Вархаммер 40000 Імпульсор Прімаріс Космодесанта

Warhammer 40000 Space Marine Primaris Impulsor

1530 грн

Очікується
FREE
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop

Вархаммер 40000 Імпульсор Прімаріс Космодесанта

Warhammer 40000 Space Marine Primaris Impulsor

1530 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Імпульсор – швидкий легкий транспортник, який використовується відділеннями Авангарда Прімаріс. Репульсорі Але в Імпульсорі встановлені інноваційні векторні рухові системи, швидкість і маневреність машини просто вражає уяву.

 

Через особливості антигравітаційних двигунів, пересічена місцевість не є перешкодою для такої спритної машини. Імпульсор може швидко і відносно безпечно довезти Прімарісів у найгарячіші зони битви. Оскільки діапазон ворогів Імперіуму вкрай широкий, на кріплення Імпульсора може бути встановлене різне обладнання та гарматні системи. Потужна антена зв'язку встановлена ​​Імпульсор служить для координації орбітальних ударів. Якщо вогонь ворога занадто щільний, Імпульсор монтується щитовий генератор.

 

Імпульсор незамінний у будь-яких військах Примаріс, вибір додаткових систем гарантує гнучкість та корисність такої антигравітаційної транспортної машини в будь-яких бойових умовах.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Імпульсор Прімаріс Космодесанта у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Імпульсора Десантников Прімаріс

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід