Епоха Сігмара: Імперія Падальщиків

Age of Sigmar: Carrion Empire

3099 грн

Очікується
FREE
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop

Епоха Сігмара: Імперія Падальщиків

Age of Sigmar: Carrion Empire

3099 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

"Age of Sigmar: Carrion Empire" – стартовий набір для дуельної стратегічної гри "Age of Sigmarrdquo;, де армії людей і нелюдів стикаються у кровопролитних та епічних битвах, під бойові кличі героїв та смертоносні чари мудрих магів.

 

На багатостраждальних землях, які зрошувалися кров'ю сотні років, зійдуться дві сили, однаково жорстоких і лякаючих. Хто б не вийшов із цієї сутички переможцем, мирним людям Смертних Царств у будь-якому разі загрожує страшна доля.

 

Там, де сонце нещадно опалює відкриті ділянки тіла, там, де ночі приходять з холодами і моторошними піщаними вітрами, що здирають шкіру, там, де рідкого звіра чи людини чекає доля, багаторазово гірше за смерть… Саме там розкинулася вона, змучена війною, забута, проклята Імперія. Імперія Падальщиків.

 

Споконвічні жителі цих земель – Двори Пожирачі Плоті. Канібали, упирі, божевільні аберації, гідні сини своїх мертвих земель. Вічночолове військо очолює Вищий Регент, нащадок колись благородних і гордих владик, чий зовнішній вигляд і спосіб мислення зазнали жахливих змін. Вищий Регент одним помахом рукокрил відправляє в битву полчища упирів, потворних, божевільних. Так Регент і сам готовий обрушитися на голови ворогів, щоб рвати їх крихкі тіла пазурами, купатися в гарячій крові, зжирати ворогів живцем, огидно чавкаючи, і щоразу занурюючи гострі бритви в тіло тих, хто став у нього на шляху. /p>

 

Піхотою у Пожирателів Плоти служать мерзенні, потворні, горбаті істоти, відомі як Могильні Вурдалаки. Ці тварюки – не більше ніж звірі. Раніше, у далекі часи, коли землі Імперії Падальщиків були пишні і родючі, ці жалюгідні та злісні створіння були людьми, вірнопідданими славетних королів. Королі змінилися першими, коли лиха обрушилися на їхні володіння. Саме благородні першими скуштували плоті ближніх, саме в царствених особах погана досягла немислимої форми. Змінені Владики, що переродилися, зажадали клятви вірності від своїх підданих. Ритуал був непростим, адже почет повинен був прийняти кров вінценосних, скуштувати цю густу, повну зла і ненависті кров, як вишукане та міцне вино. Таку дегустацію пережили не всі. Частина негайно загинула, отруївшись і зустрівши смерть у страшних муках… Інші ж збожеволіли, і в люті почали вбивати і жерти вчорашніх друзів та соратників. Сьогоднішні Вурдалаки – нащадки тих, хто вижив у ті кошмарні часи. Вони не надто розумні, злі, і абсолютно лояльні до своїх володарів.

 

Десятниками моторошного війська виступають Могильні Жахи, ті з Вурдалаків, які виділилися завдяки просто жахливими рисами характеру і воістину невгамовною жагою вбивства.

 

Могильні Летуни завершують список бойових одиниць Пожирателів Плоті. Ці царські тварюки займають високі посади в ієрархії Пожирателів. Якщо Верховні Владики Пожирачів з тих чи інших причин відсутні в битві, Летуни здійснюють командування, наскільки напівзвірі, що зголодніли, здатні сприймати будь-які команди. Потужні шкірясті крила несуть Летунів над полем бою, а від їхніх надривних вересків кров холоне в жилах.

 

Противниками Пожирателів Плоті виступають скавенські клани, що звати себе Скрайр. І в рядах Скрайр ви не побачите натовпів кланових щурів. Хитромудрі Скавени цього разу притягли на битву дещо набагато небезпечніше.

 

Чернокнижник-Бомбардир – філософ щурих співтовариств. Він живе жагою до руйнування, і в хаосі вибухів і смертей він бачить порядок, і своє призначення. У бою Бомбардир обсипає ряди ворогів саморобними ракетами, спритними і сильними лапами щоразу перезаряджаючи грубу рушницю подібну ракетницю.

 

Фатальне Колесо – моторошна машина, від одного виду на яку стає не по собі. Ця кошмарна конструкція зі сталі, дерева і Варп-Кам'янка вгризається в ряди супротивника, кромса, давячи, вивергаючи нечестиве полум'я Варпа. Керує Фатальним Колесом Чорнокнижник-Інженер, який крім злісного розуму має дуже чіпкі лапки, адже Колесо в бою веде себе вкрай примхливо, його кидає з боку в бік, а частини тіл раз у раз застрягають у рухливих зчленування цієї пекельної машини.

 

Блискавка Варп-Гармата – вершина скавенської конструкторської думки. Цей незграбний гігант у момент пострілу вивільняє жахливу потойбічну енергію, що змітає і піших, і кінних ворогів. Сама Варп-Блискавка швидка, і залишає лише легкий розчерк на сітківці ока того, хто її бачить. Але шлях Блискавки легко можна простежити характерними зеленими слідами на землі, що випромінюють нечестиві еманації Варпа. Окрім приголомшливої ​​мощі Блискавкова Варп-Гармата сумно відома своєю нестабільністю, так що часом трапляється, що замість пострілу цей хитрий агрегат вибухає, миттєво вбиваючи всіх, хто мав нещастя опинитися поряд у момент вибуху. Такий вибух – гарне видовище. Величезний вогненний шар кислотно-зеленого кольору поглинає і Гармату, і її обслуговуючий персонал.

 

Крім моторошних облогових гармат, Бомбардир привів із собою трьох величезних Штормфіндів. Ці мускулисті прямоходячі щури, розміром з печерного троля, що від'ївся, в буквальному сенсі до зубів озброєні. Вони однаково ефективно трощать ворогів і на дальній дистанції, і в ближньому бою, де вони мають можливість нехай у хід потужні щелепи та сильні хвости.

 

Хто стане господарем мертвих земель? Хто запанує на троні Імперії Падальників? "Age of Sigmar: Carrion Empire" дозволить вам зіштовхнути в бою дві найжахливіші і найжорстокіші сили в Смертних Царствах. Ця битва увійде до історії.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Епоха Сігмара: Імперія Падальщиків у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

33 мініатюри: 1 Абхоррант Архрегент - поки що доступний тільки в цьому наборі
20 Криптових Гулів (Crypt Ghouls)
3 Криптових Жаху ( Crypt Horrors)
3 Криптових Свіжувача (Crypt Flayers)
1 Варлок Бомбардир (Warlock Bombardier) - поки що доступний тільки в цьому наборі
1 Колесо Року (Doomwheel)
1 Ворпова Блискавка (Warp Lightning Cannon)
3 Штурмфінда
40-сторінкова книга Імперія Падальників
Буклет основних правил для гри Warhammer Age of Sigmar
Лист Токенов
8 карток бойових сувоїв.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід