Вархаммер 40000: Кодекс Криваві Ангели

Warhammer 40000: Codex Blood Angels

665 грн

Очікується
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Вархаммер 40000: Кодекс Криваві Ангели

Warhammer 40000: Codex Blood Angels

665 грн
Очікується

Сини Сангвінія, Криваві Ангели здобули виняткову славу за тисячоліття битв. Малкадором Сигілітом, благословенним завойовником Махаріусом і наймудрішим Себастьяном Тором, самі ж криваві ангели примітні своєю кривавою готичною естетикою, і лейтмотивом багатьох церемоній цього славетного воїнства виступають пиття, переливання або освячення крові.

 

І хоча Сангвіній загинув у фінальному бою кошмарної Єресі Хоруса, за своє життя він зміг організувати довірений йому Легіон особливим чином. У дні 41-го Тисячоліття структура Ордену Кривавих Ангелів зазнала не так багато змін, і бойові брати Ордену заслужено пишаються своїми традиціями, унікальними ритуалами, характерними бойовими доктринами та приголомшливими зразками зброї та бойової техніки.  

 

Кодекс Кривавих Ангелів розповість вам історію Сангвінію та його нащадків (як Кривавих Ангелів, так і Орденів-послідовників), розкриє секрети моторошних і привабливих одночасно кривавих ритуалів, дасть вам вичерпні відомості структурі та організації Ордену, реліквіях та священному озброєнні орденських арсеналів.

 

Приголомшливі ілюстрації, безліч художніх описів, схем, карт, таблиць та інших матеріалів як чисто описового характеру, так і обов'язкової ігромеханіки для Warhammer 40000. Інфолісти загонів, героїв і техніки, риси воєначальника, псі-здатності, спецправила для реліквій та артефактів – ndash; все це і багато іншого ви знайдете на сторінках Кодексу.

 

Якщо у суворих битвах Warhammer 40000 ви вирішили збирати армію Кривавих Ангелів, одного з найяскравіших і самобутніх Орденів Космодесанта, то такий Кодекс стане одним із найзнаковіших екземплярів вашої колекції, а також настільною книгою та керівництвом до перемоги у настільних баталіях. А значна кількість фотографій мініатюр бійців і техніки Ордену у високій роздільній здатності та запаморочливому студійному пофарбуванні вам знадобляться, якщо ви вирішите надати вашій армії ще більше шику та блиску, власноруч розфарбувавши кожну бойову одиницю.

 

Купити гру Вархаммер 40000: Кодекс Криваві Ангели у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Книга правил

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід