Епоха Сігмара: Бойовий. Залізні Големи

Age of Sigmar: Warcry. Iron Golems

999 грн

Очікується
SALE
FREE

Епоха Сігмара: Бойовий. Залізні Големи

Age of Sigmar: Warcry. Iron Golems

1110 грн
999 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Доповнення "Warcry: Iron Golem" >

 

Вони називають себе Залізні Големи, і прийшли під стіни Варанспайра з похмурого і небезпечного Царства Заліза.

 

Ці безжальні воїни мають блідо-сіру шкіру, тверду, як гори, в яких вони виросли. Там, у цих суворих горах, одвічно вкритих хмарами вулканічного попелу, повітря обпалює легені, а замість холодних струмків серед каміння біжать потоки магми. Місцеві жителі змогли пристосувати таке шалене середовище під власні потреби. І в магмових озерах стали кувати для себе зброю та зброю. Такі інструменти війни на перевірку виявилися важкими, грубими та вкрай ефективними.

 

Залізні Големи не тільки воїни, вони ще й ковалі, справжні творці війни, з похмурою радістю ламають тендітні тіла противників. Від найшаленіших атак Големів захищають міцні, власноруч ковані панцирі та шоломи.

 

Набір "Warcry: Iron Golem" сумісний не тільки з "Warcry", але й з масштабною стратегією "Age of Sigmar", де ці могутні воїни борються на стороні Сил Хаосу (Slaves to Darkness).

 

Якщо ви бажаєте керувати бійцями, які перевершують противників у силі та витривалості, Залізні Големи принесуть вам безліч перемог!

 

 

 

 

 

Купити гру Епоха Сігмара: Бойовий. Залізні Големи у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

– 8 мініатюр воїнів Залізного Голему: Домінар
Майстер Свердла
Проривник
Префектор
Арматор
3 Залізних Легіонера з варіативним озброєнням
карта тактик і здібностей культу
що дозволяє вивести на поле потужність скелі
втіленої у бійцях Залізного Голему
9 карт бійців банди

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід