Рівери – смертоносні диверсанти, які користуються не лише грізною зброєю та відточеними навичками, а й тією містичною аурою жаху, яка вражає серця супротивників ще раніше болт-зарядів та клинків.

Облачені в обладунки Марк Х "Головоріз", вони завдають противнику удару з тіней. Їхньою улюбленою зброєю є бойові ножі, а на дистанції Рівери не гребують використовувати важкі болт-пістолети. Зруйнувати інфраструктуру супротивника? Усунути ворожого командира? Зібрати життєво важливі розвіддані? Здійснити саботаж у тилу ворога? Для Ріверів немає нездійсненних завдань. Рідкісний ворог встигає перед смертю побачити череполикий шолом Рівера.

Без образ, без жалю, без пристрасті, без сумнівів і докорів совісті, Рівери з ефективністю бойових автоматонів роблять складну і криваву роботу. Вороги Імперіуму говорять про Рівер пошепки, що з'їдаються примітивними первісними страхами. І в цьому немає нічого дивного. Адже на полі бою, оповитому димом, покритим яскраво-червоними сполохами пожеж, Рівер у повному убранні виглядає як кровожерлива привид, як іномирова істота, смертоносна і холоднокровна.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Космодесант Диверсанти Прімаріс у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 мініатюри диверсантів Прімаріс

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід