Вархаммер 40000 Скітарії Адептус Механікус

Warhammer 40000 Adeptus Mechanicus Skitarii

1018 грн

Очікується
FREE
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Вархаммер 40000 Скітарії Адептус Механікус

Warhammer 40000 Adeptus Mechanicus Skitarii

1018 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

У всесвіті Warhammer 40000 Адептус Механікус - найважливіший і найдавніший союзник Імперіума. Магоси Столицею Адептус Механікус є планета Марс, батьківщина техножерців, центр віри в Омнісію (Бога-Машину), і головний науково-дослідний інститут Імперіума.

Адептус Механікус зберігають секрети стародавніх технологій, займаються організацією виробництва на численних світах-кузнях, навчають Технодесантників з різних Орденів, а також здійснюють ремонт та сервісне обслуговування більшої частини складних технічних пристроїв Імперіуму, від Авгурів та Сервочерепів, до генераторів світів-ульів кораблів Імперського Флоту.

І хоч Магоси завжди можуть запросити у Департаменто Муніторум (або ж безпосередньо у Адептуса Терра) військову підтримку для своїх експлораторських флотів, які всюди в галактиці шукають сліди Стандартних Шаблонних Конструкцій і Техночудес далекої давнини, Адептус Механікус містять значний континг. Це і армія, і служба безпеки.

Скітарії – потужні кіборги, оснащені технічно складним, але дуже ефективним озброєнням. Більшість біологічних компонентів Скитаріїв замінено на священні протези виняткової якості, що дозволяє Скитаріям витримувати найбільш смертоносний вогонь противників, а в разі втрати кінцівок, ремонт і приведення в повну бойову готовність бійця займає лічені хвилини.

За допомогою набору "Adeptus Mechanicus Skitarii" ви можете зібрати 10 невтомних Рейнджерів, готових без сну та відпочинку переслідувати ворога тижнями, або 10 бійців Авангарду, грізних Радіаційних Піхотинців, одна близькість яких може з легкістю вбити або невиліковно покалічити супротивників.

Якщо вам до вподоби таємниче технократичне товариство Марса, а в бою ви звикли покладатися на стійку важку піхоту, то Скітарії безумовно стануть вашими улюбленцями і для Warhammer 40000 і для Warammer 40000 і

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Вархаммер 40000 Скітарії Адептус Механікус у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

10 мініатюр Скітарій
а також 23 голови
25 гармат і 10 круглих 25мм підставок.

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід