Вампіри: Маскарад: Набір кубиків

Vampire: The Masquerade: Dice Set

699 грн

Очікується
HIT
ДОП
Видавець: Modiphius Entertainment
Хочуть купити цю гру: 212 гравців

Вампіри: Маскарад: Набір кубиків

Vampire: The Masquerade: Dice Set

699 грн
Очікується

Світ Темряви сповнений пригод і небезпек. Але далеко не всі вони знаходяться зовні. змушені боротися проти внутрішнього ворога... І така битва суворо індивідуальна для кожного... Голод... Жоден смертний не в змозі навіть подумати про те, наскільки сильним може бути Голод... Як він мучить нерви, наповнюючи кожну клітину невимовним, фантастичним болем. .. Ікла мимоволі подовжуються, а свідомість повільно заповнюється божевіллям...

Втім, юний і зухвалий вампір може знайти загибель і від рук людей, свято впевнених у тому, що в їхньому світі ніяких чудовиськ немає і бути не може. Можна як завгодно сперечатися про користь розп'яття та часнику у боротьбі з вампірами, але з часів, коли кровопивці та люди уклали перемир'я в рамках Великого Маскараду багато що змінилося.

Все-таки середньовічної Інквізиції, з усією її брутальністю, не вистачало такої чудової штуки, як Benelli M1 під патрон 20 калібру. А в якогось бородатого сержанта поліції, який сумує за рідним Техасом і чекає на заслужену пенсію, такий "інструмент" знайдеться. Добротна рушниця з однаковою легкістю косить і живих, і мертвих.

Куди б ви не пішли, якою б не була ваша мета, Голод і небезпеки чекають на вас всюди. Такий Світ Темряви, однаково холодний і недружній і до смертних, і до нежиті.


Vampire: The Masquerade: Dice Set набір кубиків, спеціально розроблений для рольової системи Vampire: The Masquerade. Вони вам знадобляться за будь-якого розкладу, чи хмурите ви майбутню жертву в галасливому нічному клубі, чи крадетесь по даху, вистежуючи кривдника.

У набір входять 13 спеціальних чорних десятигранників, 2 десятигранники з пронумерованими гранями та п'ять червоних кубів Голоду. Цього набору буде достатньо для будь-яких ігрових ситуацій. 

 

Увага! Для гри потрібна книга Вампіри: Маскарад 5-те видання (Vampire: The Masquerade 5th Edition).

 

Купити гру Вампіри: Маскарад: Набір кубиків у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

20 кубиків

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід