Вархаммер 40000 Відділення Ветеранів Ар'єргарда Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marine Sternguard Veteran Squad

1330 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Вархаммер 40000 Відділення Ветеранів Ар'єргарда Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marine Sternguard Veteran Squad

1330 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Як і нестримні штурмовики Авангарда, Ветерани Ар'єргарда належать до славної і шанованої Першої Роти.

Між собою два цих Відділення відрізняються, як Полум'я та Льод. У той час, як Ветерани Авангарда рвуться у ближній бій, Ветерани Ар'єргарда борються і перемагають завдяки холоднокровності.

Як цілком зрозуміло з назви, Відділення Ветеранів Ар'єргарда слідує за основними атакуючими силами. Як і Спустошники, якими Ветерани колись були, такі Десантники звичні до важкої та руйнівної зброї. Технології Імперіуму передбачають пряму залежність між вогневою потужністю, потенційною складністю, і цілком конкретною небезпекою, яку зброю становить безпосередньо для стрільця. Типовий приклад – плазмові гармати. Відключений запобіжний контур будь-якої плазмової зброї призводить до ще більш високої температури кожного плазмового заряду, але при цьому сама зброя може будь-якої миті вибухнути, не залишивши від бойового брата навіть надміцних багатошарових адамантієвих наплічників.

За межами зони бойових дій складна зброя потребує комплексного догляду, тонкого налаштування та можливого польового ремонту. Кожному Десантнику велено дбайливо поводитися зі своєю зброєю, але для Ветеранів Ар'єргарда чистка та догляд за дорогоцінними гарматними установками є ритуал настільки ж священний, як принесення особливих обітниць.

Присутність Ветеранів Ар'єргарда у складі військ, що діють, завжди відчувається, хоча самі такі Ветерани можуть знаходитися на великій відстані від противників. Ефективність кожного солдата – показник конкретний, що підлягає визначенню та аналізу.

Вбиті піхотинці та знищена важка техніка ворога – ефект від присутності у ваших рядах Відділення Ветеранів Ар'єргарду!

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Відділення Ветеранів Ар'єргарда Космодесанта у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 мініатюр Відділення Ветеранів Авангарду Космодесанта

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід