Вархаммер 40000 Відділення ветеранів Авангарду Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marine Vanguard Veteran Squad

1020 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Вархаммер 40000 Відділення ветеранів Авангарду Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marine Vanguard Veteran Squad

1020 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Бійці Штурмових Відділень, які скуштували криваву радість запеклих рукопашних сутичок, і відмінно себе в таких сутичках показали, можуть отримати заповітний переказ у Відділення Ветеранів Авангарду.

 

Авангард. Легендарна Перша Рота. Доступ до найбільш шанованих реліквій Ордену, справжніх шедеврів, вироблених і прикрашених найдосвідченішими майстрами давнини. Слава. Шана.

 

Якщо проводити аналогії зі звичною нам цивілізацією, то Космодесантники подібні до акторів, які здобули любов публіки багатьма своїми роботами, а Ветерани Авангарда – оскароносні переможці кінофестивалів.

 

Тільки уявіть собі радість публічної людини, коли її фан-клуб – це не міста, і навіть не країни, а цілі Сектори та Сегментуми!

 

Ну, актори радують нас майстерністю гри, а Ветерани Авангарду радують Імператора блискучими перемогами, і зухвалими ворогами Імперіума, рівним шаром нанесеним на леза легендарних священних мечів!

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Відділення ветеранів Авангарду Космодесанта у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 мініатюр Відділення Ветеранів Авангарду Космодесанта Прімаріс

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід