Вархаммер 40000 Изничтожители Космодесанта Примарис

Warhammer 40000: Space Marine Primaris Hellblasters

1190 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Вархаммер 40000 Изничтожители Космодесанта Примарис

Warhammer 40000: Space Marine Primaris Hellblasters

1190 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Космічні Десантники Прімаріс – нове покоління надлюдей. Вони не просто відрізняються винятковими характеристиками і відмінною боєздатністю, але також мають екіпірування і озброєння, рівних яким не знайти у всьому Імперіумі.

 

У той час як потужні болт-гвинтівки Заступників перетворюють на пил піхоту противника, відділення Винищувачів Прімаріс – важка вогнева підтримка та потужний засіб боротьби з броньованими цілями.

 

Плазмові випалювачі Марк III Велізарій – основна зброя Уничтожителей. Подібно до інших плазмових гармат Імперіуму, випалювачі посилають в ціль розжарені згустки плазми, з однаковою легкістю перетворюють на димний шлак рокрит, адамантій, плоть і кістку. Серед аналогів випалювачі значно виділяються ураганною вогневою міццю. На жаль, все має свою ціну, і при перегріві така зброя не тільки збільшує свою забійну силу і щільність вогню, але й може миттєво спопелити самого стрільця.

 

Таким чином, кожен Знищувач живе і бореться з чітким усвідомленням свого обов'язку. І з розумінням, що якщо цей обов'язок вимагатиме, бойовий брат ні секунди не роздумуючи відключить запобіжний механізм своєї чудо-зброї, хоч такий героїзм і може коштувати доблесному Десантнику життя.

 

Режим перегріву Винищувачі активують тільки тоді, коли іншого шляху не залишається. І буває, що цілі відділення Знищувачів згоряють у сліпучому спалаху, але перед цим Десантники встигають вивести з ладу колони танків або натовпу мерзенних демонічних механізмів. Такою є ціна незрівнянної могутності. Такою є вища жертовність на службі Імператору.

 

Втім, навіть стрілянина в безпечному режимі здатна ефективно справлятися з технікою та найсильнішими демонічними виродками.

 

Винищувачі Прімаріс – міцні та відважні воїни, одягнені в міцні обладунки Марк Х, та озброєні за найвищими стандартами. Якщо вам потрібні фахівці у знищенні важкої та надважкої техніки, або ворогів з плоті подібних до Карніфексу, краще за Знищувачів вам не знайти у всьому Імперіумі!

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Изничтожители Космодесанта Примарис у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

10 мініатюр Винищувачів Прімаріс

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід