Вархаммер 40000 Ороньї Хлопці

Warhammer 40000 Easy to Build: Ork Boyz

204 грн

Очікується
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Вархаммер 40000 Ороньї Хлопці

Warhammer 40000 Easy to Build: Ork Boyz

204 грн
Очікується

Орки у всесвіті Warhammer 40000 – це сильні та стильні хлопці. Вільні від усіляких кайданів моралі, від умовностей у дусі законів і традицій, та інших "стовпів цивілізації". Орки розмножуються спорами, буквально проростаючи із землі, як гриби. Орки цінують війну, обожнюють її, існують тільки в рамках війни, і несуть війну всюди, куди прямують.

Рядові бійці орків, становий хребет армій зеленошкірих – це Орочі Хлопці. Не дуже розумні, ці зеленокоживі бійці озброєні примітивними вогнестрілами і грубими мечами. З кожним роком ті з орків, які не гинуть, ростуть і вшир, і вгору. Разом із зростанням до орок приходять фізичні сили і витривалість. Ну і звичайно досвід. Ну а зараз у цих бійців ще все попереду, і ви можете організувати їх пригоди.

Набір "Easy To Build: Ork Boyz" містить деталі для збирання чотирьох розвеселих Хлопців, які з радістю стануть початком вашої орчі орди для епічних сутичок Warhammer 40000, або ж швидких і жорстоких боїв Kill Team.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Ороньї Хлопці у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

4 мініатюри Орочих Хлопців

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід