Крила (рос)

Wingspan (rus)

2050 грн

Очікується
FREE
HIT
1-5
10+
45'
Видавець: Лавка игр
Хочуть купити цю гру: 23 гравців

Крила (рос)

Wingspan (rus)

2050 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Птахи – дивовижні створіння. ходити по твердій землі.

 

Птахи не раз ставали героями повістей і поем, суб'єктами наукових досліджень. Дивлячись на крила птахів, ми осягали аеродинаміку і робили перші кроки в побудову машин, що підносять нас до небес, безкрилих.

 

У настільній грі "Wingspan" гравці виступлять у ролі орнітологів. Кожному гравцю доведеться докласти всіх зусиль, щоб залучити птахів до своєї мережі заповідників.

 

Грова партія складається з 4 раундів, в кожному такому раунді гравцям доступна 1 дія зі списку: збір їжі, розміщення птиці (витративши деяку кількість їжі, ви розміщуєте птицю в одну з трьох областей – ліс, луг або водна область), гніздування (у цій фазі птиці несуть яйця), добір карти.

 

У кожного птаха є свої потреби в їжі, свій оптимальний ареал проживання. Крім основної мети (створення чудового заповідника), для гравців доступні проміжні цілі, вказані на спеціальних картах.

 

Для зручності у кожного гравця є індивідуальний планшет-заповідник, де гравці відзначатимуть дії та свій прогрес. Самі птахи – це не лише ігровий ресурс. Кожна порода птахів має свої звички, свою лінію поведінки. І кожна порода птахів надає гравцеві свої можливості.

 

Купити гру Крила (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

170 унікальних карт птахів
26 карт бонусів
16 карт автоми
103 жетонів їжі
75 яєць
5 дерев'яних кубиків їжі
5 планшетів гравців
башта для кубиків у вигляді будиночка з годівницею
2 підставки для карт
планшет цілей
8 тайлів цілей
жетон першого гравця
40 кубиків дій (8 для кожного гравця)
4 контейнери для ресурсів
блокнот для підрахунку очок на 50 аркушів
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід