Танкові шахи

Tank Chess

1499 грн

Очікується
FREE
2
7+
5'+
Видавець: Игрокульт
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Танкові шахи

Tank Chess

1499 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

У наш час танки на полях битв явище настільки ж звичне, як храми богів у Стародавній Греції. гусеничними траками, їх вогнева міць нищівна, броня - міцна і надійна, а комп'ютеризовані системи наведення і стеження за метою, в сукупності з просунутими системами зв'язку роблять танк не тільки виключно грізним, але ще й мобільним інструментом війни.

Варгейм "Танкові Шахи" дозволить вам випробувати свої сили як командир танкового відділення. Поле бою для вас та ваших суперників – це простір розлиніє шахівницею. І у вас, і у вашого суперника є група танків, різних за типом та тактичним призначенням. Командирський танк подібний до Короля в класичних шахах. У реальному бою втрата досвідченого командира є відчутним, і навіть непоправним ударом для сил, йому підлеглих. У грі чудово відбито цей факт. Однією з умов перемоги у різних сценаріях є знищення командного танка суперника.

Щодо сценаріїв: як і в реальному бою, перед командувачем можуть виникати різні завдання. Тож у плані сценаріїв вам буде з чого вибрати. У ознайомлювальних завданнях мети всього дві: перша – знищення командного танка опонента, друга – прорив через оборонні порядки противника (для цього вам потрібно перемістити один із своїх танків на ворожу територію та вивести його за межі карти). Освоївши базові сценарії, ви можете перейти до більш складних і захоплюючих, або навіть самостійно формувати сценарій і поле бою для нього, користуючись гнучкими ігровими правилами.

У класичних шахах різні фігури мають різні особливості переміщення. У "Танкових Шахах" все набагато цікавіше. По-перше – стрілки арки. При здійсненні атаки має значення напрямок танка. По-друге – Бронювання. Ні для кого не секрет, що найсильніша броня танків – ndash; лобова, в той час як броня з бортів набагато тонша, а з заднього боку танки і дуже часто дуже вразливі. У "Танкових Шахах" велика увага приділяється тактиці: якщо ви зможете зайти з флангу або з тилу для атаки на супротивника, він буде дуже вразливий. Але те саме стосується і опонента, при вмілому маневрі з його боку ваші війська можуть опинитися в вельми невигідному становищі. У грі представлені різні типи бойових машин: від швидких легких танків до самохідних мортир, можуть вести навісний вогонь через перешкоди на полі бою. Ключ до успіху – розуміння бойової ролі кожної своєї одиниці, та здійснення дії з урахуванням сильних і слабких сторін таких одиниць.

Відчуйте непередавану атмосферу танкових битв, оспівану в багатьох кінофільмах та комп'ютерних іграх разом з "Танковими Шахами"! Суворий мінімалістичний дизайн гри допомагає повною мірою зосередитися на баталіях, а продумані і гранично реалістичні правила ведення боїв гарантують вам глибокий і атмосферний ігровий досвід.

 

Купити гру Танкові шахи у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

2 двосторонніх дошка
30 мініатюр танків
30 прапорів/антенн
26 перешкод
4 граничні поверхні
2 пам'ятки
блокнот
блокнот для схем
брошура
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід