Вархаммер 40000 Залізні Руки Малкаан Фейрос

Warhammer 40000: Iron Hands Malkaan Feirros

808 грн

Очікується
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Вархаммер 40000 Залізні Руки Малкаан Фейрос

Warhammer 40000: Iron Hands Malkaan Feirros

808 грн
Очікується

Зараз ніхто з нині живих Десантників Ордену Залізних Рук не згадає тих часів, коли глузливий голос Малкаана Фейрроса не звучав у Залізній Раді.

І важке слово Батька Кузні Фейрроса не раз ставало останнім і вирішальним аргументом різних суперечок. Також Малкаан очолює Клан Раукаан, один із найсильніших та найвпливовіших Кланів похмурого світу Медуза, батьківщини Ордену. Бойовий клич Залізних Рук: "плоть слабка!". І десантники часто покращують себе різними аугментаціями. Так що нічого дивно немає в тому, що Фейррос побажав покращити себе і стати Прімаріс. Операція пройшла успішно.

На полі бою Малкаан Фейррос кидає ворогів Імперіуму двома найпотужнішими та найсвятішими знаряддями. Перше – унікальний важкий болтер "Гнів Медузи", що лежить на спеціальних кріпленнях наплічника Фейрроса. Друге – "Терзаюча Длань", важка сокира, яку Батько Кузні пускає в хід, коли ворог вже на відстані витягнутої руки. "Терзаюча Длань" у руках Фейрроса розкриває броню надважких танків так само легко, як катачанський бойовий ніж розкриває гроксові консерви.

А ще Фейррос має вкрай рідкісну для Астартес особливість. Батько Кузні відомий дуже своєрідним (чорніше за чорний) гумором.

Якщо для битв Warhammer 40000 ви обрали Орден Залізних Рук, то Батько Кузні Фейррос стане чудовим доповненням для вашої армії.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Вархаммер 40000 Залізні Руки Малкаан Фейрос у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Малкаана Фейроса

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід