Вархаммер 40000 Малий Набір Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marines

204 грн

Очікується
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Вархаммер 40000 Малий Набір Космодесанта

Warhammer 40000: Space Marines

204 грн
Очікується

Космічні Десантники – надлюдські воїни на службі Імперіуму. Більшість таких Десантників зібрано до Тактичних Відділень.

 

Кожен з Десантників одягнений в тактичну силову броню, яка крім адамантієвих пластин включає в себе величезну кількість сервоприводів, сенсорів, та інших технічних хитрощів. Складна та ефективна система життєзабезпечення зосереджена в ранці за спиною бойового брата, і вона, у поєднанні із закритим шоломом та повністю герметичним обладунком, дає можливість Десантнику вести бій у найагресивніших середовищах, включаючи відкритий Космос.

 

Класичним і найбільш впізнаваним зброєю Космодесанта є болтер. Ця потужна вогнепальна зброя здобула славу грубого, але ефективного засобу боротьби з піхотою супротивника. Мас-реактивний снаряд болтера прошиває броню і вибухає всередині тіла жертви. Для не броньованих або легко броньованих піхотинців супротивника потрапляння з болтера найчастіше гарантує втрату кінцівки або миттєву смерть.

 

Бюджетний набір "Space Marines" надасть вам мініатюри трьох бойових братів тактичного відділення. Цей набір належить до лінійки наборів швидкого збирання, тому клей вам не знадобиться.

 

"Space Marines" ідеальний варіант для розширення вашої армії або Убивчої Команди.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Вархаммер 40000 Малий Набір Космодесанта у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 мініатюри Космодесанта Прімаріс

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід