Вархаммер 40000 Тор Гарадон Імперські Кулаки

Warhammer 40000 Imperial Fists Tor Garadon

885 грн

Очікується
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Вархаммер 40000 Тор Гарадон Імперські Кулаки

Warhammer 40000 Imperial Fists Tor Garadon

885 грн
Очікується

Тор Гарадон вступив у лави Імперських Кулаків на планеті Каллісто. для солдата, але жахливий недолік для людини найвищого світу.

 

Далі для брата Гарадона почався довгий і славний шлях Десантника, де на сотнях полях битв він щоразу доводив стійкість і неповторний героїзм. Командні навички Тора Гарадона вперше розкрилися на планеті Носфер, коли він був змушений взяти на себе командування бойовими братами після смерті капітана.

 

З приходом Ноктіс Етерна Гарадон наважився на складну операцію, і, як багато інших героїв, став Прімаріс.

 

І зараз, у найпохмуріші для Імперіуму часи, Тор Гарадон продовжується боротися з мовчазною рішучістю. Його наплічна грав-гармата знищує навіть найброньованіші цілі, а майстерна стародавня силова рукавичка "Длань непокори" не просихає від крові ксеносів та єретиків.

 

Якщо для битв Warhammer 40000 ви обрали армію Імперських Кулаків, командира краще Тора Гарадона вам не знайти! Цей могутній герой-Примаріс готовий очолити будь-який наступ, а просунута електроніка його незрівнянних обладунків та блискучі стратегічні навички в бою надають неоціненну допомогу бойовим братам.

 

Купити гру Вархаммер 40000 Тор Гарадон Імперські Кулаки у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Тора Гарадона з Імперських Кулаків

З цим товаром купують

2
12+
60'

Имперские Кулаки ещё со времён Великого Крестового Похода прославились как расчётливые и методичные воители, одинаково опасные и в неистовой атаке, и в глухой обороне.   Этот маленький, но крайне удобный комплект игровых карт предназначен как раз для Имперских Кулаков и для вашего удобства при руководстве этими славными Десантниками.   В наборе “Datacards: Imperial Fists” вы найдёте: 36 Карт Тактических целей (6 из которых уникальны и предназначены строго для Имперских Кулаков) 20 Стратагем 7 Карт Психосил, применяемых Библиариями Ордена   С “Datacards: Imperial Fists” ваши партии станут глубже и динамичнее, а вы сами сможете гораздо быстрее и эффективнее ориентироваться в происходящем на игровом столе.          

Є в наявності
369 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід